Zavrieť

Porady

Ockovacie vakciny proti chripke

Tiez som sa cudovala, ze to niektora firma zamestnancom plati... ale je to tak. Podla vas bude vakcina proti chripke pre zamestnancov danovo uznany naklad firmy (nie je to ziadna specialna prevadzka)? Mozno tento prijem klasifikovat ako nepenazny a je potrebne ho zdanit vo mzde zamestnanca? Socialny fond na tieto ucely primarne nesluzi, ale mohlo by sa uvazovat s jeho cerpanim aj na tento ucel? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Ja by som to dala radšej zo socialneho fodnu.Ako náklad to neuznajú musí to byť pripočítateľná položka ˇk základu dane.

    Daša je offline (nepripojený) Daša

    Daša
    My sme tiež očkovali zamestnancov prito chrípke aj proti žltačke, faktúry za vakcíny sme uhrádzali zo SF, ale zdanili sme to zamestnancom ako nepeňažné plnenie.

    Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

    Petra Nová
    Ja žijem a dávam sa očkovať proti chrípke každý rok, okrem toho minulého, keď mi to lekárka neodporučila. Aj preto som možno "skapínala" po celý ten rok.

    Ockovacie vakciny proti chripke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.