Zavrieť

Porady

chcem sa poradit ci je cena za prenajom 300e dobra?

otvaram obchod a nasla som priestor s touto cenou je to na celkom dobrom mieste na sidlisku v obchodnom centre.ja viem ,ze to zavisi od vela faktorov,ale neviem ci to utiahnem.kto ma skusenost nech mi da prosim vediet.priestor je velky cca 30m2

dakujem za kazdu radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    10e na m2 je normálna cena. To či je to dobrá cena skutočne závisí od veľa faktorov. Aké to je centrum, koľko tam chodí ľudí, či je to pri vchode, alebo niekde dalej, či sú v cene energie. taktiež závisí od toho čo budeš predávať. Taká kaviarnička sa ľahšie uživí ako niečo menej špecifické. Ale teda ak mám jednoznačne odpovedať, tak podľa mňa sa za túto cenu nájom v obchodnom centre oplatí. ALE je to podmienené vyššie spomínanými faktormi.

    janusa01 je offline (nepripojený) janusa01

    janusa01
    dakujem za drobnu radu viem neda sa to takto odpovedat.pisem preto,ze sa nemam s kym poradit nemozem prist do susedneho obchodu a spytat sa ci im to vynasa .tolko potrebujem ci ceny su take alebo som si nasla drahy podnajom.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    To je ešte veľmi dobrá cena.

    Normalne sa ceny za prenájom pohybuju ešte raz tak draho,

    Centrá miest sa vyľudňujú, budovy stoja nevyužité, no ale čo stým, keď prenajímateľ potrebuje byť niečim živý....

    chcem sa poradit ci je cena za prenajom 300e dobra?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.