Zavrieť

Porady

Je tu nejaký investor alebo človek ktorý by chcel investovať do výr. luxus. autom.

Hľadáme investora alebo človeka ktorý sa nebojí a je ochotný investovať do spoločnosti ktorá sa zaujíma a konštruovanie, prerábanie a tuning automobilov na Luxusné a Športové automobily ?
Potrebná čiastka nieje vysoká ide v prepočte o 30 000 eur. V prípade záujmu alebo viac informáci ma kontaktujte na info@tinovision.com
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    takze mi moju fiatku vytuningujete na LUXUSNE auto???

    daj cisla, nech vieme o com sa bavime...

    TinoCars je offline (nepripojený) TinoCars

    TinoCars
    Ano vieme spraviť s priemerných aut výkonné alebo luxusné športiaky . spravíme 3d vizualizáciu podla ktorej sa rozhodnete čo dalej.. Potrebujeme investora preto aby sme mohli nakúpiť potrebné karosérie , motory a súčiastky na prestavbu automobilov

    kezeso je offline (nepripojený) kezeso

    obchodník kezeso
    Myslím, že 30000 je dosť málo, to sa urobí jedno-dve autá, hľadaj niekoho s väčším kapitálom.
    Ale celkový nápad mi pripadá nadsadený. Ten, kto na to má, si kúpi hotový športiak.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    kezeso Pozri príspevok
    Myslím, že 30000 je dosť málo, to sa urobí jedno-dve autá, hľadaj niekoho s väčším kapitálom.
    Ale celkový nápad mi pripadá nadsadený. Ten, kto na to má, si kúpi hotový športiak.
    A kto na to nemá, ten investuje do Grécka a iných južných krajín.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    TinoCars Pozri príspevok
    Hľadáme investora alebo človeka ktorý sa nebojí a je ochotný investovať do spoločnosti ktorá sa zaujíma a konštruovanie, prerábanie a tuning automobilov na Luxusné a Športové automobily ?
    Potrebná čiastka nieje vysoká ide v prepočte o 30 000 eur. V prípade záujmu alebo viac informáci ma kontaktujte na info@tinovision.com
    Na porade nezarobíš- nemá to tu zmysel...sa snažiť...

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Na porade nezarobíš- nemá to tu zmysel...sa snažiť...
    možno nepotrebuje až toľko
    stačilo by na doménu

    TinoCars je offline (nepripojený) TinoCars

    TinoCars
    Hah domena je zaplatená neni zaplatený hosting pretože momentálne ho nemá zmysel platiť ...
    Bola by aj robota len bohužial nieje kapitál

    Je tu nejaký investor alebo človek ktorý by chcel investovať do výr. luxus. autom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.