Zavrieť

Porady

Nápady na recykláciu

avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Mnoho použitých vecí vyhadzujeme zbytočne. Podeľme sa o nápady na ich druhotné využitie.
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

korela
Keď sa im znemožní privyrobenie v Kovošrote, iba teraz uvidíme ich kreativitu.
Neodnesú, využijú doma.
To bude ten lepsi pripad.
Horsi bude ten, ze sa bordel bude hromadit kade-tade v priekopach a na ciernych skladkach...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
arizona
korela
Keď sa im znemožní privyrobenie v Kovošrote, iba teraz uvidíme ich kreativitu.
Neodnesú, využijú doma.
To bude ten lepsi pripad.
Horsi bude ten, ze sa bordel bude hromadit kade-tade v priekopach a na ciernych skladkach...
Na jednej strane má pán minister pravdu ...to rozkrádanie železa je už o držku ...
Na strane druhej niektoré držky prídu o kejhák pri tej demontáži rôznych objektov ...
Na strane tretej tie čierne skládky sú aj tak plné a pri tej slovenskej mentalite budú len vznikať nové a nové ...a tí spoluobčania sa nemajú k tým vzdialenejším nejak chuť plahočiť ...
Najhoršia je tá strana štvrtá ... pán minister ( tvorcovia návrhu ) nejak zabudli / opomenuli aj tú skutočnosť , že ak nebude na čučo tou legálnejšou formou ( majitelia schátralín sú len radi tej forme búračiek ) , tak bude dochádzať k horším formám trestnej činnosti ...

Teraz vezme za fúrik železa ( 1 kg = 50 centov ) a rodina má čo zjesť a večer bude bašável ...
Po schválení zákazu výkupu sa foter vyberie pod rúškom tmy a niekoho ( staršieho ) ovalí kvôli 10 - 20 €...
Obeť v špitáli ( márnici ) a útočník následne v base a jeho rodina bez potencionálneho živiteľa ( ak sa to tak dá nazvať )....

Čo je lepšie ???

P.S.:
Využijú doma???....hehehehehehehe.....zasmial som sa , ale iba trošička ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
arizona
korela
Keď sa im znemožní privyrobenie v Kovošrote, iba teraz uvidíme ich kreativitu.
Neodnesú, využijú doma.
To bude ten lepsi pripad.
Horsi bude ten, ze sa bordel bude hromadit kade-tade v priekopach a na ciernych skladkach...
Na jednej strane má pán minister pravdu ...to rozkrádanie železa je už o držku ...
Na strane druhej niektoré držky prídu o kejhák pri tej demontáži rôznych objektov ...
Na strane tretej tie čierne skládky sú aj tak plné a pri tej slovenskej mentalite budú len vznikať nové a nové ...a tí spoluobčania sa nemajú k tým vzdialenejším nejak chuť plahočiť ...
Najhoršia je tá strana štvrtá ... pán minister ( tvorcovia návrhu ) nejak zabudli / opomenuli aj tú skutočnosť , že ak nebude na čučo tou legálnejšou formou ( majitelia schátralín sú len radi tej forme búračiek ) , tak bude dochádzať k horším formám trestnej činnosti ...

Teraz vezme za fúrik železa ( 1 kg = 50 centov ) a rodina má čo zjesť a večer bude bašável ...
Po schválení zákazu výkupu sa foter vyberie pod rúškom tmy a niekoho ( staršieho ) ovalí kvôli 10 - 20 €...
Obeť v špitáli ( márnici ) a útočník následne v base a jeho rodina bez potencionálneho živiteľa ( ak sa to tak dá nazvať )....

Čo je lepšie ???

P.S.:
Využijú doma???....hehehehehehehe.....zasmial som sa , ale iba trošička ...
Už len potom sa rozbehne výkup organizovaný maďarskými podomovými výkupcami. Veď teraz nie je možné olovené batérie predávať a ešte som nezaregistroval aby niekto dostal po párkoch za ich výkup čo týždeň aj trikrát ide auto s tlampačom. A takmer každý sa pochváli že 5 éčiek nie je problém (ani EKOLOGICKÝ)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54

Už len potom sa rozbehne výkup organizovaný maďarskými podomovými výkupcami. Veď teraz nie je možné olovené batérie predávať a ešte som nezaregistroval aby niekto dostal po párkoch za ich výkup čo týždeň aj trikrát ide auto s tlampačom. A takmer každý sa pochváli že 5 éčiek nie je problém (ani EKOLOGICKÝ)
Aj maďarov dlabem ...
Je síce pravdou , že majú aj tie výdavky spojené s cestou ...

ALE

Je nemysliteľné , že za jednu batériu z osobného auta mi minulý týždeň ponúkal 1 € ...slovom JEDNO EURO ...
Ťahal hneď za hranicu všedných dní ...

To radšej doma vytopím jak šmalec to olovo ( mám ich viacej k dispo ) a až tak odnesiem jak ingoty ...a za inú cifru ...
Alebo si dám včeličky urobiť do kvéru ....

Železo nech čert berie ( maďari ) ...aspoň sa jeden zbaví bordelu na dvore ...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
Tie palety sa pekne rozbehli po svete.
Ja ich používam cca 10 rokov v skleníku ako pracovnú plochu a police pod kvetináče.
A ako tu čo si priložila http://sunnysscrapworld.blogspot.sk/...he-palety.html, tak ako je na prvom obr. si chcem urobiť presne takéto hojdacie zavesené lehátko - posteľ aj s kvalitným matracom, kde by mohol človek aj zaspať, ale mám iný materiál už pripravený, iba ho natrieť. Konštrukcia na zavesenie je k dispozícii už dávno. Nechcem, aby to bolo amatérske. Pekný poťah a tak.
Tí cigáni v osadách ako dobre recyklujú ešte aj plechy zo sudov na bývanie
Však vravím, ešte si aj pamätné tabule z mosadze na ne priklincujú.
0 0
petersna petersna

petersna je offline (nepripojený) petersna

pekne napady :P
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sudy su krásne
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pre boha...pekné, ale ja asi nikdy
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Keď tak na to konečné dielo pozrieš, pekné, ale tiež by som to z toho materiálu nechcela.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
....

Hééézkýýýý .....

Singerku by som aj mal ......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

super ozdoby.....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Podstavec je uff, tienidlo zo štavy YO v tetrapacku.




0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Už dávnejšie chcem zosmoliť niekoľko búdok pre vtákov, objavila som
http://bydleni-a-design.zoot.cz/na-z...weet-home-cone, aký materiál by sa dal použiť, čo je doma?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Na toto je ešte stále čas
http://lepsiebyvanie.centrum.sk/gall...t=822755&pic=0
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte k Lujzinmu príspevku, k tienidlu z dečiek, to je veľmi zaujímavé.
Len kde ich vziať? Ostala mi iba jedna na pamiatku.
Nevieš, z ktorej stránky si čerpala obr. s lustrom? Ďakujem.
V našom školskom veku sa veľmi veľa ručných prác zakladalo na tzv. vodnom skle. Hlavne veci z papiera - misky, koráliky, to vtedy frčalo.
Alebo sme navliekali ako koráliky trochu opečené na plechu drobné hotové cestoviny do polievok, každé koliesko chytilo iný odtieň farby a výsledok bol veľmi slušný.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
my sme v družine robili všetko....moje decko nevie nič....tam som chytila základy...potom už len dotiahla....
ja som do družiny nechodila,takže v škole len výtvarná výchova,nenávidela som ju,neviem kresliť.Všetko hand made som sa naučila sama.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
lujza.j
my sme v družine robili všetko....moje decko nevie nič....tam som chytila základy...potom už len dotiahla....
ja som do družiny nechodila,takže v škole len výtvarná výchova,nenávidela som ju,neviem kresliť.Všetko hand made som sa naučila sama.
Do družiny ani ja. Ale na vyučovaní sme mali ručné práce aj pozemky na druhom stupni, ako aj varenie a dielne. Vtedy sa všetko do osnov zmestilo.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Nechali ste si kresby po svojich deťoch z útleho veku? Toto by sa skôr hodilo do témy hand made, sú tu síce, ale inak zamerané. Tak ich venujem našej téme.

http://www.kreativita.info/umelkyna-...on_object_map=[235629636616499]&action_type_map=[%22og.likes%22]&action_ref_map=[]
Tý brďo - jedno ako druhé........
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať