Zavrieť

Porady

Usporiadat
SilMar Group SilMar Group

SilMar Group je offline (nepripojený) SilMar Group

a sakra !!!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Teraz ponúkajú nové karty, tie by podľa toho článku mali platiť ešte rok. Uvidíme, ako to bude Skylink máme už dlho, aspoň 3x sme si museli kupovať novú kartu, vždy sa vraj niečo zmenilo, teraz do konca roku sa opäť musia karty vymeniť
2 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Ale stále lepšie ako platiť dáku káblovku 15 e mesačne.
To 1,20 eur neni až tak veľa ak to nedvihnú samozrejme.
1 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Väčšina ľudí v mojom okolí investovali do Skylinku práve kvôli tomu aby nemuseli platiť žiadne mesačné poplatky.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Letko Pozri príspevok
Väčšina ľudí v mojom okolí investovali do Skylinku práve kvôli tomu aby nemuseli platiť žiadne mesačné poplatky.
Veď aj my sme volili Skylink kvôli tomu, že už ďalšie poplatky nebudú potrebné
2 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Xanti Pozri príspevok
Ale stále lepšie ako platiť dáku káblovku 15 e mesačne.
To 1,20 eur neni až tak veľa ak to nedvihnú samozrejme.
Gabi, teraz to bude 1,20€, za rok 2,20 a čo bude za 5 rokov? Toto nie je dobré
2 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Letko Pozri príspevok
Väčšina ľudí v mojom okolí investovali do Skylinku práve kvôli tomu aby nemuseli platiť žiadne mesačné poplatky.
truch Pozri príspevok
Veď aj my sme volili Skylink kvôli tomu, že už ďalšie poplatky nebudú potrebné
Šak i ja z toho dôvodu mám cslink. Lebo káblovka bola neskutočne drahá. Takže čo si vyberiem, anténu alebo cslink za 1,20 € alebo káblovku za 15 €.

Volím cslink.
1 0
SilMar Group SilMar Group

SilMar Group je offline (nepripojený) SilMar Group

Odklad platenia poplatku môžu získať aj starí zákazníci. V prípade, že si zákazníci vymenia pôvodnú kartu Cryptoworks za novú kartu Irdeto/ICE, nemusia platiť poplatok dva roky. Cena karty Výmena je ale 24 eur.

no to je krása... nemusíme platiť 2 roky, ak si to zaplatíme naraz vopred...
1 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
SilMar Group Pozri príspevok
Odklad platenia poplatku môžu získať aj starí zákazníci. V prípade, že si zákazníci vymenia pôvodnú kartu Cryptoworks za novú kartu Irdeto/ICE, nemusia platiť poplatok dva roky. Cena karty Výmena je ale 24 eur.

no to je krása... nemusíme platiť 2 roky, ak si to zaplatíme naraz vopred...
...a ušetríš 4,80 €
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Tak to už chodí.Každý sa chce nabaliť na tých najslabších.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Xanti Pozri príspevok
Ale stále lepšie ako platiť dáku káblovku 15 e mesačne.
To 1,20 eur neni až tak veľa ak to nedvihnú samozrejme.
... a kde berieš v sebe tú istotu, že za rok či dva to nebude tiež 15 € mesačne ?
Toto je také testovanie národa - ak sa nájde viacej žičlivcov Skylinku, ktorí sú ochotní platiť zato, začo po zakúpení karty nemali nikdy viac platiť, nič im v tom nebude brániť !

Korektná ponuka mala znieť - od prvého 1.9.2012 inkasujeme poplatok, ktorý sme pri vydaní karty nesľubovali - nezaplatením poplatkov karta nebude funkčná - ak nebude súhlasiť s týmto poplatokom, odkúpime vašu kartu naspäť za obstarávaciu cenu...

1,5 miliona užívateľov, 1,5 miliona € mesačne - tomu hovorím byznis.
0 0
nunenko nunenko

nunenko je offline (nepripojený) nunenko

prďous, táraj, gágaj
Praý dôvod prečo som nechcel Skylink bol ten, že bezplatnosť sľubovali doživotne. Hneď mi bolo jasné, že doživotne je pokiaľ bude karta žiť, pokiaľ bude mať čo prímať. Biznis skupiny Ja a TY založený na podvode z výmenami kariet a nakoniec zavedeniu poplatkov inou firmou, ktorá zákazníkov od JA a TY odkúpila sa dal predpokladať.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
...prepáčte, ale vie ma maximálne rozčúliť, keď všelijaké gorilie skupinky vymyslia fintu, ako ošklbať stádo, tak sa väčšinou z neho ozve: však to nie je veľa, aby sme to nemohli zaplatiť...
... ale týka sa to aj náš účtovníkov - našiel sa jeden, čo sa postavil proti molochu:
http://www.zive.sk/podnikatel-zazalo...1/default.aspx

Držím mu palce ! Ale pokiaľ nebude mať väčšina národa takýto postoj k veciam vlastným i verejným, zatiaľ tu budú vychytralci a špekulanti ryžovať.
5 0
felix1 felix1

felix1 je offline (nepripojený) felix1

ja
To co je v zakladnom subore sa da pozerat bezplatne aj na kus kablu cez nove DIG vysielanie uz skoro v celej SR. Ak mas starsi TV kup, si k tomu primac za 25€ a mas to doriesene
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
felix1 Pozri príspevok
To co je v zakladnom subore sa da pozerat bezplatne aj na kus kablu cez nove DIG vysielanie uz skoro v celej SR. Ak mas starsi TV kup, si k tomu primac za 25€ a mas to doriesene
tu ide v prvom rade o princíp - o jednostranné porušenie zmluvných podmienok ! To, že si nájdem iné riešenie, je iná vec - podstatné je, že keď neakceptujem ich ponuku, tak prídem(e) o prvotnú investíciu - 60 € (starší užívatelia v diskusii písali, že ich stála karta 5.000Sk + 750 rozšírenie o cz.programy)....
Som presvedčený, že keby onoho času skalopevne nedeklarovali, že v budúcnosti už nebudú žiadne výdavky, resp. robili nábor tak, že v budúcnosti budú poplatky aj za základ, tak rozhodne nemajú tých 1,5 miliona predaných kariet !
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stefan2005 Pozri príspevok
... a kde berieš v sebe tú istotu, že za rok či dva to nebude tiež 15 € mesačne ? Neberiem a ani nemám istotu, preto som písala, že ak to pôjde ešte vyššie tak sa im vykašlem na tanier hodím anténu a dívam tri programy. Toľko prežijem, aj tak je všade to isté.
Toto je také testovanie národa - ak sa nájde viacej žičlivcov Skylinku, ktorí sú ochotní platiť zato, začo po zakúpení karty nemali nikdy viac platiť, nič im v tom nebude brániť? Prečo žičlivcov? To že som napísala, že z terajšej ponuky je toto po antene najlacnejšie a v cene, kt. akceptujem. Neznamená, že som s tým spokojná.
Ale ak cena pôjde dohoda, ako šla kedysi pri káblovke. Tak budem na nich z daleka vysoka kašľať.

Korektná ponuka mala znieť - od prvého 1.9.2012 inkasujeme poplatok, ktorý sme pri vydaní karty nesľubovali - nezaplatením poplatkov karta nebude funkčná - ak nebude súhlasiť s týmto poplatokom, odkúpime vašu kartu naspäť za obstarávaciu cenu...

1,5 miliona užívateľov, 1,5 miliona € mesačne - tomu hovorím byznis fakt skvelý biznis prečo by nezarobili ak môžu.
v texte.
1 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Stefan2005 Pozri príspevok
tu ide v prvom rade o princíp - o jednostranné porušenie zmluvných podmienok ! To, že si nájdem iné riešenie, je iná vec - podstatné je, že keď neakceptujem ich ponuku, tak prídem(e) o prvotnú investíciu - 60 € (starší užívatelia v diskusii písali, že ich stála karta 5.000Sk + 750 rozšírenie o cz.programy)....
Som presvedčený, že keby onoho času skalopevne nedeklarovali, že v budúcnosti už nebudú žiadne výdavky, resp. robili nábor tak, že v budúcnosti budú poplatky aj za základ, tak rozhodne nemajú tých 1,5 miliona predaných kariet !
Ešte k tomu pripočítaj náklady na satelit. Keby nebolo Skylinku, satelit by som nekupoval - dokopy 160€ + neviem koľko som platil elektrikárom.
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

Stefan2005 Pozri príspevok
tu ide v prvom rade o princíp - o jednostranné porušenie zmluvných podmienok ! To, že si nájdem iné riešenie, je iná vec - podstatné je, že keď neakceptujem ich ponuku, tak prídem(e) o prvotnú investíciu - 60 € (starší užívatelia v diskusii písali, že ich stála karta 5.000Sk + 750 rozšírenie o cz.programy)....
Som presvedčený, že keby onoho času skalopevne nedeklarovali, že v budúcnosti už nebudú žiadne výdavky, resp. robili nábor tak, že v budúcnosti budú poplatky aj za základ, tak rozhodne nemajú tých 1,5 miliona predaných kariet !
Stefan, absolútne s tebou súhlasím!!! Keď sme si kupovali SL, rozhodlo, že je to jednorazová investícia bez ďalších poplatkov. Ja sa o to osobne moc nezaujímam, ale keď mi minulý rok manžel oznámil, že budeme musieť kúpiť novú kartu, tak som sa strašne naštvala. SL sme kúpili na začiatku roka 2010 a už o rok mám do to vrážať ďalšie peniaze? Nie je to zasa až taká veľká suma, ale ako píšeš ty, ide o princíp! Som kľudný človek, ale takáto neserióznosť (alebo skôr vychcanosť) ma vie totálne naštvať. A Stanko máš úplnú pravdu, že veľmi dobre vedia, že si to môžu dovoliť, lebo ľudia to proste zaplatia. Jasné, nech si zarobia, ale toto je normálny podvod.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Máme na výber minimálne z 2 možností:

1. tlačiť na Skylink
2. tlačiť na televízie ( http://www.parabola.cz/zpravicky/169...ink-a-cs-link/ )
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Asi to za nás budú musieť vyriešiť televízie. Najlepšie by bolo, keby každý držiteľ licencie pre satelitné vysielanie musel povinne zadara umožniť príjem všetkých neplatených kanálov. Konieckoncov to má vysielanie zaplatené od tých čo si doobjednávajú platené kanály.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať