Zavrieť

Porady

Vypadanie vlasov po liečbe Curacne / liek proti akne/

Ahojte a pekný večer všetkým....

Mám obrovský problém....Po doužívaní tbl. CURACNE - liek na liečbu akné/ brala som ho 6 mesiacov/ mi začali VEĽMI PADAŤ VLASY a NEVIEM, čo robiť ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( SOM ZÚFALA (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Prosím, nevie niekto, ako tomu zabrániť???? Je tomu asi cca 3-4 mesiace, ako som ho doužívala a problémy začali asi 3 týždne dozadu. Teraz sa ich bojím už aj dotknúť...................Ak prosím niekto vie poradiť, prosím napíšte!!!!!!!!!!!!! Budem čakať !!!!...ĎAKUJEM KRÁSNE

S pozdravom Miška
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.demiclen.sk/sk03_01.htm výborné výrobky za málo peňazí stará klasika, ale kúpi ju málo kto.... radšej si kúpi v lekárni niečo od zvučnej značky wichy aspoň minimálne za 30e.moja dcéra sa dlho trápila s chrastami vo vlasoch /už sa to tu riešilo v nejakej teme/ zmizli zase sa vytvorili niekedy mokvali, pomohla žihľavová voda....
5 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

1Dara Pozri príspevok
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky...-mg-47337.html

spomina sa v suhrne charakteristickych vlastnosti lieku - symptomy hypervitaminozy A spontanne reverzibilne po vysadeni
v pribalovom letaku sa tiez spomina zmena hustoty vlasov
lujza.j Pozri príspevok
tak si treba aspoň nasadiť nejaké vit. lebo tieto nieky sú pekná pliaga
No pockaj, ak ten liek moze sposobit HYPERvitaminozu, tak potom snad uz nie nasadzovat dalsie vitaminy, aby sa to este zhorsilo nie ? !!!

Na hypervitaminozu (napriklad vitaminom A) zomierali v minulosti namornici, ktori zjedli hoci len maly kusok pecene z ladoveho medveda. Samozrejme im vypadavali vlasy mali aj ine problemy a ukrutne bolesti. Zomierali mesiace a nebolo im pomoci. Ked sa raz telo vitaminom A alebo D predavkuje, nedokaze ich vylucit.

Skuste sa tu trocha zamysliet nad tym, co tu radite a este si k tomu udelujete vzajomne aj "uzitocne" a ake taketo odporucania mozu mat dopady na tu nestastnu zadavatelku otazky.

Apropos - nejdem robit reklamu a ani to nemam na sebe vyskusane ale od netere som pocul, ze na akne zazracne zabera Akneon (ktry teraz frcal v radiach v reklame).
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

Tak v prvom rade prestaň panikáriť,čím viac budeš vystresovaná,tým viac Ti z toho stresu budú padať vlasy.Vitamíny by som teraz veľmi netlačila,Curacne je veľmi ťažký preparát,skôr detoxikácia bylinkami je vhodná.Z homeopatík si môžeš dať Selenium 5 CH denne.A najdi v okolí pracovisko s kvalitným biostimulačným laserom a daj si laserovú kuru-nezaťažíš organizmus a zároveň podporíš metabolizmus v danej oblasti.Nazbieraj žihľavu a denne oplachuj vlasy a vypi 2 dcl žihľavového čaju.Ak si blond,na oplachovanie používaj radšej harmanček.
A ešte k tomu Curacne,vravíš že si sestrička.Nechceš mi dúfam povedať,že ako zdravotná sestra si si neprečítala nežiaduce účnky lieku.
1 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

Opravim sama seba-žiariče až pol roka po dobratí liekov.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať