Zavrieť

Porady

Štúdium architektúry

Ahojte Poraďáci,
chcela by som sa opýtať niečo k tejto téme. Som druháčka na gymnáziu a chcela by som ísť študovať bytovú architektúru. Priestorové videnie so zdedila, kresliť ževraj viem Neviem sa rozhodnúť na ktorú školu. Najradšej by som išla na STU v BA, kde je odbor architektúra a urbanizmus lenže tam mi vadí ten urbanizmus, ku ktorému vzťah nemám. Skúste ma oboznámiť o nejakých školách v tomto obore.
Vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    moja dnes už 24ročná neter išla študovať arch.do Brna, veľmi si pochvaľovala, cez výmenné programy pochodila celý svet, momentálne pracuje v jednom vykričanom ateliéri vo Švajčiarsku...a už sa chválabohu asi nikdy nevráti /aspoň nie tak skoro/...jednoducho...darí sa jej...
    držím Ti palce, aby sa Ti splnilo všetko, čo si zaumieniš...základom sú samozrejme jazyky....
    Indeed ako je to s tym skeletom zahradneho domčeka ???

    Majka95 je offline (nepripojený) Majka95

    Majka95
    Tiež som počuja, že v Brne je velmi dobrá škola, no ja by som radšej ostala na Slovensku, či v období štúdia, alebo neskor, ale jazyky /AJ a RJ/ sa samozejme snažím učiť čo najlepšie. Obdivujem odvahu Vašej netere čo sa týka výmenných pobytov. Ďakujem za príspevok, velmi ma potešil

    Štúdium architektúry

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.