Zavrieť

Porady

záchod v starom dome

Dobry den,
chcem sa poradit. Moja stara mama obyva stary dom a potrebujeme jej poriesit zachod v dome. Doteraz pouzivala suchy. Potrebujem pomoc s vyberom vhodnej, lacnej a rychlej (o chvilu mrzne) alternativy, co s odpadovou vodou. verejna kanalizacia nepripada do uvahy - nie je.
Za odpovede dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    zimanovah Pozri príspevok
    Dobry den,
    chcem sa poradit. Moja stara mama obyva stary dom a potrebujeme jej poriesit zachod v dome. Doteraz pouzivala suchy. Potrebujem pomoc s vyberom vhodnej, lacnej a rychlej (o chvilu mrzne) alternativy, co s odpadovou vodou. verejna kanalizacia nepripada do uvahy - nie je.
    Za odpovede dakujem
    Tak to zvýraznené si moc odporuje. Lebo čo je lacné a rýchle tak si zrušil/a ... ked nie je verejná kanalizácia tak treba vybudovať žumpu, ktorú bude vyvážať fekal. Akurát to nie je ani lacné ani rýchle, lebo treba kopec povolení a prestavbu v dome.

    Lacné a rýchle je to riešenie čo som napísala. A starká ked býva sama tak iste nechodí denne 50 krát na wc. Tam sa píše o 50 tich spláchnutiach, čo pri najhoršom 7 dní vydrží, a to by bol taký problém prísť raz za týžden kuk starkú a vyniesť jej to chemické wc aby sa nepučila sama? ? ?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Moc na vyber nemas .-)
    -suche WC
    -chemicke WC
    - alebo "normalne",ktore potrebuje vybudovat,alebo zakupit zumpu../prip. napojit na trativod .-/

    posledna alternativa : nechat babku k.... do plienok a pouzit smetny kos....

    záchod v starom dome

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.