Zavrieť

Porady

Poľovníci

Zdravím všetkých.Potrebujem poradiť kde a za akých okolností môže poľovník zastreliť psa.
V akej vzdialenosti od obydlí sa môže poľovať.Ďakujem za všetky rady a informácie.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

buchač Pozri príspevok


...kto ????.......JA .....

Neblázni , človeče.....šak so železami som roky narábal - profesionálne ....


...šak také niečo neexistuje ...ešte ani v snoch , alebo vo sci-fi ....


Nie je profík ako profík. Aj v kovošrote sú profíci.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

http://www.porada.sk/album.php?album...hmentid=107213
tento pes sa tiež zastrelil sám.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Psy nemajú čo voľne behať po prírode.Treba to strieľať.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Medvede by nemali vychádzať z hory.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

marleau Pozri príspevok
Psy nemajú čo voľne behať po prírode.Treba to strieľať.
srnky a divočáci mi nemajú čo chodiť do záhrady,medvede mi nemajú ničiť úle......treba to všetko postrieľať
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ľubomír Pozri príspevok

Čo to je? Že by sa používalo v tankoch?
....zabil si ma teráááááááááz .....

Nechce sa mi vypisovať , takže len obrázky dám , že aký je rozdiel medzi revolverom a pištoľou...
Chcel by som vidieť frajera , či by uvedený zásobník ( alebo aj iný ) do revolvera natlačil ...

Revolver - nie Colt , lebo to bol vynálezca princípu tejto zbrane ... http://www.google.sk/search?q=Revolv...w=1332&bih=621
Pištoľ - .... http://www.google.sk/search?q=pištol...w=1332&bih=621
Naposledy upravil buchač : 07.01.12 at 20:47
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Les je priridzené prostredie medveďov a diviakov,nie psa a človeka.Preto sa treba tak zariadiť.Keďže človek sa až moc rozťahuje a dovolí to aj psovi,nečudujte sa,že robia medvede a diviaky to,čo robia.Vidíte len seba,meter pred nos.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

marleau Pozri príspevok
Les je priridzené prostredie medveďov a diviakov,nie psa a človeka.Preto sa treba tak zariadiť.Keďže človek sa až moc rozťahuje a dovolí to aj psovi,nečudujte sa,že robia medvede a diviaky to,čo robia.Vidíte len seba,meter pred nos.
Správne,preto treba postrieľať všetkých ľudí,ktorí sa vyskytnú v prírode.
A zastrelím aj toho môjho gaučáka,keď má taký vplyv na medvede a diviaky,síce neviem,ako na nich pôsobí,ale treba ho zastreliť.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
....zabil si ma teráááááááááz .....

Nechce sa mi vypisovať , takže len obrázky dám , že aký je rozdiel medzi revolverom a pištoľou...
Chcel by som vidieť frajera , či by uvedený zásobník ( alebo aj iný ) do revolvera natlačil ...

Revolver - nie Colt , lebo to bol vynálezca princípu tejto zbrane ... http://www.google.sk/search?q=Revolv...w=1332&bih=621
Pištoľ - .... http://www.google.sk/search?q=pištol&hl=sk&client=opera&hs=TgF&rls=cs& channel=suggest&prmd=imvnsr&tbm=isch&tbo=u&source= univ&sa=X&ei=1nQIT6W-BYyhOpSW7OMF&ved=0CCoQsAQ&biw=1332&bih=621
ak ujo google medzi pištole zaradil aj teplovzdušnú a striekaciu pištol, bolo by dobré rozšíriť vedomosti v sortimente revolverov aj o revolverové sústruhy do kapsy ho nedáš ale revolver je revolver.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...Pali , o zbraniach sa bavíme ...

...no jeden nikdy nevie , šak aj tie Tebou spomínané pištole sa dajú použiť ako zbraň...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...aj taký ukazovák, najmä keď trafíš presne do oka...ej bisťu - tá bolesť, tá bolesť - a kua, oko je zase v ****!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

No vieš keď sa tu toľko laikov odborne vyjadruje o tom čomu vôbec nerozumejú tak im treba rošíriť obzor jeden nikdy nevie. Myslím si že o svojvoľne strieľajúcich poľovníkoch sa môžeme baviť rovnako zasvätene ako o láske každý o nej hovorí a nikto ju nevidel
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

http://www.grandpower.eu/index.php?p...art&Itemid=177

Čo to asi je za zbraň? Viem aký je rozdiel medzi revoverom a pištoľou. Tiež som bol na vojne.
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

pavol54 Pozri príspevok
No vieš keď sa tu toľko laikov odborne vyjadruje o tom čomu vôbec nerozumejú tak im treba rošíriť obzor jeden nikdy nevie. Myslím si že o svojvoľne strieľajúcich poľovníkoch sa môžeme baviť rovnako zasvätene ako o láske každý o nej hovorí a nikto ju nevidel
No, postrielaných poľovníkov vidieť pomerne často. Ibaže by si ten hnusný bulvár všetko vymýšľal. A aj tie tv to všetko iba zinscenovali. Nevyjadrujem sa o predpisoch, ktoré by mali poľovníci dodržiavať, ale o prípadoch, ktoré bijú do očí. Na poľovačkách sa stala nejedna tragedia. Aj laik dokáže posúdiť čo sa stalo, keď kamrát postrelí kamaráta a má k tomu ešte vypité. Myslíš si, že na to musí byť človek mimoradný odborník?
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

marleau Pozri príspevok
Les je priridzené prostredie medveďov a diviakov,nie psa a človeka.Preto sa treba tak zariadiť.Keďže človek sa až moc rozťahuje a dovolí to aj psovi,nečudujte sa,že robia medvede a diviaky to,čo robia.Vidíte len seba,meter pred nos.
k

Zober kýbel, vápno, štetku a choď vytýčiť hranice, kde sa ľudia môžu pohybovať. To je neskutočné čo tu vypísuješ. Chýba ti trocha tolerancie. Netreba hneď siahať po zbraní, keď sa niekto prechádza v lese so psom.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

marleau
Les je priridzené prostredie medveďov a diviakov,nie psa a človeka.Preto sa treba tak zariadiť.Keďže človek sa až moc rozťahuje a dovolí to aj psovi,nečudujte sa,že robia medvede a diviaky to,čo robia.Vidíte len seba,meter pred nos.
Keby sme to brali úplne doslovne a do bodky - zvieratá patria do lesa, ľudia tam nemajú čo hľadať - tak prečo sa tam - KUA - prechádzajú poľovníci? Veď sú to tiež ľudia - a tí v lese nemajú čo hľadať.
Keď dôsledne - tak dôsledne!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ľubomír Pozri príspevok

Čo to asi je za zbraň? Viem aký je rozdiel medzi revoverom a pištoľou. Tiež som bol na vojne.
K 100 - ka ... ....šak je to tam napísané...
Celkom dobrá mašinka , bola možnosť skúsiť si ju......ja mám ( mal som ) ale iné ...

Konštruktéra poznám osobne ...

Jaroslav Kuracina
Naposledy upravil buchač : 07.01.12 at 20:46
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač Pozri príspevok
K 100 - ka ... ....šak je to tam napísané...
Celkom dobrá mašinka , bola možnosť skúsiť si ju......ja mám ( mal som ) ale iné ...

Konštruktéra poznám osobne ...

Jaroslav Kuracina
konateľ spoločnosti Grand Power, s.r.o.
http://www.grandpower.eu/index.php?o...wer&Itemid=135
nepomýlil si si tému? reklamu na zbrane choď robiť inde
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ľubomír Pozri príspevok

Čo to asi je za zbraň? Viem aký je rozdiel medzi revoverom a pištoľou. Tiež som bol na vojne.
kopretinka Pozri príspevok
nepomýlil si si tému? reklamu na zbrane choď robiť inde
...jááááááááááááááááááááááá áááá......

...a ozaj .......

1. dobré sa chváli samo , nepotrebuje si reklamu robiť....

2. reklama v tomto prípade neprichádza do úvahy ....niet tu nejak kupujúcich

3. nedovolil by som si nejak ....

4. nemá význam....................
Naposledy upravil buchač : 07.01.12 at 20:47
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ľubomír Pozri príspevok
k

Zober kýbel, vápno, štetku a choď vytýčiť hranice, kde sa ľudia môžu pohybovať. To je neskutočné čo tu vypísuješ. Chýba ti trocha tolerancie. Netreba hneď siahať po zbraní, keď sa niekto prechádza v lese so psom.
Netvrdím,že tam nesmú ísť,ale majú sa tam správať tak,aby čo najmenej alebo vobec ovplyvňovali (v zlom) život divej zveri.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať