Zavrieť

Porady

Mobil na 2 SIM karty

Ahojte,

viete mi poradiť (najlepšie z vlastnej skúsenosti) mobil na 2 SIM karty? Hľadám bezdotykový, s fotoaparátom aj na počúvanie hudby.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Letko Pozri príspevok
    Tá X1-01 je zaujímavá, len nemá foťák a sčasu na čas sa zíde. A tá prvá Nokia je veľmi široká, takže QWERTY radšej nie.
    SKús toto http://mobilne-telefony.heureka.sk/nokia-x2-02/

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nie je sice bezdotykova, ale pouzivam Nokiu C2-06 ..... vsetky dalsie pozadovane funkcie splna a som s nou spokojna

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Letko Pozri príspevok
    Máte niekto osobné skúsenosti s X2-02?
    Osobné nie,
    ale u šéfa som si všimla. A zatiaľ nenadáva, tak zdá sa že je spokojný.
    pri vybere odporucam pozriet, ci vybrany model umoznuje plnohodnotne vyuzitie oboch SIM kariet (niektore nie len najlacnejsie modely napr. umoznuju pripojenie na internet iba z "primarnej" karty")

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Tá X1-01 je zaujímavá, len nemá foťák a sčasu na čas sa zíde. A tá prvá Nokia je veľmi široká, takže QWERTY radšej nie.
    Jasne.. Potom mi vychadza uz len tato novinka od Nokie, ktora bude na trhu o 3 dni. Ma 2mpix fotak - asi najlepsie pri tychto jednoduchsich dual sim mobiloch.

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Michal Choleva Pozri príspevok
    Jasne.. Potom mi vychadza uz len tato novinka od Nokie, ktora bude na trhu o 3 dni. Ma 2mpix fotak - asi najlepsie pri tychto jednoduchsich dual sim mobiloch.
    Dotykový displej

    Už lepšie vyzerá x2-02, má 3,5mm jack aj foťák

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    http://www.megamobil.sk/megamobil/es...ne-8855TV-DVBT
    TELEFON DUAL SIM myPhone 8855TV DVBT

    Multimediálny dualSIM telefón s digitálnou TV, celodotykovým displejom v atraktívnom designe, 2x 1,3 Mpix fotoaparátmi, ľahkým prístupom na internet a k obľúbeným sociálnym sieťam prostredníctvom Wi-Fi pripojenia. Kapacitu telefónu je možné rozšíriť pomocou pamäťovej karty microSDHC až do kapacity 8GB.


    • Predinštalovaná aplikácia Snaptu zjednodušuje prístup napríklad k sociálnym sieťam, predpovedi počasia atd.
    • Pre ľahké prechádzanie internetu je predinštalovaná Opera mini 5.1 CZ
    • Podpora JAVA pre inštaláciu ďalších aplikácií, napr. hier alebo iných programov



    Hlavné funkcie:

    • Podpora dvoch SIM kariet naraz, príjem a volanie z oboch SIM
    • Príjem SMS alebo MMS na obe SIM, možnosť odosielania SMS alebo MMS z ľubovoľnej SIM
    • Kovové prevedenie, LCD dotykový displej 3,0"
    • DVB-T – mobilná digitálna TV vrátane EPG, Analógová TV, Nahrávanie TV programov
    • FM rádio a digitálne rádio s možnosťou nahrávania
    • Pohybový senzor – umožňuje napr. prepínanie medzi pesničkami, TV stanicami, obrázkami na pozadí alebo vypnutie vyzváňania.
    • Bezdrôtové pripojenie Wi-Fi / WLAN (802.11 b/g
    • Bezdrôtová technológia Bluetooth 2.0 (vrátane profilu A2DP pre bezdrôtové stereo)
    • Slot pre pamäťovú kartu microSD, max. 8GB
    • Predný a zadný fotoaparát (oba 1,3Mpix; 4x digitálny zoom)
    • Podpora Java; predinštalované programy Opera mini 5.1 CZ a Snaptu (Facebook, Twitter, Picasa, AccuWeather a dalšie)
    • Pamäť telefónu až pre 800 kontaktov, Videorekordér, Videoprehrávač
    • Prehrávač hudby, Záznamník zvuku
    • Funkcia záznamníku – podobná ako u pevného telefónu so záznamníkom
    • Nastavenie až 5 budíkov, GPRS modem, Funkcia webovej kamery
    • Možnosť nabíjania cez USB


    Technické parametre:

    • Rozmery: 105mm x 56mm x 12mm
    • Hmotnosť: 103g
    • Frekvencia: 850/900/1800/1900 MHz
    • Batéria: 1800mAh Li-Ion (bez pamäťového efektu s možnosťou kedykoľvek nabíjať)


    Balenie obsahuje: Telefón, USB prepojovací kábel, cestovná nabíjačka, slúchadlá, 2 batérie, 2GB pamäťová karta, 2 zadné kryty a stylus. Multimediálny dualSIM telefón s digitálnou TV, celodotykovým displejom v atraktívnom designe, 2x 1,3 Mpix fotoaparátmi, ľahkým prístupom na internet a k obľúbeným sociálnym sieťam prostredníctvom Wi-Fi pripojenia. Kapacitu telefónu je možné rozšíriť pomocou pamäťovej karty microSDHC až do kapacity 8GB.

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    arizona Pozri príspevok
    pozri aj sem, je tu zopar tipov http://www.porada.sk/t181297-novy-mobil.html
    Ďakujem, ale väčšinou dotykové a nedotykový nemal 3,5mm jack.
    Mala som taký, nič nevyhráš. Nie je vôbec praktický,radšej dva a je to v pohode! Mne osobne sa neosvedčil, všetko je to čínska výroba - čiže do času ...!Nakoniec sa mi celý odpálil, niečo v ňom zhorelo a jednoducho som ho vyhodila.Taká bola realita!

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    luigi72 Pozri príspevok
    A čo tak obyčajný Samsung E2152 Black?
    http://www.alza.sk/samsung-gt-e2152-...3025.htm#popis
    K pripojeniu 3,5 mm jack-u sa dá dokúpiť redukcia...
    Zaujímavý, jednoduchý mobil, no už žiadne redukcie.

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    romeri27 Pozri príspevok
    Najväčší výber dual sim mobilov majú určite na www.supermobily.sk
    Skús pozrieť totálnu novinku Nokia 202 Asha, ten už má aj audio jack 3.5mm: http://www.supermobily.sk/supermobil...6-2-NOKIA-ASHA
    Nokia Asha - keby nemal dotykový displej, tak je to veľmi pekný telefón. Asi budem musieť skončiť pri X2-02.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.