Zavrieť

Porady

druhý HPP pri rodičovskej dovolenke.

Prosím o Vašu radu :-D
Som zamestnaná na HPP v jednej banke odkiaľ som na rodičovskej dovolenke do 08/2012. Od 1/2012 som chcela ísť do práce. Žiaľ v banke pre mňa nemajú miesto mám sa ozvať na jar. Iná inštitúcia mi ponúkla prácu na HPP od 01/2011. Moja otázka znie môžem nastúpiť do druhej práce bez toho aby som dala výpoveď v banke? tam mám totiž zamestnanecký úver a tým mám nižšiu splátku úveru, keby som dala výpoveď okamžite platím zvýšenú splátku. Ak by som tam bolo do 08/2012 evidovaná stále ako zamestnanec na rodičovskej dovolenke tak splátka by bola rovnaká. Lež doba je ťažká a peniaze potrebujem už hneď a preto musím riešiť prácu :-( v tej druhej inštitúcii by som mala len zatupovanie počas materskej dovolenky, takže moja budúcnosť by bola tam neistá a ak by ma od 08/2011 chceli v banke tak by som tak šla späť. Pporadte čo robiť bez práce z finančných dôvodov byť nemôžem....

ďakujem za kaŽdý ohlas...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    toria Pozri príspevok
    Prosím o Vašu radu :-D
    Som zamestnaná na HPP v jednej banke odkiaľ som na rodičovskej dovolenke do 08/2012. Od 1/2012 som chcela ísť do práce. Žiaľ v banke pre mňa nemajú miesto mám sa ozvať na jar. Iná inštitúcia mi ponúkla prácu na HPP od 01/2011. Moja otázka znie môžem nastúpiť do druhej práce bez toho aby som dala výpoveď v banke? Môžeš, ale už január 2011 nestíhaš. tam mám totiž zamestnanecký úver a tým mám nižšiu splátku úveru, keby som dala výpoveď okamžite platím zvýšenú splátku. Ak by som tam bolo do 08/2012 evidovaná stále ako zamestnanec na rodičovskej dovolenke tak splátka by bola rovnaká. Lež doba je ťažká a peniaze potrebujem už hneď a preto musím riešiť prácu :-( v tej druhej inštitúcii by som mala len zatupovanie počas materskej dovolenky, takže moja budúcnosť by bola tam neistá a ak by ma od 08/2011 chceli v banke tak by som tak šla späť. Pporadte čo robiť bez práce z finančných dôvodov byť nemôžem....

    ďakujem za kaŽdý ohlas...
    V texte.

    druhý HPP pri rodičovskej dovolenke.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.