Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    rebeka554 Pozri príspevok
    Ja by som potrebovala tlačivo o príjme o vykonany dohody to tlačivo čo vypisuje zamestnavatel o prijme,lebo na urade prace mi ho nedali s tym ze si ho mam pozhanať a potrebujem ho súrne,bola by som rada keby mi ho niekto preposlal na meilovu.Treba mi ho do stredy.Dakujem.
    Ja som to jednoducho písala nasledovne:

    Zamestnávateľ


    Úrad práce v XY

    Dátum

    Potvrdenie o príjme


    Týmto potvrdzujeme, že p. AZ, narodená ...., bytom ...., ktorá u nás pracuje na základe Dohody o pracovnej činnosti (Dohody o vykonaní práce), ktorá bola uzatvorená dňa ....
    mala za mesiac ....... príjem .....Eur.

    Podpis a pečiatka

    číslo telefónu

    vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

    vieraaaa
    Ja som dávala tiež potvrdenie na hlavičkovom liste 2 pracovníčkam súčasne, len jedna bola na písmenko "B" a druhá na "K", tj. mali ich dve pracovníčky na tom istom ÚP. Jedna ho musela mať na hlavičkovom liste a druhá musela priniesť výplatnú pásku - bez akéhokoľvek podpisu a pečiatky, na hlavičkovom liste jej ho neakceptovali.

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    zdenka131, Danielle369, rodina1, terezamaria, truch
    5
    Ďakujem pekne, ale potrebujem tlačivo- dohodo o vykonaní práce medzi jedným podnikateľom (SZČO) a druhým podnikateľom (tiež SZČO).Keď vieš, pomôž, je to súrne! Ďakujem!!!!

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Obchod-nederplast Pozri príspevok
    Ďakujem pekne, ale potrebujem tlačivo- dohodo o vykonaní práce medzi jedným podnikateľom (SZČO) a druhým podnikateľom (tiež SZČO).Keď vieš, pomôž, je to súrne! Ďakujem!!!!
    Dohody o VP sa uzátvarajú podľa ZP- teda ide o závislú činnosť. SZČO nemôže zamestnávať na takúto dohodu inú SZČO.
    ok,ďakujem, ak viete, tak mi prosím poradte: som živnostníčka (SZČO), robím na veľkej zákazke (rod.dom), pracujú tam ešte samozrejme cezomňa ďalší živnostníci - odborníci. Potrebujem mať o tom neaký papier-dohodu, aby som bola krytá, keď by mi prišla kontrola.Ďakujem!

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Obchod-nederplast Pozri príspevok
    ok,ďakujem, ak viete, tak mi prosím poradte: som živnostníčka (SZČO), robím na veľkej zákazke (rod.dom), pracujú tam ešte samozrejme cezomňa ďalší živnostníci - odborníci. Potrebujem mať o tom neaký papier-dohodu, aby som bola krytá, keď by mi prišla kontrola.Ďakujem!
    Urobte si s nimi nejakú zmluvu na druh a objem vykonaných prác a tam si dohodnite aj spôsob platenia na faktúru. Teda oni Vám podľa zmluvy vystavia faktúru. Ak príde kontrola, tak oni nepracujú na čierno. Sú to SZČO, ktoré platia poistné. Myslím, že o toto Vám išlo.
    Ja by som potrebovala tlačivo o príjme o vykonany dohody to tlačivo čo vypisuje zamestnavatel o prijme,lebo na urade prace mi ho nedali s tym ze si ho mam pozhanať a potrebujem ho súrne,bola by som rada keby mi ho niekto preposlal na meilovu.Treba mi ho do stredy.Dakujem.

    Dohoda o vykonaní práce - tlačivo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.