Zavrieť

Porady

Voľby 2012

Onedlho nadíde čas asi najdôležitejších volieb v histórii samostatného Slovenska.
Pýtam sa Vás:
1.Viete koho budete voliť?
2.Máte odvahu to prezradiť?
3.Prečo práve ich?
4.Ak nechcete kvôli predsudkom prezradiť tých Vami vybraných,tak koho isto a prečo nechcete vo vedení štátu?

A prosím Vás,nedajte sa nachytať ako pri sčítaní ľudu.Ozaj,už vedia,koľko nás je?Alebo stále spracúvajú údaje????
Zaujímavé,že deň po voľbách sú oficiálne výsledky - veď hej,ide o korytá,len hlupák si myslí,že ostatné dlho trvá....
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja ešte stále "lúštim" zoznam kandidátov - niektorých som z neho prečiarkol (tí už šancu nemajú), teraz budem preberať podľa "triedneho pôvodu" , nakoniec už len vyberiem to logo a zostane mi tam už len zúžený výber.
Ale jedno viem iste: logá KDH, SDĽ, SNS, SaS, SMER - SD, NAS, KSS, ĽS-HZDS, SDKÚ, MK to určite nebudú.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

My nevolime uz roky. Niet koho. Pamatam si na prvu privatizaciu. Malokto sa zaujimal o kuponove knizky. Potom prisiel ujko Harward a ludia za 10 000 striebornych predali republiku, tym to zacalo, toto bola prava revolucia. :-)
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Môj muž sa nikdy nedal ničím ovplyvniť a stále od 1989 volil SNS. Vždy hovoril, že kto sa tam dostane, bude kašlať na občana nech je už z ktorejkoľvek strany, ale SNS by možno spravila aspon trochu väčší poriadok s rómami. Druhý dôvod bol, že keď už nie je koho, tak to cíti tak, že si splnil povinnosť ako národovec. No a ja ako som počula zopár krát besedu s podpredsedom SNS Dankom , vážne uvažujem o tom, že ich budem možno voliť tiež.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Pamatam sa, ze Tatrabanka bola kedysi symbolom Slovenska. Zelenu dostala Komunalna banka, dnes Primabanka. Dakujem Szlota. :-)
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Je tu neprehľadná situacia, pre to obludné množstvo politickych stran.

Ina situacia by bola ak by boli dve strany pravicové, dve ľavicové a dve národnostné.

Vtedy by bol v tom poriadok, ale to asi zainteresovaní nechcú.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ilona Pozri príspevok
Môj muž sa nikdy nedal ničím ovplyvniť a stále od 1989 volil SNS. Vždy hovoril, že kto sa tam dostane, bude kašlať na občana nech je už z ktorejkoľvek strany, ale SNS by možno spravila aspon trochu väčší poriadok s rómami. Druhý dôvod bol, že keď už nie je koho, tak to cíti tak, že si splnil povinnosť ako národovec. No a ja ako som počula zopár krát besedu s podpredsedom SNS Dankom , vážne uvažujem o tom, že ich budem možno voliť tiež.
keby tam nebol hulvát Slota, a tí jeho poskoci nekradli tak si myslím že by zostavovala koalíciu.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Keď som sa zamýslala nad tym koho volit spomenula som si na jeden fakt a to ze nazrata svina zerie menej ako hladna,na druhej strane predstava,ze sa zas 4 roky budem divat na tie iste tvare,ktore tu rozkradli co mohli ma tiez nelaka - celkom ma zaujala aj myslienka ist sice volit,ale hodit prazdnu obalku ako prejav toho,ze tu nie je koho volit,ale nie je mi jedno co sa bude s tymto statom diat,ale zas ma stvu zbytocne vyhodene peniaze za volby,ktore nakoniec dopadnu na prd........takze fakt neviem......
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

magno Pozri príspevok
Keď som sa zamýslala nad tym koho volit spomenula som si na jeden fakt a to ze nazrata svina zerie menej ako hladna,na druhej strane predstava,ze sa zas 4 roky budem divat na tie iste tvare,ktore tu rozkradli co mohli ma tiez nelaka - celkom ma zaujala aj myslienka ist sice volit,ale hodit prazdnu obalku ako prejav toho,ze tu nie je koho volit,ale nie je mi jedno co sa bude s tymto statom diat,ale zas ma stvu zbytocne vyhodene peniaze za volby,ktore nakoniec dopadnu na prd........takze fakt neviem......
Kedysi to platilo,ale dnes už nie.Dnešné svine sú vyžraté už toľko,že ani nepotrebujú byť pri koryte.Teraz treba nakŕmiť svinky z vedľajšieho chlievika,dať tým starým záruku,že nepojdu na zakáľačku.
No a v neposlednom rade ide o zotročenie občana,veď peňazí majú na normálnu potrebu viac než dosť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

najväčšia masáž na svete je predvolebná kampaň už nech je po voľbách lebo sa pogrcám...
tlačovka SNS na ta3
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

........myslim,ze problemy so zaludocnym zvieracom ma teraz vacsina Slovenska ....
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

magno Pozri príspevok
Keď som sa zamýslala nad tym koho volit spomenula som si na jeden fakt a to ze nazrata svina zerie menej ako hladna,na druhej strane predstava,ze sa zas 4 roky budem divat na tie iste tvare,ktore tu rozkradli co mohli ma tiez nelaka - celkom ma zaujala aj myslienka ist sice volit,ale hodit prazdnu obalku ako prejav toho,ze tu nie je koho volit,ale nie je mi jedno co sa bude s tymto statom diat,ale zas ma stvu zbytocne vyhodene peniaze za volby,ktore nakoniec dopadnu na prd........takze fakt neviem......
To platilo o tej svini voľakedy u zvierat to platí ešte stále, len človek zmenil gény. Keby sa ľudia chovali ako zvieratá (myslím tým doslova), tak by problémy neboli. Aj napriek tomu, že zvieratá už boli vyšľachtené aj prešľachtené svoje základné gény si zachovali.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

marleau Pozri príspevok
Onedlho nadíde čas asi najdôležitejších volieb v histórii samostatného Slovenska.
Pýtam sa Vás:
1.Viete koho budete voliť?
2.Máte odvahu to prezradiť?
3.Prečo práve ich?
4.Ak nechcete kvôli predsudkom prezradiť tých Vami vybraných,tak koho isto a prečo nechcete vo vedení štátu?

A prosím Vás,nedajte sa nachytať ako pri sčítaní ľudu.Ozaj,už vedia,koľko nás je?Alebo stále spracúvajú údaje????
Zaujímavé,že deň po voľbách sú oficiálne výsledky - veď hej,ide o korytá,len hlupák si myslí,že ostatné dlho trvá....
Ty musíš byť riadne naivne stvorenie.
Čo podľa teba bude na týchto voľbách dôležité?
Čo sa môže vlastne zmeniť?
--------------------------------
Ja si myslím, že naozaj nič. Nič sa nezmení, lebo všetci veríte frázam, zdravý úsudok je ta tam a z kecov sa nenajete.
Mal by vyhrať Fico aby mohol bezpečne doraziť tento "štát". Myslím tým finančne a ekonomicky ho priviesť k úspešnému bankrotu, lebo ak ho nenecháme priviesť nás na mizinu, nikdy neuveríte v správnosť pravicovej politiky. Skôr neuveríte, že kapitalistický štát je najsocialnejší zo všetkých. Skôr neuveríte, že trh a ekonomiku neoklanete a neoklame ju ani Ficove táranie, že ľudia za krízu nemôžu.
------------------------------------
Asi naozaj potrebujete zažiť riadnu biedu, tak ju budete mať. No a následne si uvedomíte, že sa máte spoliehať hlavne naseba a na svojich a nikdy nevkladať svoj osud do cudzích rúk a nedajbože do rúk politikov. (pridané - Vrátane politikov, ako Dzurinda, Rusko, a podobní) Ja nezabúdam na nič, ani na to, ako Rusko znárodňoval pozemky v Žiline, ale ani na to, ako Dzurinda naprával Slevensko po mečiarovi. Rovnako však nezabúdam, ako sa snažil zrušiť zločincove amnestie a podobne. Ja osobne vnímam všetko a naozaj si dobre pametám.
No a nakoniec: Kto chce kam, pomôžme mu tam.
Naposledy upravil jar88 : 13.02.12 at 15:43
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

magno Pozri príspevok
........myslim,ze problemy so zaludocnym zvieracom ma teraz vacsina Slovenska ....
vrátnik sa volá to zariadenie, zvierač je inde a niektorí politikom majú tento sval problém ovládať
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
vrátnik sa volá to zariadenie, zvierač je inde a niektorí politikom majú tento sval problém ovládať
ja ich volám "ritkoši" alebo kto komu robí "rytiera"
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

jar88 Pozri príspevok
Ty musíš byť riadne naivne stvorenie.
Čo podľa teba bude na týchto voľbách dôležité?
Čo sa môže vlastne zmeniť?
--------------------------------
Ja si myslím, že naozaj nič. Nič sa nezmení, lebo všetci veríte frázam, zdravý úsudok je ta tam a z kecov sa nenajete.
Mal by vyhrať Fico aby mohol bezpečne doraziť tento "štát". Myslím tým finančne a ekonomicky ho priviesť k úspešnému bankrotu, lebo ak ho nenecháme priviesť nás na mizinu, nikdy neuveríte v správnosť pravicovej politiky. Skôr neuveríte, že kapitalistický štát je najsocialnejší zo všetkých. Skôr neuveríte, že trh a ekonomiku neoklanete a neoklame ju ani Ficove táranie, že ľudia za krízu nemôžu.
------------------------------------
Asi naozaj potrebujete zažiť riadnu biedu, tak ju budete mať. No a následne si uvedomíte, že sa máte spoliehať hlavne naseba a na svojich a nikdy nevkladať svoj osud do cudzích rúk a nedajbože do rúk politikov.
No a nakoniec: Kto chce kam, pomôžme mu tam.
Áno,Dzurinda je to pravé pre pracujúcich na Slovensku.
NEPRAJEM SI ABY SI REAGOVAL NA MOJE PRÍSPEVKY V MOJEJ TÉME,NEMOŽEM ŤA VYSTÁŤ!!!!!!!!!
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

marleau Pozri príspevok
Áno,Dzurinda je to pravé pre pracujúcich na Slovensku.
NEPRAJEM SI ABY SI REAGOVAL NA MOJE PRÍSPEVKY V MOJEJ TÉME,NEMOŽEM ŤA VYSTÁŤ!!!!!!!!!
Ó, ty si NEPRAJEŠ, ty nemôžeš vystáť v tvojej téme.
--------------------------------------------------
To teda čučím.
Tebe vadí sloboda? Sloboda jednotlivca?
Ešte šťastie, že ju máme, lebo inak by si už najradšej zakazoval, vešal, strieľal, alebo aspoň zatváral do basy.
-------------------------------------------------------
Už chápem, prečo takým, ako si ty, nezáleží na slobode a demokracii.
Prečo vám vadia židáci, cigáni a podnikatelia.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

marleau Pozri príspevok
Áno,Dzurinda je to pravé pre pracujúcich na Slovensku.
NEPRAJEM SI ABY SI REAGOVAL NA MOJE PRÍSPEVKY V MOJEJ TÉME,NEMOŽEM ŤA VYSTÁŤ!!!!!!!!!
Prepáč marleau, ale toto je verejná téma a ozvať sa tu môže každý...
A vyzvedať verejne informácie kto je komu viac naklonený je netaktné a neslušné. To už rovno môžeš povedať niekomu nech otvorí svoj súkromný list a prepíše jeho znenie na Poradu.
Čo koho do toho, koho budem voliť.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ja si myslim opak, nech som pre inych citatelny. Preto je u nas plno estebakov, udavacov, tajnych, zandarov v civile a pod. Ked si ani Pisko nemoze otvorit hubu, je to velmi zle. Vraciame sa do zlatej krestanskej doby Ferencjozka a Metternicha? :-)
Naposledy upravil alabut : 14.02.12 at 06:24
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ja by som komunistov chcela, len ich na žiadnej kandidátke nevidím ........ zdôrazňujem slovo komunistov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať