Zavrieť

Porady

Best invest sk

vfa vfa

vfa je offline (nepripojený) vfa

Pozna niekto tuto spolocnost,sidlia v BA na Zelezniciarskej ulici,poskytuju pozicky,ma uz niekto s nimi skusenost? Dakujem
Usporiadat
embryjo embryjo

embryjo je offline (nepripojený) embryjo

Ano presne ta ista spoločnosť je v Bratislave tu v Košiciach je ich pobočka a hlavne sidlo je v Bratislave na železničiarskej 13,moje ponaučenie že som naletela v tom su velmi šikovni,moja rada dajte ruky radšej od nich preč lebo vela ludi prišlo o svoje uspory tak ako ja ,požiadala som tu firmu o vratenie mojich peniazoch zatial žiadna odpoved,takže požiadala som o pomoc pravnika.......
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ľudia, ste proste nepoučiteľní ....... Na čo potrebujete pôžičku?
0 0
Viera H Viera H

Viera H je offline (nepripojený) Viera H

hubatá Pozri príspevok
Ľudia, ste proste nepoučiteľní ....... Na čo potrebujete pôžičku?

Ja som mala prichystane peniaze ze idem do toho no vdaka ze presne vcas sa sem niekto obratil s tym ze je to klam.akoze naco potrebujeme pozicku?ked ma niekto financne problemy tak potrebuje si nevyhodne uvery vyplatit a platit ak sa da menej
0 0
embryjo embryjo

embryjo je offline (nepripojený) embryjo

Dobre ste sa rozhodli,dufam že raz spravodlivosť vyhra nad tou firmou.Co su to za pracovnicky to ich neboli svedomie že tolko hriechu robia.Vaše peniaze by išli na poskladanie asi 4 štastnym vyplatenym ,su vyplateny z našich poplatkou mi podvedeny sa takto skladame .......................
0 0
Tomáš99 Tomáš99

Tomáš99 je offline (nepripojený) Tomáš99

Nerozumiem týmto stažnostiam. Ja som po 1 mesiaci bola vyplatená. Pri podpise zmluvy mi bolo všetko podrobne vysvetlené, a vedela som ako mám ďalej postupovat'. O tejto spoločnosti sa môžem vyjadrit' len kladne, lebo len tu som dostala pomoc.
0 0
Simona62 Simona62

Simona62 je offline (nepripojený) Simona62

Aj ja som uzavrela zmluvy s danou spoločnostôu a vd'aka mojej uponáhl'anosti a nepozornosti som neuposlúchla obchodného poradcu a nezvolila som si záväzok predsplácania. A preto som nebola vyplatená. Na d'al'ši mesiac som si zvolila predsplátky a bola som vyplatená
0 0
Janka B Janka B

Janka B je offline (nepripojený) Janka B

Predsplátky sú podvod !!!!!!
Príklad ponuknem z úveru 10 000 predsplátky v počte 20 to je približne reálne že ten úver dostanem.
Podľa ich vzorca kalkulácie splácam takto :
úver 10000.- mesačné splátky za 120 mesiacov 113 ,-
ponuknute predsplatky 20
113x20 = 2260
suma nákupného práva / to je ich definícia pôžičky/ 10 000-2260 = 7740,-
Po prevzatí nákupného práva sa zaväzujem uhradiť :
120-1-20= 99 / -1 je prvá splátka ktorú hneď uhrádzam pri podpise zmluvy/
113x99= 11187,- ale táto suma už nie je s 3.6% = úrokom !!!!
Tak že prosím už nikto nenaleťte týmto podvodníkom
0 0
embryjo embryjo

embryjo je offline (nepripojený) embryjo

Ty ktory ste boli vyplateny tak ste mali štastie,mi podvedeni sa skladame na vyplatenie požičiek,bude radi že ste nedopadli jak ostatny,ja som dala prvy mesiac predsplatky nevyplatili ma na druhy mesiac prišlo mi vyjadrenie na dalšie predsplatky a dalši mesiac to iste dalsie predsplatky..................a to čakam na vyplatenie od januara takže som definitivne skončila posielali mi šeky na zaplatenie mesačnej splatky ,platila som každy mesiac nakoniec si odomna prilepšili o 400eur zanič ani som nebola vyplatena a ja sprosta som platila poctivo až nakoniec som stym stopla a podala trestne oznamenie lebo peniaze mi nechcu vratiť...........
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

nerozumiem - ako keby tu nebolo dosť bánk a aj serióznych nebankoviek. šak už ten názov - best ivest je otina
0 0
Simona62 Simona62

Simona62 je offline (nepripojený) Simona62

To nie je otázka št'astia. Nemám ráda, ked' l'udia z vlastnej nevedomosti obvin'uje iných...
Pravda že, to je najl'ahsie urobit', písat' anonimný list!
0 0
Majkaxa Majkaxa

Majkaxa je offline (nepripojený) Majkaxa

Ano ppoznam tuto firmu je to naozaj klam ludia neverte im ja som si ppožiadala o pôžičku22.4.2012 a dodnes nemam peniaze ,zaplatila som tie ich sproste predsplatky 400 eur a samozrejme ze už ich asim neuvidim .Vybavuje to v Bratislave pan lenže samozrejme on je len zamestnanec takže on je krity on samozrejme o ničom nevie ked sme mu s manželom volali povedal ze peniaze nam boli zaslane na učet že nevie prečo nam neprišli že ma od toho aj papier.Neviem zatial sme boli za pravnikom spíšeme odvolanie a ked bude niečo nove dam vam ludia vedieť len im nenalette ako ja .A narodna banka slovenska varuje pred nimi ze nemaju atestaciu davať v SR pôžičky Centrálna banka upozorňuje na spoločnosť Best Invest


Autor: SITA, 7. mája 2012 13:49

Spoločnosť nemá oprávnenie na poskytovanie spotrebných úverov, Národná banka Slovenska jej povolenie na takúto činnosť nedala.
Ilustračné foto: SITA/Tomáš Benedikovič
BRATISLAVA 7. mája (WEBNOVINY) - Národná banka Slovenska upozorňuje na činnosť spoločnosti Best Invest SK, s.r.o., ktorá nie je oprávnená poskytovať spotrebiteľské úvery.

Nepodala totiž centrálnej banke návrh na zápis do registra veriteľov poskytujúcich spotrebiteľské úvery."Spoločnosť Best Invest SK, s.r.o. nemá ani žiadne iné povolenie udelené Národnou bankou Slovenska na poskytovanie úverov a pôžičiek a nepodlieha dohľadu nad finančným trhom Národnej banky Slovenska,“informuje centrálna banka.

Poskytovať spotrebiteľské úvery na území Slovenskej republiky môže totiž len subjekt, ktorý je zapísaný v registri veriteľov. Register vedie Národná banka Slovenska podľa zákona o spotrebiteľských úveroch.

Centrálna banka do registra zapíše veriteľa na základe jeho návrhu na zápis. "Národná banka Slovenska však zo zákona nemá oprávnenie dohliadať subjekty zapísané v registri veriteľov, kontrolu dodržiavania povinností ustanovených týmto zákonom vykonáva Slovenská obchodná inšpekcia,“dodáva centrálna banka.

Prehľad o veriteľoch zapísaných v registri veriteľov je dostupný na internetovej stránke Národnej banky Slovenska.
Naposledy upravil Majkaxa : 17.05.12 at 22:57
0 0
sani789 sani789

sani789 je offline (nepripojený) sani789

ahoj embryjo. ja som tiež podvedený a preto mi porad kde si podala oznámenie aby som tam zaslal aj ja, nech sa im to zráta. dakujem
0 0
Pepanjh Pepanjh

Pepanjh je offline (nepripojený) Pepanjh

Ano je to ta ista spoločnosť......!
0 0
Palo47 Palo47

Palo47 je offline (nepripojený) Palo47

Áno poznáme, je to podvodná firma....Treba urobiť urobiť právne kroky, lebo peniaze , ktoré až Ste dali už neuvidíte ako ja.
0 0
Palo47 Palo47

Palo47 je offline (nepripojený) Palo47

Mám podobné skúsenosti.Nemám ani pôžičku a chcú ďaľšie splátky na to čo som nedostal.Jediná šanca je finančná polícia.....
0 0
r.jozef r.jozef

r.jozef je offline (nepripojený) r.jozef

Ja som úplne spokojná, bola som na podpis zmluvy v Bratislave. V krátkej dobe som dostala tie peniaze. V každom ohl’ade boli užitočné pre mňa. Samozrajme viem, že to nie každa firma funguje tak…
0 0
motýľička motýľička

motýľička je offline (nepripojený) motýľička

Pekný deň prajem každemu! Pripajam sa k predošlému názoru.V jednani boli so mnou korektní a ochotní. Som rada a d’akujem, že po pár týždňoch som bola vyplatená. Bolo to jedno z najlepších rozhodnutí, čo som spravila!
0 2
mety mety

mety je offline (nepripojený) mety

zdravim ako ste dopadli p. virka ri tom uvere ja cakam teras do konca mesiaca mate dobru skusenosť
0 0
mety mety

mety je offline (nepripojený) mety

Pekný deň prajem každemu! Pripajam sa k predošlému názoru.V jednani boli so mnou korektní a ochotní. Som rada a d’akujem, že po pár týždňoch som bola vyplatená. Bolo to jedno z najlepších rozhodnutí, čo som spravila!

zdravim a o aku sumu ste mali zaujem a ako rychlo ste to vybavili
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať