Zavrieť

Porady

aaa auto

Dobry den
Kupil som 21.1.2012 auto a zatial som nedostal technický preukaz.Chcem sa spytat či možem jazdit aj bez technickeho preukazu.Je len prefotený.Stačí mi kupno predajná zmluva?V bazare mi povedali že možem a policajt že nie,tak mi poradte kto ma pravdu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    pravdu majú policajti- samozrejme že nemožeš jazdiť na prefotený techničák- tam sú policajti hneď nemilosrdný- pokuta...

    ja som inak už myslel,že aaa auto už odstránili tento neduh,že strašne dlho im trvá odovzdanie techničáku...
    Ale ani ked budem mat kupno predajnu zmluvu so sebou? V aaauto my tvrdili že možem jazdit tak nechapem komu mam verit...

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    pavol tupy Pozri príspevok
    Ale ani ked budem mat kupno predajnu zmluvu so sebou? V aaauto my tvrdili že možem jazdit tak nechapem komu mam verit...
    Pýtaj od AAA písomné potvrdenie o tom čo tvrdia, a tiež aj prísľub, že v prípade cestnej kontroly a udeleniu pokuty Ti tú pokutu refundujú.

    Nedočkáš sa takého potvrdenia.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Je pravda ze aj ja som raz kupil auto v aaa, ale je to velka odvaha, uz by som to nespravil. Robia z cloveka totalneho somara. Nachaju ti podpisat protokol, ktory hovori, ze auto ma opotrebovane uplne vsetko, navyse v zmluve je klauzula, ze si si vedomy toho, ze kupujes auto pod trhovu cenu a ze tento rozdiel v cene si ochotny dat do buducich oprav.

    Je to samozrejme nezmysel, aaa predava auta skor mierne nad trhovu cenu.

    AAA Auto je offline (nepripojený) AAA Auto

    AAA Auto
    Dobrý deň, prosím zašlite mi pôvodné ŠPZ vozidla, prípadne VIN kód, následne vyzistím, čo sa stalo s Vašími dokladmi. Ďakujem za pochopenie.
    S pozdravom Lucia Lakyová
    AAA Auto

    xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

    xtriadax
    Môžem len potvrdiť že v AAA auto Vám pri kúpe sľúbia aj modré z neba. Tam by som si auto nekupoval po tom čo som si o nich na rôznych fórach prečítal. Potvrdilo sa mi to aj teraz keď švagor kúpil na ich pobočke v ZA auto. V ten istý deň som kúpil nové (14.6.2012) a dal inzerát na staré. Nové auto som prihlásil do troch dní. Staré sa mi podarilo už predať a odhlásenie a prihlásenie trvalo 10 minút. Auto zostalo v tom istom okrese. Švagor jazdí stále na prefotený technický a v AAA auto samé omáčky okolo toho že prečo ho ešte nemá prepísané.

    selc je offline (nepripojený) selc

    selc
    Nerozumiem, preco ludia este stale kupuju auta z bazarov (ak vylucim 1 max 2 roky stare), ked sa daju v pohode doviezt zo zahranicia prip. kupit cez sukromnu inzerciu alebo ak nie su peniaze tak nove na leasing/uver... Celkom pekne je to tu rozobrane... V bazaroch vacsinou koncia auta, ktore sukromna osoba nevie predat (lebo je to srot) no a bazar z toho este musi prezit, takze k cene vraku prirata este proviziu... Ale keby kupujem auto tak asi najskor riesim cez dovoz, lacnejsie + zachovalejsie ako SK auto (aspon teda je vyssia sanca, kedze v zahranicii su urcite lepsie cesty a aj ludia tam maju viac € -> viac sa staraju... statisticky).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.