Zavrieť

Porady

Reklamacia fotoaparatu - piata v poradi :o/

Dobrý deň,

chcem sa spytat, ci este mozem reklamovat fotoaparat :

- kupa fotoaparatu bola 27.03.2010
- cca po roku zacala zamrzat obrazovka, pripadne zostala cierna, alebo sa na nej urobili farebne zvisle alebo vodorovne pasy. Fotoaparat nereagoval na vypnutie/zapnutie...musela som vybrat bateriu.

- prva reklamacia 17.03.2011, oprava bola vykonana 28.3 - popis prace: OPRAVA ZAVADY CCD SNIMACA, na reklamacnom protokole je datum ukoncenia reklamacie : 30.3.2011

- druha reklamacia : 06.04. 2011, oprava bola vykonana 18.04.2011 - popis prace : OPRAVA ZAVADY OBJEKTIVU, na reklamacnom protokole NIE JE uvedny datum ukoncenia reklamacie.

- tretia reklamacia 02.05.2011, oprava bola vykonana 12.05. 2011 - popis prace: CELKOVA KONTROLA PRISTROJA - PRACUJE BEZ ZAVAD. NEOPODSTATNENA REKLAMACIA. FOTOAPARAT NIEKOLKO NASOBNE PRESKUSANY, ZIADNA Z UVEDENYCH ZAVAD SA NEPREJAVILA.
-dali mi k tomu tlacilo na popis poruchy, kde som poruchu opisala. Datum prevzatia reklamacie: 15.5.2011

- pri stvrtej reklamacii 03. 07. 2011, ked uz sa mi ani nedali stiahnut fotky do PC, som ku reklamacnemu protokolu prilozila aj 13 roznych fotiek, kde bolo jasne vidiet chybu na displeji. Fotky boli zhotovene mobilom od 16.05.2011 do 30.06.2011 (samozrejme, tych fotiek by bolo aj 100, pretoze fotoaparat bol chybny pri kazdom zapnuti). Oprava bola vykonana 14.07.2011 - popis prace: Oprava zavady objektivu. Datum ukoncenia reklamacie opat nemam uvedeny.
Po odoslani tychto fotiek mi fotoaparat "opravili", fungoval, a par dni dozadu mi uz zostala len cierna obrazovka, neda sa absolutne fotit...ukaze mi starsie odfotene fotky, ale uz neurobi nove...zostala len cierna obrazovka.

Teraz neviem, ci este mam narok fotoaparat reklamovat, alebo nie, kedze kupa vyrobku bola viac ako 2 roky dozadu, ale od poslednej reklamacie nepresiel ani rok.

Dakujem za odpovede.
Usporiadat
zabka132 zabka132

zabka132 je offline (nepripojený) zabka132

Tak si predstavte, ze dnes mi ten pokazeny fotak moj synator naozaj opravil . Po mesiaci sa mu to uspesne podarilo
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať