Zavrieť

Porady

Usporiadat
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j Pozri príspevok
myslíš sniežik? bude aj v smradľavej BA?
Cez víkend budu zražky, tu v BA ešte mokré, ale ochladzovať sa začne od nedele-pondelka. V utorok by malo byt aj cez v BA okolo nuly a dalšie dni bude celodenny mraz. Očakavam občasne snehove zražky, žiadna kalamita. A zatial to vyzera na fakt dobru kosičku na štedry deň. Upresním neskor.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
http://www.wetterzentrale.de/
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Tak na Vianoce v BA sneh isto neuvidia,leda v tv
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
paloo Pozri príspevok
Tak na Vianoce v BA sneh isto neuvidia,leda v tv
No niekedy par cm sniežika na vianoce urobí škrt v programe. Takto otočil oktavku 25.12.2010 jeden naš člen rodiny na zahorí medzi Studienkou a Lakšarskou Novou Vsou.
0 0
wabi wabi

wabi je offline (nepripojený) wabi

Ako by mohli mrazy súvisieť s pitnou vodou. Veď sa čerpá z nezamŕzajúcej hĺbky. Z mláky nepijú ani bezdomovci... Ak vyschla lesná studnička ohrozuje to skôr zver. Nás zatiaľ ohrozujú viac voľby a ľudská hlúposť občanov, ignorácia a nekompetentnosť nafúkaných mocipánov...
Verím, že do jara zaprší či zasneží a zasa bude blato! Na prírodu sa v tomto smere spoľahnúť dá. Žiaľ tiež sa dá spolahnúť aj po volbách že ak vôbec bude nejaká zmena, tak len k horšiemu...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
To čo je? O počasí, alebo o politike?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Takže 24.decembra kosička nebude. Po mrazivom pondelku a utorku pride sneh a nasledne dážď. Tak pozor na cestach v stredu a štvrtok.
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

duves Pozri príspevok
Takže 24.decembra kosička nebude. Po mrazivom pondelku a utorku pride sneh a nasledne dážď. Tak pozor na cestach v stredu a štvrtok.
Šak som vravel,že v Blave snah nebude
Horšie bude,že Blaváci sa nám tu zase celé sviatky budú šmykať na letných gumách
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

paloo Pozri príspevok
Šak som vravel,že v Blave snah nebude
Horšie bude,že Blaváci sa nám tu zase celé sviatky budú šmykať na letných gumách
hej, lepšie by bolo, keby ostali doma...vy si v tej zime vystačíte sami...hotely, penziony pozatvárať...tak-tak....
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
paloo Pozri príspevok
Šak som vravel,že v Blave snah nebude
Horšie bude,že Blaváci sa nám tu zase celé sviatky budú šmykať na letných gumách
8 z 10 vianoc je v BA blatovych. Takže to nie je až take umenie, čo si zvestoval.
Ja jazdim na zimnych gumach asi od 10.novembra.
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

duves Pozri príspevok
8 z 10 vianoc je v BA blatovych. Takže to nie je až take umenie, čo si zvestoval.
Ja jazdim na zimnych gumach asi od 10.novembra.
Menil si gumy na trojkolke?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Juraj Bindzár Pozri príspevok
Menil si gumy na trojkolke?
Ano, gumy, vlastne kolesa si menim sam a preto ich mam v poriadku. No vidi sa mi, že tebe jedno koliesko chýba.
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

bjuty smis Pozri príspevok
hej, lepšie by bolo, keby ostali doma...vy si v tej zime vystačíte sami...hotely, penziony pozatvárať...tak-tak....
Nepíšte tu voloviny o Blavákoch.lebo sa naštvú a všetci pôjdú na letných gumách do Rakúska...
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

duves Pozri príspevok
Ano, gumy, vlastne kolesa si menim sam a preto ich mam v poriadku. No vidi sa mi, že tebe jedno koliesko chýba.
Keď myslíš v hlave, tak nechýba lebo ja som tam kolieská nemal nikdy ale keď ty máš v hlave kolieská , tak potom ťa už konečne chápem . Nie si ty až taký zlý chlapec.
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

duves Pozri príspevok
No niekedy par cm sniežika na vianoce urobí škrt v programe. Takto otočil oktavku 25.12.2010 jeden naš člen rodiny na zahorí medzi Studienkou a Lakšarskou Novou Vsou.
Blavák mimo Blavy
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Milas265 Pozri príspevok
Nepíšte tu voloviny o Blavákoch.lebo sa naštvú a všetci pôjdú na letných gumách do Rakúska...
Nepôjdu,na to sú moc vyscaný
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves Pozri príspevok
8 z 10 vianoc je v BA blatovych. Takže to nie je až take umenie, čo si zvestoval.
Ja jazdim na zimnych gumach asi od 10.novembra.
ja ešte skôr, lebo od 1.11. sú povinné v At.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som sem kukla, že tu niekto už aktuálne sniežik predpovedá na 100% a na celý týždeň...ale nieee...havárky nieee...
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

predpovedá,nie už ho tu máme
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať