Zavrieť

Porady

Blahoželám, pán minister Mihál!

V tomto dlhodobo hektickom čase pre Slovensko a Slovákov ste dokázali takmer nemožné. Zvýšiť môj dôchodok o 3,3 % a potešiť ma deviatimi Eurami. Dovoľte mi z celého môjho srdca Vám úprimne poďakovať. Na konci budúceho roka sa chystám na jachtu do Monaca, a dúfam, že mi ešte niečo aj ostane. Potešila som sa Vašej zelenej. Na šál mi veľa nezostane, lebo budem šetriť, ale nádej v tej zelenej ma uisťuje, že o rok to už budú 3,4 % a možno sa dostanem aj do Dubaja. V mojom podvedomí už budete navždy. Na večné časy, a nikdy inak. Želám Vám neprekonateľný volebný úspech.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Takže strana SaS má spis Gorila od roku 2010. Pán minister Mihál, ani ste o tom nedýchol na Vašej milovanej Porade. O tých gauneroch nie, ale o chorých, o sociálne odkázaných meliete dookola o zneužívaní systému. Systému, ktorí ste zneužili v prvom rade Vy, všetci pri korytách.
P.S. Chápam Vás, ak by ste sa čo i len slovíčkom zmienili o tejto prehnitej spoločnosti, o korupčníkoch a zákerných gorilách, na Porade by šampanské netieklo. Páni politici začínajú koktať. Pán Kaliňák ma dnes aj trošku rozosmial. Od neho to bolo dvakrát úsmevné, keďže si s Gorilou potykal ešte pred Vami: Vraj, už nie argumentácia silou ale sila argumentov bude dôležitá. Teším sa!
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Prečo sa po každých voľbách menia najvyšší policajní funkcionári? Asi menia nezávislých od politickej moci za ešte nezávislejších. výber nerobí politický nominant vládnej strany ale kúzelník s papagájom ARA a jeho klobúkom. Ten Dzurinda aj s Miklošom ma úprimne rozosmiali. Ja keby som bol nadporučík vyšetrovateľ tak by som napísal takú správu aby som prežil na funkcii lebo v odvolaní sa nikdy neuvádza pre ktorú správu sa odvoláva ale vždy pre neschopnosť vykonávať danú funkciu. Schopnosť je determinovaná vyrobením takých správ aké budú vyhovovať ich schvaľovateľovi. Apropo tí skorumpovaní a neskorumpovateľní politici a policajti sú len v amerických filmoch.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Priznám sa, zabudla som sa poďakovať úctivo, že nám dôchodcom bolo vyplatené vianočné vo výške 50,-€, ale zároveň sa priznávam, že sa hanbím pozrieť do zrkadla za to, že som bola taká dôverčivá a verila, že človek, ktorý radí obyčajným ľuďom, ako platiť čo najmenej, to z nich vytrasie po voľbách, ale najviac sa hanbím, že som dala svoj hlas a presvedčila celú svoju rodinu aj všetkých priateľov, že toto bude to správne pre národ, že práve toto meno majú zakrúžkovať na volebnom lístku... Hanbím sa sama pred sebou za to, že vo svojom veku som stále naivná, že som zabudla, že ak nastavíme chrbát pre spravodlivosť, bude naň naložené...
A práve preto som sa rozhodla, že už viac nenaletím, aj keď ktovie... - ale k volebným urnám už určite nepôjdem, sklamanie tlačí na ubolené telo a to už nepomôže ani - konská masť.
11 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Môžeme cestovať - veď sme aj docestovali
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Goriláci a ich prisluhovači naložili na chrbát nám, a možno sa podarí ten batoh prehodiť na tie ich hrby. 27. januára im možno vystavia demonštranti prvý účet. Ale v ich koži by som nechcela byť. Je to jeden posero väčší, ako druhý.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ondruša nemusím ale:http://branoondrus.blog.sme.sk/c/286...ra-Mihala.html
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ondrejvla Pozri príspevok
Priznám sa, zabudla som sa poďakovať úctivo, že nám dôchodcom bolo vyplatené vianočné vo výške 50,-€, ale zároveň sa priznávam, že sa hanbím pozrieť do zrkadla za to, že som bola taká dôverčivá a verila, že človek, ktorý radí obyčajným ľuďom, ako platiť čo najmenej, to z nich vytrasie po voľbách, ale najviac sa hanbím, že som dala svoj hlas a presvedčila celú svoju rodinu aj všetkých priateľov, že toto bude to správne pre národ, že práve toto meno majú zakrúžkovať na volebnom lístku... Hanbím sa sama pred sebou za to, že vo svojom veku som stále naivná, že som zabudla, že ak nastavíme chrbát pre spravodlivosť, bude naň naložené...
A práve preto som sa rozhodla, že už viac nenaletím, aj keď ktovie... - ale k volebným urnám už určite nepôjdem, sklamanie tlačí na ubolené telo a to už nepomôže ani - konská masť.
..

...ale mojík, nehanbi sa..ty sa predsa nemáš za čo...chvalabohu môžeš žiť s čistým štítom, spokojne spať a nikto ti nemá prečo nadávať...a že si uverila slovám ?..no, prežijeme, je nás takých viac, čo si myslia, že ten, čo slubuje, to myslí vážne...vždy treba niekde upratať a poväčšine sa len väčší bordel vyrobí...ale za to predsa nebudeme strkať hlavu do piesku, premysli si, či tvoj hlas, ktorý necháš doma na kredenci nenarobí viac škody, ako keby si ho dala niekomu, kto aspoň trochu menej klamal...ja viem, výber je ťažký, ale mooožno nájdeš..
2 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Nemali by to jeho ministerstvo premenovať na ministerstvo nezamestnanosti?
Nezamestnanosť sa blíži k 400–tisíc

http://profesia.pravda.sk/zamestnani...e2-80-93tisic/
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Keď niekomu hrabe, tak je jedno, kto to objaví.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

neviem ale dúfam že to účtovníctvo robím správne, ale pridelené dotácie sa v účtovníctve javia ako zisk takže dvojnásobný zisk ona si tá krava nebeská myslí že ten invalid vie robiť takým tempom ako zabehnutý zdravý zamestnanec. potom je lepšie nebiť ziskový a zamestnávať len zdravých.
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

šľak ma ide trafiť: http://ekonomika.sme.sk/c/6271559/mi...tisic-eur.html
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Najviac sa mi tam "páči" toto:
Poisťovňa podľa tohto odpočtu zlepšila svoj kontakt s klientmi, keď napríklad jej pobočky sú od začiatku apríla svojim klientom k dispozícii každý pracovný deň v týždni.
Kua - ale šak je to ich psou povinnosťou!
3 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Sociálny Mihál sa nezaprie. Ani slovíčko FUJ dostatočne nevystihuje túto osobnosť!
Odmena na protiobčianskej ustanovizni vo výške, ktorú smrteľník zarobí za 10 rokov, aj to pri veľkom šťastí. Dúfam, že už nikdy sa nepostaví pred kamery, lebo až to je na šľak trafenie.
4 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

srska, a prečo Teba? Čo je to za šľak?
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Nerozumiem, vsak za svoju pracu dostaval plat okolo 4000EUR mesacne, tak zaco este taku vysoku odmenu, pricom, keby chybal v praci 2 mesiace, nic by sa nestalo, tak ako to je, pritom SP zije z nas danovych poplatnikov.
4 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
"Úspešnosť výberu poistného dosahuje od začiatku roka 2011 čiastky presahujúce 100 %, úspešnosť výberu poistného za rok 2011 je 104,89 %," uvádza sa v materiáli. Aj v oblasti investičného rozvoja sa podľa materiálu podarilo naplniť ciele, ktoré sú stanovené v stratégii Sociálnej poisťovne.

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/6271559/mi...#ixzz1nFEIqLqk

Keby radšej pracovníčky SP dostali lepšie vybavenie - napr. výkonnejšie PC.

A nebojte sa, dnes už bezhlavo nikto nebude voliť. Teda aspoň ja nie. Dnes som riešila matku, invalidku s troma deťmi , v máji ovdovelú a nemá ani na jogurty pre deti. Tá bezmocnosť, že som jej nemohla pomôcť dostať sa aspoň k DB ( nie mojou vinou ho nemá , iba som sa jej bezodplatne ponúkla urobiť DP, lebo .... ) ma zožierala celý deň a tá informácia na záver dňa, ma teda dorazila.

Takže, doprajme všetkým, (vyvoleným) ktorí si zodpovedne plnia povinnosti, miliónové odmeny. Slovensko na to má. A treba rozdať to málo, čo ešte ostalo na rozdávanie, ktovie či sa po voľbách bude ešte dať, takto odmeňovať statočných pracovníkov.

Výsmech obyčajným ľuďom. Ináč to neviem pomenovať.


: keď sme kedysi doma spratávali uhlie, vždy som chcela veľkú lopatu , ale ako vidím, aj na lopatku sa dá veľa naložiť.
11 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Vraj mala prísť slušná strana SaS. Vidiac Mihála a čítajúc Mihála na Porade bolo nad slnko jasnejšie, že nastupuje Alibaba a xy lúpežníkov. Pozerala som večer video, ako dojednáva politické obchody Sulík s Kočnerom. Počula aj videla. Tu už nás nebude opíjať rohlíkom nikto, že nič ešte nie je preukázané. Šabujú z nášho. Tak ako ten ďalší zdierač s tou odmenou. A to je obyčajná krádež. Za takéto svinstvá už mali byť minimálne v putách. Alebo obchodovanie s funkciou premiéra a generálneho prokurátora za tristo litrov nie je trestný čin. Je to možné. Čo je dané bohovi, nie je dané volovi. No a kde sa podeli tí vyznavači Saskárov, čo tu opľuli každého, kto neuveril ich predvolebným drístom? Sedia v kúte a opľúvajú Smerákov. Aj tak sa dá. Akoby sme neboli všetci v jednej riti, do ktorej nás zakliesnili títo hazardéri a hraboši poľní.
1 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

Pikoška Pozri príspevok
Sociálny Mihál sa nezaprie. Ani slovíčko FUJ dostatočne nevystihuje túto osobnosť!
Odmena na protiobčianskej ustanovizni vo výške, ktorú smrteľník zarobí za 10 rokov, aj to pri veľkom šťastí. Dúfam, že už nikdy sa nepostaví pred kamery, lebo až to je na šľak trafenie.
Akurát som to tu chcela prilepiť z Pravdy..... ó aký výsmech mladým rodinám, dôchodcom a ľuďom, ktorí celú smenu stoja pri linke za 3 eurový plat na hodinu. Len tak ďalej a bude sa nám dariť.
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

Toto mi došlo ešte v lete e-mailom prikladám:


Subject: Kto vykrada dochodky zo Socialnej poistovne.

"Máme toho dosť," odkazuje Únia mužov Slovenska - Hnutie pre rodiny

Občania nevidia dôvod, aby vláda kryla vykrádanie Sociálnej
poisťovne, zdravotnej poisťovne a štátneho rozpočtu a ako?

1. Podnikateľ si zriadi firmu a prihlási sa do II. piliera a aj jeho
zamestnanci sa prihlásia do druhého piliera.

2. Do Sociálnej poisťovne posiela iba výkazy za seba na najvyšší
základ pre odvody, ale eurá neodvádza, ani za seba ani za
zamestnancov.

3. Po 2 - 3 rokoch si založí novú firmu na ktorú prenesie majetok
starej firmy a dlhy nechá na starej firme, ktorú dá do konkurzu. Pre
opatrnosť majetok prenesú cez 4 až 5 nastrčených firiem tak, že
nakoniec majetok skončí v jeho novej firme.

4. Sociálna poisťovňa z výkazu povinne odvedie do DSS 9 % za
majiteľa aj zamestnancov. Takže majiteľ aj jeho zamestnanci si sporia
do súkromného II. piliera aj keď reálne neposlal do Sociálnej
poisťovne ani 1 euro.

5. Sociálna poisťovňa eurá nevymôže, lebo firma nemá žiaden
majetok z ktorej by ich vymohla.

6. Podnikateľ a zamestnanci idú do dôchodku a Sociálna poisťovňa a
DSS im vyplácajú vysoké dôchodky.
Z čoho jemu a zamestnancom vypláca dôchodky? No predsa zoberie tým,
čo platia a výsledok je taký, že dôchodky máme na úrovni
životného minima.

Otázka: Ako to má vyriešené EÚ?
Odpoveď: Majú zákon o hmotnej zodpovednosti právnických osôb a
osoby, ktoré zbankrotovali nemôžu podnikať 10 rokov. Právnické
osoby musia ručiť majetkom svojim a svojich manažérov ako aj ich
rodinných príslušníkov, čiže dobre si rozmyslia robiť takéto
zlodejstvá.

Otázka pre poslancov a ich šéfa Sulíka: Dokedy budete okrádať
dôchodcov a chorých zlodejskými zákonmi?

Ako je možné, že Sociálna poisťovňa musí povinne odoslať do DSS
polovicu t. j. 9 % z vymeriavacieho základu aj keď jej eurá vôbec
neprídu na účet. DSS si pritom vyberá od prispievateľov aj poplatky
za vedenie účtu, pričom náklady na vymáhanie nemá žiadne a tak
len kasa Sociálnej poisťovne ostáva prázdna.

Týmto spôsobom sa vykrádajú aj zdravotné poisťovne - zdravotné
odvody a štátnu kasu - dane.
Okrádajú nás všetkých a beztrestne - legálne. Čo na to pán
Mikloš (mik-lož), ktorý dvíha neúmerne daňové zaťaženie
strednej vrstvy a vôbec ľudí čo žijú z platu. Naozaj to nevidí
alebo nechce vidieť a drísta len o zlom hospodárení Sociálnej
poisťovne. Naozaj niet inej cesty?
Pozn. Na tento typ zlodejstva o. i. navádzal firmy p. Mihál vo svojich
"preslávených" seminároch pre podnikateľov. Dnes sa táto osoba
stala ministrom práce, sociálnych vecí a rodiny za SaS. Na tento rok
zrušil valorizáciu dôchodkov, všetci dôchodcovia dostanú
paušálne len 2,5 eura, čo pri zdražovaní, teda inflácii 6%, ktorú
úmyselne rozbehla táto vláda v 2. polroku 2010, znamená reálne
zníženie dôchodkov vo všetkých kategóriách. Mihál je človek,
ktorý svojim neľudským bezohľadným a doslova asociálnym prístupom
k ľuďom predčí aj doteraz najväčšieho asociála Kaníka.
12 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

som len zvedavý, koľko trtne pred odchodom tej nosatej tajomníčke
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať