Zavrieť

Porady

stravné lístky

Dobrý deň! Má zamestnávateľ právo nedávať stravné lístky z dôvodu "nemáte dobrý výkon" hoci odpracujem v priemere 9hodín denne.A ak aj dá,čo bolo naposledy pred pol rokom,nedá na každý odpracovaný deň z toho istého dôvodu.Ak to je protiprávne prosím o radu ako postupovať.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Niuška je offline (nepripojený) Niuška

    Niuška
    je mi ľúto, ale ak má takýto prístup, tak by bolo lepšie odísť, lebo ťa pravdepodobne tak či tak vyhodí. čo to je za ignoranta...

    ada5 je offline (nepripojený) ada5

    šestnásť rokov pracujem ako administratívna pracovníčka, posledných 8 rokov ako asistentka a fakturantka, som vydatá, mám 2 krásne deti chlapca a dievča, rada sa podelím o skúsenosti a zážitky so zaujímavými ľudmi, rada sa nechám priučiť niečomu novému, zaujímavému ...viac ada5
    mám pocit, že žijeme v dobe sto rokov za opicami, pomaly človek už nebude chcieť ani to, na čo má nárok...
    ada5 od zamestnávateľa, ktorý má takéto názory, len utekať

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    Stivi71 Pozri príspevok
    A po novom ma chce"vyhodiť",že sa vôbec o tému stravné lístky zaujímam!
    musí mať iný dôvod - zákon nepustí. Inak Inšpektorát práce rieši tieto veci - je to jednou z jeho náplní. A ak Ti dá výpoveď a táto bude neplatná, môžeš sa na súd obrátiť...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.