Zavrieť

Porady

Blahoželám, pán minister Mihál!

V tomto dlhodobo hektickom čase pre Slovensko a Slovákov ste dokázali takmer nemožné. Zvýšiť môj dôchodok o 3,3 % a potešiť ma deviatimi Eurami. Dovoľte mi z celého môjho srdca Vám úprimne poďakovať. Na konci budúceho roka sa chystám na jachtu do Monaca, a dúfam, že mi ešte niečo aj ostane. Potešila som sa Vašej zelenej. Na šál mi veľa nezostane, lebo budem šetriť, ale nádej v tej zelenej ma uisťuje, že o rok to už budú 3,4 % a možno sa dostanem aj do Dubaja. V mojom podvedomí už budete navždy. Na večné časy, a nikdy inak. Želám Vám neprekonateľný volebný úspech.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ale janka aj natálka dokonca aj frontman maroš sú out
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Škoda, že tak dobrá stránka ako bola Porada sa zmenia na totálnu politickú stránku. Kde sa iba šomre, osočuje a nadáva.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Luna Pozri príspevok
Škoda, že tak dobrá stránka ako bola Porada sa zmenia na totálnu politickú stránku. Kde sa iba šomre, osočuje a nadáva.
luna, ruku na srdce - čia je to vina, komu to vyhovuje?
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

neviem skús mi povedať. Na porade som bola medzi prvými. Nikdy sa nepolitizovalo.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Luna Pozri príspevok
Škoda, že tak dobrá stránka ako bola Porada sa zmenia na totálnu politickú stránku. Kde sa iba šomre, osočuje a nadáva.
To bude asi tým, že celá spoločnosť sa zmenila. A nie k lepšiemu. Ak národ chudobnie, ak národ chudobnie hlavne preto, že jeho mocipáni mu rozkradnú republiku tak sa hnevá. A tí, čo im je dobre sa hnevajú na národ. Porada má svoju reštiku, kde sa smie diskutovať. V odborných témach ste slušní, vecní a ústretoví, takže Porada je v kurze stále. Je to stále dobrá stránka. Stačí pozrieť na návštevnosť. Šesť politických tém, aktuálnych pre všetkých občanov nie je totálka. Takže Porada má do politickej totálky asi tak ďaleko ako tento národ k spokojnosti.Tému uzatváram tretím hlasom - je vyriešená.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Kšeft ...
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať