Zavrieť

Porady

Usporiadat
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

Idú na to tak ako vláda s cigaretami, nezdražejú naraz aby neodradili. Prihodili však Filmbox, nech sa máme.
Kto ich má využite aspoň app s 7 dňovím archívom. Ide to aj v tv cez niektoré Androidové zariadenia.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hehehe - zavádzajú novú normu - SD.
https://www.zive.sk/clanok/130159/sk...nejsie.c.x...A.
Rušia a rušia HD programy, nechávajú len SD, ovšem za vyššie ceny..... tomu sa vraví "ryža..." - za veľa peňazí málo zábavy....
A to dávnejšie ten Gliník avízoval, že uvažujú o ultra HD....
Predpokladám - toto je ich koniec, ľudia prejdu na sharing, alebo odídu - a odrazu Skylink skončí. Ak pôjdu takto ďalej - dávam im dva roky.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Rušia a rušia HD programy, nechávajú len SD, ovšem za vyššie ceny....
Onehdá začali vysielať v HD kvalite a tým pádom si museli užívatelia zakúpiť nové dekódery, nové karty.
Dekodery sa vtedy pohybovali v cenách od 60€ vyššie.
... o televízoroch HD kvalite ani nevravím.
Koľko rodín do toho zainvestovalo ?
Ja len do dekódera...

TOTO bol odrb...a nie zrušenie nejakých smiešnych dvoch programov.
0 1
allgreen allgreen

allgreen je offline (nepripojený) allgreen

Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac
Zachvílu zrusia ten zakladny balik a budu mat len 9.99 baliky a vyzsie.Ja som kupil mini pc k tv a pustam len cez to, či filmy, hudbu, dokumenty. Spravy ma nezaujimaju.A to som bol velice prekvapeny ked som videl ze medzi spravami ide reklama.To uz kde sme?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

allgreen
Zachvílu zrusia ten zakladny balik a budu mat len 9.99 baliky a vyzsie.Ja som kupil mini pc k tv a pustam len cez to, či filmy, hudbu, dokumenty. Spravy ma nezaujimaju.A to som bol velice prekvapeny ked som videl ze medzi spravami ide reklama.To uz kde sme?
Nakoniec u nich len potom ostane to 9,99€ a žiadny balík.....
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Keď ostane len 9,99, zložím satelit a namontujem namiesto neho terestriálnu anténu
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Ako stále mi vyhadzuje tému, lebo som v jej počiatkoch prispela. Nakoniec pred tými cca 6 rokmi som to riešila ináč, mala som neaktívnu kartu tak som aktivovala a cca ešte do roku 2013 som mala skylink defakto "zadara" a potom ma vypli. Aj ked som zo začiatku myslela že 1,20e je prijateľná cena, no o rok už bola cena vyššia takže vlastne ja som skylinku ani cslinku žiaden mesačný poplatok neplatila.

Parabolu zo strechy sme dole nedali, zo dva roky na to strelil blesk spálil telku bola to plazma i satelitný príjimač ( naša vina - ale toť lenivosť ). Poistné plnenie by nepokrylo opravu telky tak sme doložili k poistnému plneniu 100e a kúpili väčšiu LED telku. A v podstate možem teraz povedať, že hádam aj dobre, lebo klesla spotreba elektriny dosť podstatne ... od kedy sa kúpil LED TV.
Všetko zlé je na niečo dobré ako sa hovorí.

A kedže od roku cca 2013 fungujeme len na antene, tak prelom 31.12.2016-1.1.2017 boli klúčovými s toho pohľadu, že markíza sa vypla na antene.
A vtedy som si uvedomila, že chválabohu, lebo som zistila že STV má fajn relácie, a aj filmy a seriály detto a hlavne nejde tam reklama. Po viac ako roku môžem zhodnotiť, že markíza a jej program mi vôbec nechýbajú, teda aby som bola presná jej reklamné bloky pomedzi kt. sem tam pustili dáky film.

Takže prajem aj ostatným odvahu na to aby opustili služby, s ktorými nie sú spokojný.
3 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať