Zavrieť

Porady

www.job-24.sk je možne pytat poplatok za registraciu na stranke

dobry den.napisem hned ide o stranku kde by si clovek mal hladat pracu,tak som sa hned registroval....len ze po nejakej dobe prisiel email....na uhradu
1. job-24.sk - prístup k databáze - 48,00 EUR
2. Aktivačný poplatok jednorázovo - 1,95 EUR
(08.05.2012 - 08.05.2013) -
viem moja chyba ze som to neprecital ale prdsa to sa neda ze ani odstupit od toho je to zavezne na jeden rok
ani v najtajnejsom sne by ma nenapalo ze to bude stranka niekoho kto tak chce zarabat ze da spoplatnit stranku ohladne pracovneho trhu....v podmienkach je to tam popisane vela obciansky zakonnik paragrafy....ja neviem len z pocutia a co uz pisali aj znamy ze ta stranka uz bola rozoberana niekde ohladne poplatkov co oni ziadaju....
mozem Vas poprosit o nejaku radu co a ako dalej....lebo to nie je normalne aby po registracii na nejakom portali chceli poplatok a nie mali....a este ani neviem ako sa to da zrusit....
za kazdu odpoved radu budem vdacny....dufam ze som to dal do dorej temy
Usporiadat
Lures Lures

Lures je offline (nepripojený) Lures

dobrý den, aj mne došla táto faktúra pred týzdnom. Takže nemam to platiť? netreba to nahlásiť na políciu?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Lures Pozri príspevok
dobrý den, aj mne došla táto faktúra pred týzdnom. Takže nemam to platiť? netreba to nahlásiť na políciu?
Boze, ved si precitaj celu temu
Naco sa pytats to iste ,ked je to uz 1000 krat zodpovedane? Nielen na Porade aj aj na nete...
0 0
LUXORKA LUXORKA

LUXORKA je offline (nepripojený) LUXORKA

A naozaj ked nezaplatim nemozu vymahat odo mna peniaze?preco tykych podvodnikov nestihaju...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Lures Pozri príspevok
dobrý den, aj mne došla táto faktúra pred týzdnom. Takže nemam to platiť? netreba to nahlásiť na políciu?
A čakáš, že to niekto urobí za teba?
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

LUXORKA Pozri príspevok
A naozaj ked nezaplatim nemozu vymahat odo mna peniaze?preco tykych podvodnikov nestihaju...
a preco si ty tak naivna a neprecitas si poriadne kym sa zaregistrujes ?

je to podvod, nic neplat, ani len na nich nereaguj, lebo sa ich nezbavis, budu ta bombardovat roznymi vyhraznymi mailami, napodobeninami sudnych rozhodnuti, vyhrazkami exekucie ...

net je toho plny, chces sa nieco dozvediet, tak hladaj vo vlastnom zaujme, ale

NEPLAT !

0 0
Danka Gerliciová Danka Gerliciová
kiwi11 ty si ale iný bambus, ty rozumieš písanému slovu? Ked ti niekto píše že neplať, tak sa nepýtaj 5 krát ako tupec z prvej osobitnej. Vždy sa registruj s falošnou adresou bydliska ty tupelo. Mail si urob falošný, kde nie je tovja identita, a potom sa možeš registrovať aj na FBI stránke ty tupelo. Nikto po tebe nebude pátrať kvoli 60 posratým eurám. Bože ludia dobrý, Osobné údaje zadávajte iba pri formulároch danových úradov, zdravotných poistovní, sociálnej poistovne. Nikdy nie súskromným firmám, okrem eshopov samozrejme, kedže chcete aby vám doručili tovar na vašu adresu a nie Jožkovi Mrkvičkovi do Kapustoviec. Kapišto????.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Lebo ich zatial nikto nenahlasil a kazdy caka na niekoho ineho. Tak sup sup na policiu
0 0
blabla256 blabla256

blabla256 je offline (nepripojený) blabla256

Ahojte!

Chcem sa spýtať od tých, ktorí nezaplatili tú sumu, že čo sa stalo? Lebo moja kamarátka tiež nebola zaregistrovaná a dneska dostala hneď druhú upomienku, že neuhradila faktúru ( nedostala ani faktúru, ani 1. upomienku).......
Ďakujem
0 0
victorv victorv

victorv je offline (nepripojený) victorv

Romko.LM aj by som sa ti ozval ohladne tych informacii okolo tej stranky ale chyba mi mejl na teba nikde ho tam nevidim

Pre ostatnych. Jednoducho neplatte a ignorujte tie ich hlupe vyzvy nezamestnany clovek ktory hlada pracu, asi tazko moze utracat peniaze za hladanie prace, toto postrada logiku. Najlepsie zablokovat ich email adresu. Pracu vam job-24 nenajde- http://www.teraz.sk/slovensko/na-spo...23-clanok.html . Konatel firmy ktora stoji za tymito webmi mal davno sediet, nie mat tu drzost este tahat od ludi peniaze! Skuste ine, neplatene weby ako napr. profesia a pod.
0 0
Eva Stričiková Eva Stričiková
neplaťte!!!!...stretla som sa tiež s job -24.sk..radila som sa s právnikom...nie su v poriadku obchodne podmienky.....hlavne odst 5...nie je košer v zmysle s dobrými mravmi.....a este ked si prečitate dalej zistite , ze nielen rok musite platit ale aj druhy rok..a ak nie..platite pokutu za zrusenie, čo je vlastne asi vyska registracneho poplatku...NESKUTOČNE vychcané podmienky!!!!!
0 0
nikihti nikihti

nikihti je offline (nepripojený) nikihti

ja som sa tiež zaregistrovala vlani niekedy vlete ale nakoľko nič tam nebolo,viac som sa neprihlásila,samozrejme chodili upomienky,každých 2-3 mesiace,smiešne až teraz po roku prišlo akoby mimosudne upozornenie na sumu 132,58, že Mimosudne vyrovnanie.Asi tiež by som sa mala radiť právnikom,ale asi by sme mali podať trestné oznámenie,to dokedy chcu toto s šuďmi robiť :-(
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať