Zavrieť

Porady

akú domácu pekárničku odporúčate?

Dobrý deň,
táto otázka tu už možno bola ,ale nevyhľadalo mi to, tak prosím o radu, o typ na spoľahlivú domácu pekáreň, sme rodina čo skoro každý deń kupujeme chlieb.
ďakujem.
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No môj prehliadač našiel toto :

Upozornenie

Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Helma73
podľa mňa je úplne jedno akú kúpiš. Ja mám teraz za 27 eur tesco pekárničku, a pečiem aj tak len na jednom programe. I pri predošlej som piekla len na 1 programe, základnom.
Ak ovšem ju nepotrebuješ pre celiatika, vtedy treba vyberať pekárničku, ktorá podporuje tento druh chlebíka.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

ja mam z lidlu za 50,- €, 2 hakovu, je na 3 hmotnosti chleba (750g, 1000g, 1250g), 12 programov - maximalna spokojnost

recenzie na pekarne najdes tu: http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

daj si do vyhladavaca "domaca pekaren" , su tu tisicky prispevkov

Kopretinka v prisp. c.2 asi dala odkaz na vyhladane temy,ale uz to zial zase nefunguje
0 0
helma73 helma73

helma73 je offline (nepripojený) helma73

Zatiaľ veľmi ďakujem, veď práve, potrebujem sa zorientovať v bohatej ponuke, nájsť si ponuku viem,ale ktorú odporúčate?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

helma73 Pozri príspevok
Zatiaľ veľmi ďakujem, veď práve, potrebujem sa zorientovať v bohatej ponuke, nájsť si ponuku viem,ale ktorú odporúčate?
ja mam zatial prvu pekaren - tak mozem odporucat len tu

alebo daj linky na konkretne pekarne co mas v merku a mozme ti dat nase nazory na ne
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

1Dara,
pekne ja moju prvú severin po denno dennom pečení som po troch rokoch musela vymeniť. A nová pečie zase temer denno denne.
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

treba si rozmyslieť aký veľký chlieb budeš piecť, my sme 2, pekáreň mám Moulinex ow200034, mám ju už 3-4 roky, je na 500g,750g a 1000g chlieb a používaním som si zvykla robiť bud 500 alebo 750g chlieb, tak aby sme ho zjedli do 2 dní... mne uz potom nechutí, ale robím na tom všakovaké chlebíky hlavne všelijaké celozrné semiačkové, zemiakové atď aj vianočku, aj bábovku a úplne najviac ju využívam na kysnuté cesto, len tam dám veci a samé to tam vykysne a krásne sa premieša robila som v tom aj cesto na medovníčky a tiež to skvele vymiešalo... ja nemám rada ten bordel okolo toho, preto ju takto využívam
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Xanti, moja je este bejby pekaren - 10 mesacna ... ale snazi sa
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

ešte mi napadlo, ze v tej mojej som skúšala aj ten 1kg chlieb ale poväčšine sa mi stalo, že cesto vykyslo až moc a celá pekáreň, špirála aj vrchnák boli od cesta... myslím, že tá moja nie je až tak dobre vymyslená na 1kg chlieb
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Používaš čerstvé kvasnice alebo sušené? Lebo pri čerstvých cesto viac kysne - aspoň ja mám takú skúsenosť.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Xanti Pozri príspevok
Helma73
podľa mňa je úplne jedno akú kúpiš. Ja mám teraz za 27 eur tesco pekárničku, a pečiem aj tak len na jednom programe. I pri predošlej som piekla len na 1 programe, základnom.
Ak ovšem ju nepotrebuješ pre celiatika, vtedy treba vyberať pekárničku, ktorá podporuje tento druh chlebíka.
Moja pekáreň má aj funkciu pre pečenie bezlepkového chleba a teda nič moc to nebolo. Ale asi skôr bude chyba v ceste (resp. v hotovej kupovanej zmesi na bezlepkový chlieb), nie v pekárni.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Ja som toho názoru, že ked pekárničku tak takú čo poťahá čo najmenej z peňaženky a má jeden hák, no a samozrejme čo najlacnejšia lebo u mna sa skoro vypečie, nevydrží to večnosť.

Moje mali príkon či výkon či čo to bolo 600 W ... tuším s menšou hodnotou som ani nenašla pekárničku. A hák obe mali jeden. U mna je jednoháková podmienka, stačí mi jedna diera v chlebíku nemusím mať dve.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

helma73 Pozri príspevok
Zatiaľ veľmi ďakujem, veď práve, potrebujem sa zorientovať v bohatej ponuke, nájsť si ponuku viem,ale ktorú odporúčate?
Takú, ktorú využiješ
Mala som pekáreň zn. AFK a piekla a vlastne stále pečie dobre, akurát že vnútro je trochu hrdzavé (nie forma, tá je v poriadku) - stála cca 1.500 SKK. Potom som sa rozhodla pre pekáreň, ktorá upečie väčší chlieb a wow! dokonca aj bagety, tak som za Moulinexku dala 3.000 ? SKK - cenu si už nepamätám presne, no bola riadne drahá. A skús trikrát hádať, koľkokrát som v nej piekla bagety
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

Llívia, ako kedy, väčšinou čerstvé... ono by sa mi to nestávalo, keby som to trosku sledovala a navrchu trosku popichala vidličkou ) ale to sa mi nechce, ja len prvých 5 minút pozerám aby bolo cesto v peknej guličke a nelepilo sa na steny a potom uz len vyberiem upečené
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Xanti Pozri príspevok
Ja som toho názoru, že ked pekárničku tak takú čo poťahá čo najmenej z peňaženky a má jeden hák, no a samozrejme čo najlacnejšia lebo u mna sa skoro vypečie, nevydrží to večnosť.

Moje mali príkon či výkon či čo to bolo 600 W ... tuším s menšou hodnotou som ani nenašla pekárničku. A hák obe mali jeden. U mna je jednoháková podmienka, stačí mi jedna diera v chlebíku nemusím mať dve.
Xanti, pravdu máš, len keď tie jednohákové nie sú stavané na veľký chlieb (1,5 kg) - no hej, dajú sa upiecť dva menšie, ale trvá to oveľa dlhšie.
(Moja mama je expertka - občas vyčíhla čas, keď pekáreň už fakt poslednýkrát premiesila cesto a vybrala hák, cestu to vôbec neublížilo, kyslo si veselo ďalej a chlieb sa podaril ako vždy.)
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

aj ja som si myslela, ze tá moja pečie aj bagety ako na obrázku... ehm urobí len cesto bagety by som musela urobiť ručne a upiecť v trúbe... )))
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Llívia Pozri príspevok
Xanti, pravdu máš, len keď tie jednohákové nie sú stavané na veľký chlieb (1,5 kg) - no hej, dajú sa upiecť dva menšie, ale trvá to oveľa dlhšie.
(Moja mama je expertka - občas vyčíhla čas, keď pekáreň už fakt poslednýkrát premiesila cesto a vybrala hák, cestu to vôbec neublížilo, kyslo si veselo ďalej a chlieb sa podaril ako vždy.)
No Llívia,
pekárničku mám na to aby mi ulahčila prácu a nie aby som číhala ... ja to nechám upiecť aj z hákom. A čo sa týka veľkosti chleba, moja je tuším na 1 kg. Akurát že sem tam ked pečiem mazanec, tak naondiem tam toľko prísad... že výsledok bol posledne 1,4 kg krásne prepečené
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Xanti, moja novšia pekáreň, Mulinexka, má 2 háky a tie keď zostanú tak "dobre" otočené, tak je v polovici chleba diera, preto to číhanie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať