Zavrieť

Porady

bezpečnostný zámok na posuvné okná

Dobrý deň, prosím Vás o radu. Dala som si zaskliť lodžiu, mám posuvný rámový systém. Chcela by som si okná z jednej aj druhej strany zabezpečiť zámkom neviete mi poradiť prosím kde to objednať? Ďakujem moc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

    vieraaaa
    Mne zámky montovala tá istá firma, ktorá zasklievala balkón

    moveka je offline (nepripojený) moveka

    moveka
    nuž ja som bola rada, že som sa dopracovala k oknám :-) žiaľ natrafila som na nie moc serióznu firmu takže som už radšej nič neriešila a snažím sa to napraviť teraz

    moveka je offline (nepripojený) moveka

    moveka
    ďakujem zaujímavá kľučka nie však pre mňa ja tam vôbec kľučku nemám.... ja by som si predstavovala niečo také, aby jedna časť bola namontovaná na stene a keď sa k stene okno pritlačí tak by to tam zapadlo :-) a potom následne pri otváraní by sa to nejakou poistkou alebo čímsi takým zasa odoplo.
    ale ďakujem za ochotu i radu

    vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

    vieraaaa
    Ja to mám v podstate ako fabku, vloženú v ráme so sklom - pohyblivej časti a zatvára sa to do stĺpika na kraji - pevnej časti. Pokiaľ ide o to zasklievanie, nemali sme tú istú firmu? Ja som mala to "šťastie", že mi to robila firma, ktorá bola na porade, čo sa týka zasklievania najviac rozoberaná z dôvodu zlých skúseností.

    moveka je offline (nepripojený) moveka

    moveka
    Nuž bolo to presne tak ako to tu na porade hovorili. Akonáhle som zaplatila zálohu 300,- €, tak sa z ich strany komunikácia skončila. Ja som však dosť neoblomná :-) tak som im telefonovala neustále. Povedala som, že idem aj na mestský úrad, že podám sťažnosti a žaloby a ku koncu som už žiaľ aj dosť kričala. Ale vďaka Bohu pomohlo síce bolo to o mesiac neskôr, ale poslali úžasne šikovného montéra, tak namontoval všetko ok a okná dodali také aké som chcela. To nakričanie spôsobilo, že mi znížili aj pôvodnú cenu a to dosť výrazne. A zaslali aj faktúru, síce aj tu som po čase zvýšila hlas, ale prišla. Okná mi dobre slúžia už 2 a pol roka. Až na to uzamykanie, to musím doriešiť.

    bezpečnostný zámok na posuvné okná

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.