Zavrieť

Porady

Prosím o kliknutie na Betynku.

som jednoducho žena
Milí poraďáci! Prosím Vás o klikanie na tohoto krásneho psíka, ktorý patrí mojej priateľke. Kliká sa 5 krát za hodinu - môže sa to naklikať aj po sebe a bude sa klikať ešte 13 dní. Srdečne ďakujem.
http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/.../1875/betynka/
Naposledy upravil terezamaria : 16.05.12 at 19:37
Usporiadat
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

14562, 14563, 14564, 14565, 14567
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Klikla som 5x a vyhodilo mi to, že môžem hlasovať aj po 12,00 tak teraz neviem....
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

14590-7. 603.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak...internetové hlasovanie skončilo, sme druhí, máme 14604 hlasov a to vašou zásluhou, moje milé kamky a kamkovia, ktorí ste klikali odušu, aby ste pomohli urobiť radosť...som vám vďačná...
...Terezka je dnes pracujúca žena, tak vám ďakujem zatiaľ aj v jej mene...ste úžasní ľudia...
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Som rada, že má Betynka 2 miesto. Dnes som tu bola iba raz, lebo ma počítač hnevá. Je lenivý , tak som iba poklikala a neposlala som ani zvyčajné pozdravy. A kebyže som neny (ako píše Pepsi) baba zvedavá, tak ho otvorím až v piatok, keď príde syn.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
babka - ježibabka Pozri príspevok
Som rada, že má Betynka 2 miesto. Dnes som tu bola iba raz, lebo ma počítač hnevá. Je lenivý , tak som iba poklikala a neposlala som ani zvyčajné pozdravy. A kebyže som neny (ako píše Pepsi) baba zvedavá, tak ho otvorím až v piatok, keď príde syn.
..

..mojík,to nemôžeš vydržať, do piatku!!..leda že by si s naším Staníkom šla niekde na oddych...
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Teraz som si prečítala. že internetové hlasovanie skončilo a zajtra začína SMS hlasovanie o víťaza kraja. Uvidím čo zajtra ale niekoľko SMS od mňa bude Betinka určite mať.
1 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Betynka je druhá...a tak sme sa snažili Čo keď sa to otočí....ako pri rybke???
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Veru, škoda... a tak dlho bola prvá ale aj tak sa môžeme mať dobrý pocit, že sme urobili kus roboty
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Teraz som si prečítala. že internetové hlasovanie skončilo a zajtra začína SMS hlasovanie o víťaza kraja. Uvidím čo zajtra ale niekoľko SMS od mňa bude Betinka určite mať.
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
pepsikova Pozri príspevok
..tak...internetové hlasovanie skončilo, sme druhí, máme 14604 hlasov a to vašou zásluhou, moje milé kamky a kamkovia, ktorí ste klikali odušu, aby ste pomohli urobiť radosť...som vám vďačná...
...Terezka je dnes pracujúca žena, tak vám ďakujem zatiaľ aj v jej mene...ste úžasní ľudia...
Ďakujem úprimne všetkým klikajúcim, boli ste veľmi fajn, je neskutočne milé a srdečné vedieť, že sú tu naozaj ľudia, ktorí vedia pomáhať.........ďakujem zo srdiečka aj pepsi, ktorá ma plnohodnotne zastupovala, aj včera, keď som bola v robote na štrnástke / hrúza / a už som ani večer nevládala zapnúť PC.
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Ste také dobré slniečka, patrí Vám táto kytička.......
3 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Zistila si niečo o tom druhom kole, kedy sa ešte získavajú hlasy SMS ?
Nie je mi jasné, či je to koniec alebo sa ešte budú zaratúvať hlasy z SMS.
Naposledy upravil verkaz : 31.05.12 at 09:31
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Toto Vám, všetkým klikajúcim posiela Sylvinka:
Pro Terezku.jpg  
pizačtvrtek naplněný.jpg  
1/1
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...moji milí klikači a klikačky, máme tu krásne poďakovanie..je to pre nás všetkých...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
verkaz Pozri príspevok
Zistila si niečo o tom druhom kole, kedy sa ešte získavajú hlasy SMS ?
Nie je mi jasné, či je to koniec alebo sa ešte budú zaratúvať hlasy z SMS.
Vierka, celé som to poprečitovala, SMS sa dajú posielať na určené číslo pre Betynku, ale nikde som nenašla, že sa to dá aj zo Slovenska. Uvádzajú, že cena je 9 korún, ale mne z toho vyplýva, že len z Čiech sa dá v SMS hlasovaní dávať body.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať