Zavrieť

Porady

jazdenie bez vod.preukazu

ahojte, potrebujem pomoooooooooc, kamaratke zobrali vodicak kvoli nezaplatenej pokute na mieste kvoli pasom. potom jasne, ze herecka jazdila dalej a zastavili ju policajti. co jej teraz hrozi? neviete niekto?
Naposledy upravil arizona : 13.12.11 at 20:07
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

valoo
Určite ma poznáš veď si mi vravela že som riadny kanec taký špinavý a chlpatý, zaplatil som ti 30 eur v drobákoch a robili sme to 4x za noc a vždy asi jednu minútu. Už sa pamätáš? Kto by si to nepamätal?
1 0
jojdievca jojdievca

jojdievca je offline (nepripojený) jojdievca

doklad jej dali, no, ale uplynulo tych 15 dni a az potom ju chytili, na druhy den bezala tu pokutu zaplatit, tak uz ma aj vodicak, teraz vlastne caka na predvolanie a netusi co bude dalej. Som to zle napisala predtym......
0 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

jojdievca Pozri príspevok
doklad jej dali, no, ale uplynulo tych 15 dni a az potom ju chytili, na druhy den bezala tu pokutu zaplatit, tak uz ma aj vodicak, teraz vlastne caka na predvolanie a netusi co bude dalej. Som to zle napisala predtym......
Z toho čo píšeš, tak šoférovala de facto bez vodičského oprávnenia.
Dostane pokutu od 300 do 1300 € A zákaz činnosti na 1-5 rokov.

http://auto.pravda.sk/doprava/clanok...-januara-2011/
Nemilé, pre jednu banálnu chybu... bohužiaľ, taký je zákon. Možno chlapci na DI prihliadnu na nízku závažnosť konania a bude to len brutálna pokuta.

V GB je také pravidlo, že šoférovanie je privilégium, nie právo. Vodičáky berú ako sankciu za kadečo.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať