Zavrieť

Porady

Obchody alebo trhy? Poľsko

Dobrý deň, chcem ísť na nákup do Poľska, a neviem či sa viac oplatí ísť na trhy alebo do obchodov? Aké máte skúsenosti?
Usporiadat
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
olemark Pozri príspevok
zdravim, nepoznas nahodou aj nejake obchody so stavebnym materialom? (okrem Merkury market)
Castorama , Bruk Bet, Modom na Szaflarskej ,alebo v Bukowine tatranskej + po celom Targu , hlavne smer Jablonka máš veľa stavebnín.
A pre DanieluSĽ , moja žena má zo Zakopaného 2 kožuchy /krátky a dlhý/ už asi 5 rokov a žiadny problém.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Veď ja som len napísala svoju skúsenosť...resp. mojich známych.... Kožušníkov je na ceste do Targu od hranice ako maku.. treba si len vedieť vybrať.
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

DanielaSĽ Pozri príspevok
Nikdy nezabudnem na jednu pani z BA, ktorá bola s nami kedysi na dovolenke...Spomínala v zlom ako si v Poľsku v Targu na trhu kúpila krásny a drahý kožuch. Po čase sa jej začal kožuch rozpadávať , naťahovala sa koža ako žuvačka.... a robili sa diery. Do Poľska to mala ďaleko a tak kožuch jej zaberal miesto v skrini...na jednej strane sa nosiť nedal a na druhej jej ho bolo ľúto vyhodiť.
Zase ja som mala kolegyňu, ktorá si chodila do Poľska kožuchy pravidelne meniť..ale my to tam máme na skok. Ponosila kožuch jednu zimu, potom našla nejakú chybu , a keďže si pamätala u koho to kúpila, tak išla reklamovať...poliak kožuch vymenil za iný..buď s doplatkom alebo bez neho a kolegyňa tak mala zase kožuch nový.
Len toľko...a nákup je už na tebe ....


Tá tvoja známa je prefíkaná ako líška. Niekoľkí moji známi majú kožuchy z PL, ale s takými problémami sa nestretli.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ak si myslel tú kolegyňu..tak máš pravdu..boli sme radi, keď z firmy odišla.....
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Panstvo dávam do pozornosti : http://openiazoch.zoznam.sk/meny/den...oj-kurzu/MEPLN
zlotufka 4,47 zajtra sa stretneme na Trhu v Targu
0 0
mimkonr mimkonr

mimkonr je offline (nepripojený) mimkonr

Vedeli by ste mi poradit kde by som zohnal najvyhodnejsie barove stoly,slolicky a tak...nieco do barov.Dakujem
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

skus www.allegro.pl

www.tovarzpolska.sk
2 0
rumcajs rumcajs

rumcajs je offline (nepripojený) rumcajs

vie niekto, kde sa nachádza trh v meste nowy sacz a či je otvorený aj zajtra, t.j. v piatok?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
V Nowom Saczy trhy niesu , je tam len taký malý akože blšák.
1 0
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

Manželka by chcela z PL kožuch, je veľký rozdiel v cenách na trhu a v obchodíkoch? Predpokladám že na trhy chodia so svojimi výrobkami kožušníci z tých obchodov. U nás v KE je veľmi slabý výber a chce sa popozerať u susedov.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Taserda Pozri príspevok
Manželka by chcela z PL kožuch, je veľký rozdiel v cenách na trhu a v obchodíkoch? Predpokladám že na trhy chodia so svojimi výrobkami kožušníci z tých obchodov. U nás v KE je veľmi slabý výber a chce sa popozerať u susedov.
z inej témy...

  • 11.12.12 15:38
    murko1

    Junior MemberČlenom od11.12.12Príspevky3Súhlasov:
    0pochváliť

    Re: Nákupný zájazd Nowý Targ

    chcem ísť 15.12. do Nového Targu, vie mi niekto poradiť či tam dostať pred vianocami dámske kožuchy?






    užitočné (0) neužitočné (0)


  • 11.12.12 17:24
    pivko

    PoraďákČlenom od18.07.07MiestoKošicePríspevky3,411Súhlasov:
    1,172Články v Blogu1pochváliť

    Re: Nákupný zájazd Nowý Targ

    Na kožuchy choď radšej do Zakopaného pod Gubalowku.



0 0
Tata4 Tata4

Tata4 je offline (nepripojený) Tata4

Kedy su trhy v Zakopanom? Vo stvrtok a v sobotu ako v Novom Targu?.Viete o kolkej? Dakujem
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tata4
Kedy su trhy v Zakopanom? Vo stvrtok a v sobotu ako v Novom Targu?.Viete o kolkej? Dakujem
V Zakopanom trhy niesu , trhy su v Targu a Jablonke
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

V Zakopanom je tržnica a predáva sa na nej každý deň. Hlavne suveníry, syry, ovocie a zelenina. Sú tam aj kožuchy a oblečenie, ale v oveľa menšom rozsahu ako v Novom Targu.
Ale obchody sú tam luxusnejšie a tiež nový trojposchodový RESERVED.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
kukučka
V Zakopanom je tržnica a predáva sa na nej každý deň. Hlavne suveníry, syry, ovocie a zelenina. Sú tam aj kožuchy a oblečenie, ale v oveľa menšom rozsahu ako v Novom Targu.
Ale obchody sú tam luxusnejšie a tiež nový trojposchodový RESERVED.
kukučka nemusíš sa trepať do každej témy , otázka bola trhy , nie Reserved = otrasny obchod ktory je aj v Leclercu v Targu a predaj syrov , drevených hračiek . jedine čo tam stoji za pozornosť su kožuchy.
0 1
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
pivko
kukučka
V Zakopanom je tržnica a predáva sa na nej každý deň. Hlavne suveníry, syry, ovocie a zelenina. Sú tam aj kožuchy a oblečenie, ale v oveľa menšom rozsahu ako v Novom Targu.
Ale obchody sú tam luxusnejšie a tiež nový trojposchodový RESERVED.
kukučka nemusíš sa trepať do každej témy , otázka bola trhy , nie Reserved = otrasny obchod ktory je aj v Leclercu v Targu a predaj syrov , drevených hračiek . jedine čo tam stoji za pozornosť su kožuchy.
PS : obchody luxusnejšie len pre deb...ov do luxusnejšich sa chodí do Krakowa a nie do Zakopaneho.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

škoda že to mám tak od ruky...kožušinovú vestu by som si hned kúpila.....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Moja odpoveď bola pre Tatu4 - pivko, pivko, čo si pil, pivko? A koľko? Tvoje správanie je tak na štvrtú cenovú, ty svetoznalec. Hej, vieme, už si to tu písal, tebe nie je dobrý ani Trogir, ani Ždiar. Luxusnejšie obchody od tých v Novom Targu. Ty vieš, čo chce Tata4 nakupovať?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
kukučka
Moja odpoveď bola pre Tatu4 - pivko, pivko, čo si pil, pivko? A koľko? Tvoje správanie je tak na štvrtú cenovú, ty svetoznalec. Hej, vieme, už si to tu písal, tebe nie je dobrý ani Trogir, ani Ždiar. Luxusnejšie obchody od tých v Novom Targu. Ty vieš, čo chce Tata4 nakupovať?
Daj si už konečne ten Red Bull
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

pivko je veĺký šef, očeň boľšyj šef....

preto,že je tým šefom, nemusí mať správanie. kĺudne može byť aj hulvát... na Slovensku je to tak...
bohužiaľ....
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať