Zavrieť

Porady

Voľby 2012

Onedlho nadíde čas asi najdôležitejších volieb v histórii samostatného Slovenska.
Pýtam sa Vás:
1.Viete koho budete voliť?
2.Máte odvahu to prezradiť?
3.Prečo práve ich?
4.Ak nechcete kvôli predsudkom prezradiť tých Vami vybraných,tak koho isto a prečo nechcete vo vedení štátu?

A prosím Vás,nedajte sa nachytať ako pri sčítaní ľudu.Ozaj,už vedia,koľko nás je?Alebo stále spracúvajú údaje????
Zaujímavé,že deň po voľbách sú oficiálne výsledky - veď hej,ide o korytá,len hlupák si myslí,že ostatné dlho trvá....
Usporiadat
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ilona Pozri príspevok
Mal by sa zmeniť celkom volebný systém. Zrušila by som všetky politické strany, kto by chcel robiť poslanca aj z terajších poslancov všetci by boli na jednom zozname a do parlamentu by sa dostali tí , čo by mali od občanov najviac hlasov. Všetky hlasovania by boli verejné aby ľudia vedeli kto za čo hlasuje , každý by si to musel zdôvodniť prečo? a nie pre stranícku príslušnosť. Vládu by zvolili poslanci a to by zase nebolo podľa straníckej príslušnosti,ale podľa odbornosti, tiež by ta kontrola od poslancov bola iná ako do teraz. Určite by mal každý človek svojho kandidáta.
idealistka
ani piati v krčme sa nedohodnú kto je najlepší a koho treba voliť. a to už nehovorím o rodine
a s tou verejnou voľbou by som začal na obci asi by ti to spočítali tí ktorí by boli zvolení a tvoj hlas by tam nebol. Ale bolo by to pekné ako za socializmu jednotná kandidátka, akurát otázky prečo si nebola voliť.
0 0
olga88 olga88

olga88 je offline (nepripojený) olga88

Urcite pojdem volit.
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

pavol54 Pozri príspevok
idealistka
ani piati v krčme sa nedohodnú kto je najlepší a koho treba voliť. a to už nehovorím o rodine
a s tou verejnou voľbou by som začal na obci asi by ti to spočítali tí ktorí by boli zvolení a tvoj hlas by tam nebol. Ale bolo by to pekné ako za socializmu jednotná kandidátka, akurát otázky prečo si nebola voliť.
Neviem, asi si ma nepochopil, nie sa dohodnúť koho voliť. Aj teraz máš zoznam kandidátov a vyberieš stranu a volíš túto stranu a podľa mňa by bolo lepšie keby si vyberal len ľudí ktorí sa Ti pozdávajú, neboli by v žiadnej strane,alebo bolo by jedno v ktorej sú. Do parlamentu by sa dostali podľa počtu hlasov ako osoba, nie ako strana. Mohla by som zakrúškovať napr. jedného zo SNS, jedného z KDH a jedného z SaS no a podľa mňa by som zrušila úplne financovanie strán, ak chcú nech si to financujú sami, alebo by boli len nezávislí a možno by sme si aj z porady zvolili zástupcu, či... To verejné hlasovanie som myslela hlasovanie poslancov v parlamente za jednotlivé zákony, aby nehlasovali podľa straníckej príslušnosti, ale podľa toho čo sľúbia ľuďom a mali by aj podľa svedomia.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Až sa budete rozhodovať,dobre popremýšľajte:

http://www.tvina.sk/index.php?program=2&video=2528
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

a nevie niekto, že toho roku za koľko budú pred volebnou miestnosťou kupovať hlasy od voličov? Či aspoň na pivo by bolo.
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

si zle pochopil, to si len predplácame dovolenky v Grécku pre naše vnúčatá. First Minute.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Tipnite si akú funkciu teraz dostane Mikulčík. Že by zase poradca MF?

http://www.topky.sk/cl/7/1300235/Mik...a-novy-system-
Naposledy upravil marjankaj : 20.02.12 at 14:12
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tipnite si akú funkciu teraz dostane Mikulčík. Že by zase poradca MF?
Asi nahradí Machovú - čiže prašť jak uhoď.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft













(Zdroj: http://volby.sme.sk/c/6268619/pozrit...otoshopom.html)
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Mojsejovci zas prejavili svoju inteligenciu
Ja osobne by som sa tiež spýtala či to myslí vážne... Poznám veľa ľudí, ktorí z recesie hovoria, že volia Noriku
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

JAJA11 Pozri príspevok
Mojsejovci zas prejavili svoju inteligenciu
Ja osobne by som sa tiež spýtala či to myslí vážne... Poznám veľa ľudí, ktorí z recesie hovoria, že volia Noriku
a prečo ved parlament je jeden veľký cirkus, mňa už žiadna "atrakcia" neprekvapí
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ako volit z recesie, lepsie nevolit. :-)
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

alabut Pozri príspevok
Ako volit z recesie, lepsie nevolit. :-)
No tí čo hovoria, že budú voliť Noriku to na 99 % nemyslia vážne Je to skôr z dôvodov, že sa nevedia rozhodnúť, koho voliť A nemyslím, že ju budú voliť Ani z recesie. Vystupovanie pani Mojsejovej je arogantné a hlúpe. Takých politikov tam máme dosť, to by vôbec nebola zmena
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať