Zavrieť

Porady

Prihlásenie na porada.sk cez mobil

Nedá sa a ani sa mi nikdy doteraz nepodarilo prihlásiť sa na poradu cez mobil. Skúšala som to na viacerých mobiloch, Nokia X3, HTC Wildfire S, Samsung Galaxy Ace, a stále sa deje to isté. Zadám meno a heslo, ťuknem prihlásiť, napíše poďakovanie za prihlásenie a tu skončím, samozrejme ako neprihlásená. Treba tam ešte niečo nastaviť, alebo čo robím zle? Dcéra má Nokiu C3-00, a jedine z toho telefónu to funguje.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sthruska Pozri príspevok
...a to sa len a len manuálne dá

To je práve omyl. True image Ti urobí kompletnú zálohu systémového disku. Pri spustení PC sa stlačí F11 a behom 10 - 15 minút máš OS v poriadku. Funguje to.

Má toho viac (napr. zálohovanie aké také), ale nebudem mu robiť reklamu.
...bavíme sa o mobile ako takom ???????

...ešte raz sa ale pre istotu opýtam , napríklad :

" Priradí mi ku konkrétnemu číslu v mobilnom telefóne konkrétnu fotku , ktorú som mal aj pred tvrdým resetom ??? "

...lebo ako čítam , tak tu sa vraví o súboroch , adresároch , diskoch v PC a nie o nastavovaní mobilu ako takého...
Ako som spomenul , súbory a iné nie je problém zálohovať ....dokonca tie boli pri tom tvrdom resete ne SD karte nedotknuté...

Acronis True Image Home 2012 v15.0.0.6154


Acronis True Image Home je integrovaný softvérový balík zaručujúci bezpečnosť všetkých informácií v počítači. Môže zálohovať operačný systém, aplikácie, nastavenia, všetky dáta, a spoľahlivo odstrániť dôverné dáta, ktoré už nepotrebujete. Pomocou tohto nástroja môžete zálohovať vybrané súbory a adresáre, nastavenia aplikácii, nastavenia a správy emailových klientov od spoločnosti Microsoft alebo aj celé disky poprípade jednotlivé partície. Acronis online zálohovanie umožňuje ukladať najdôležitejšie súbory na vzdialené úložište, aby boli chránené v prípade ukradnutiu počítača poprípade odídenia pevného disku. Acronis nonstop zálohovanie súvisle ukladá zmeny systému a súbory (každých 5 minút) a umožňuje sa vrátiť späť do ľubovoľného času a bodu. Pri poškodení disku, napadnutí systému vírusom alebo iným škodlivým softvérom môžete jednoducho a rýchlo zálohované dáta obnoviť.

Acronis True Image Home ponúka všetky dôležité nástroje, ktoré potrebujete pre obnovenie systému počítača v prípade nehody, napríklad pri strate dát, neúmyselnému vymazaniu dôležitých súborov alebo adresárov oprípade úplného zničenia pevného disku. Jedinečná technológia Acronis umožňuje vytvárať presné zálohy diskov, sektor po sektore vrátane operačných systémov, aplikácií a konfiguračných súborov, osobných nastavení, aktualizácií a dát.

Acronis True Image Home pomáha chrániť aj vašu identitu. Obyčajné vymazanie dôverných súborov neodstráni tieto dáta z vášho počítača natrvalo. Vďaka aplikácii Acronis DriveCleaner môžete všetky dôverné dáta určené na skartovanie odstrániť natrvalo tak, aby nemohli byť obnovené. Tento nástroj dokáže odstrániť aj všetky vaše činnosti na počítači. Zálohy môžete ukladať na pamäťové jednotky: na interné alebo externé harddisky, sieťové disky, poprípade na rôzne vymeniteľné zariadenia s rozhraním SCSI, FireWire (IEEE-1394), USB (1.0, 1.1, 2.0 alebo 3.0) a PC card (predtým nazývaná PCMCIA) a taktiež CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BDR, BD-RE, magnetooptické disky, Iomega Zip a Jaz.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Žabinka Pozri príspevok
Tak operu už mám v mobile. Ale teraz mám problém s tým, že mi vyskakuje anglická klávesnica, a keďže mám v prihlasovacom mene Ž, neviem sa prihlásiť. Ako zmením klávesnicu na slovenskú?
Myslela som klávesnicu v Opere. Zadám stránku porada.sk, dám prihlásiť, otvorí sa okno s klávesnicou, ale tá je len anglická, aj keď ťukám písmenká na mobilovej klávesnici, Ž sa mi nedá napísať. Asi to bolo treba nastaviť pri inštalácii, ale rýchly syn to neurobil. Alebo si zmením prihlasovacie meno?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Pred sťahovaním si mala v rolovacom okne vybrať jazyk - slovenčinu. Stiahla si OM v AJ?
Naposledy upravil alla66 : 28.12.11 at 23:43
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

To som tomu dal. Asi starnem. Bolo mi divné kde to som, keď som odoslal odpoveď. Kajám sa.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Alla, sťahoval mi to syn, a stiahol to určite v AJ. Takže to bude treba preinštalovať.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Jáj, či som len šikovná , odstránila som anglickú operu, a sama som si nainštalovala slovenskú operu. A konečne sa mi podarilo prihlásiť na poradu aj cez mobil. Veľmi pekne ďakujem za rady Alle aj Jurajovi, aj za trpezlivosť.
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Blahoželám, prvá lekcia je za nami, v čom poradíme nabudúce?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Zatiaľ mi nič nenapadá, ale ono sa niečo určite nájde..
0 0
mini999 mini999

mini999 je offline (nepripojený) mini999

Potrebujem poradiť, ako pri mobilnom zobrazení vložím okno na odpoveď. V ponuke vidím funkcie ako rýchla odpoveď bez formátovania, formátovať odpoveď, zrušiť zmeny a odoslať, ale neviem kam vložiť text. Už mám nainštalovanú novšiu Operu, ale zobrazenie je rovnaké ako v predošlej verzii. Okno na odpoveď stále chýba
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať