Zavrieť

Porady

Ako vybrat domace kino?

Ahojte.
Chcem sa poradit ohladom vyberu domaceho kina. Vyberam to pre manzela na vianoce a som z toho uplny jelen. Mame doma tv panasonic viera. Vybrat panasonic, aby sme nemuseli pouzivat kable alebo samsung, ktory prehra viac formatov (stiahnute bluray - ci to prehraju vsetky?). Predne repraky stlpcove alebo male? Stlpcove vyzeraju lepsie, ale male maju za podobnu cenu vacsi vykon. Vykon staci 330w alebo treba z tych silnejsich?
Nechcem do toho zbytocne vela investovat - bluray nam netreba, lebo disky si nekupujeme a stiahnute prehra aj obycajne a 3D kupime neskor aj s 3D televizorom.
Za kazdu radu dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zunnnka je offline (nepripojený) zunnnka

    zunnnka
    neviem, nemam konkretny limit.. ale vzhladom na to, ze cas na film mame raz za mesiac a mame male dieta, staci nam nieco zakladne.. moja predstava mozno 300 eur

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Som tiez za to, ze akykolvek prehravac ci uz BR, alebo DVD nieje potrebny (mozno max. tak radio, ale viac menej ani to nie).
    Pri vybere domaceho kina sa kladie doraz hlavne na zvukovu cast, cize aby to hralo kvalitne (nehovorim, ze hlasno, ale kvalitne). Myslim, ze pod 500€ sa nic normalne neda kupit.
    Tieto kina co si kupis v obchodoch typu nay, ti budu sumiet nie hrat a ak to trocha vybudis, tak skreslenie bude take, ze ti to doreze usi .... ale furt je to o nieco lepsie ako tie repro v TV

    zunnnka je offline (nepripojený) zunnnka

    zunnnka
    ja viem, ze su to len take prditka.. v datarte som pozerala aj telku pre nasich a chalan mi narovinu povedal,ze dnesna elektronika vydrzi 2 roky a potom hned odide. tak si myslim, ze kupim nieco symbolicke na urcity cas (vacsinou na tom aj tak pojde shrek ) a potom nech sa uz manzel vyblazni na novej telke aj kine

    Juras66 je offline (nepripojený) Juras66

    Juras66
    Ahoj,
    v testoch to dopadlo asi takto:
    1. Samsung HT-D5500
    2. LG HX966TZ
    3. Philips HTS5561/12
    4. Sony BDV-E380
    5. Panasonic SC-BTT270
    atď.

    Ako vybrat domace kino?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.