Zavrieť

Porady

Ako postupovať-diskriminácia.

Predseda združenia vlastníkov bytov,ktorý ma určené hodiny na vybavovanie zaležitostí vo svojej podnikateľskej kancelárii vyvesil na dvere zákaz vstupu pre 3 vlastníkov bytov, ktorí majú komunikovať s výborom združenia len poštou a taktiež tento oznam zverejnil aj na vebovej stránke spoločenstva.Prosím o radu ako sa môžu uvedení vlastníci bytov brániť ? Dakujem za Vaše názory a podnety
Usporiadat
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

danushka Pozri príspevok
Odkedy sa dá minikomentovať priamo v zadaní?

Áno, súhlasím Halli, niečo za tým bude...
Či som ja rada, že bývam v RD, mňa by správcovia nemali radi, niekedy neviem sama so sebou vydržať.
Absolut súhlas, danushka! To máš teda recht - umyješ schody, kedy chceš, pozametáš chodník,
kedy chceš, a aj odmenu si dáš, akú chceš - trebárs broskyňový kompót zo špajze! Ja to tiež tak prevádzujem... A aj účasť na schôdzi býva vždy stopercentná - ja a manžel...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Oliwa Pozri príspevok
Absolut súhlas, danushka! To máš teda recht - umyješ schody, kedy chceš, pozametáš chodník,
kedy chceš, a aj odmenu si dáš, akú chceš - trebárs broskyňový kompót zo špajze! Ja to tiež tak prevádzujem... A aj účasť na schôdzi býva vždy stopercentná - ja a manžel...
A aj hlasovanie? 100 %.

Či ako v činžiaku, kúrenie? 50 : 50 %.

0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať