Zavrieť

Porady

Zmena priezviska?

Myslite, ze je mozne zmenit si priezvisko z tohto dovodu: Moj byvaly partner mna (ale aj moju matku) uz rok terorizuje vulgarizmami cez mail. Nikdy nepomoze, aby som zablokovala jeho mail, lebo ma program, ktory mu generuje stale nove, moze mi poslat mail aj akoby z mojej vlastnej adresy, alebo adresy mojej mamy, naposledy zacal posielat maily akoze z adries mojich zakaznikov. Som zivnostnicka, robim web stranky, mam vlastnu stranku, kde mam aj referencie (odtial ziskava emaily mojich zakaznikov). Taktiez sa takto dostane k mojmu tel. cislu. Mohla by som si zmenit adresu svojej stranky, ale vzdy musim uviest svoje meno, takze ma cez google lahko najde. Preto sa chcem spytat, ci by sud akceptoval zmenu mojho priezviska z tohto dovodu. Trestne oznamenie som nanho uz podavala, ale policajti su velmi arogantni, ze nerobi ziaden trestny cin. Tadial cesta nevedie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nakolko si zivnostnicka,nebude mat problem si zistit tvoje kontaktne udaje,takze si myslim, ze toto ti nepomoze.


    Skor treba prepracovat web stranku
    -aby nezobrazovala mail.adresy prispievatelov
    - aby sa prispevky nezobrazovali hned,ale az po schvaleni /ak by ti chcel vkladat nejake nevhodne prispevkx/
    -prip. dat zablokovaat prispevky z IP jeho adresy
    a pod.

    Podavat dalsie tr.oznamenie za obtazovanie,psychicke tyranie,branenie v podnikani
    Najdi si nejakeho pravnika,urcite ti bude vediet poradit viac a riest to cez sud.

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    Mária27, Erzebeth, betka631, danushka, terezamaria
    5

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.