Zavrieť

Porady

Učiteľka v MŠ ako nekvalifikovaná.

Dobrý deň,
mám ukončené VŠ pedagogickú odbor pri Bc. pedagogika a pri Mgr. vychovávateľstvo. Pracujem v MŠ už dva roky, môžem pracovať aj naďalej ako nekvalifikovaná učiteľka a za akých podmienok alebo musím ukončiť pracovný pomer? Baví ma táto práca ale neviem ako by som sa mohla rekvalifikovať Znova študovať VŠ ?
Naposledy upravil rondos : 09.07.12 at 09:59
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rondos je offline (nepripojený) rondos

    rondos
    rondos Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    mám ukončené VŠ pedagogickú odbor pri Bc. pedagogika a pri Mgr. vychovávateľstvo. Pracujem v MŠ už dva roky, môžem pracovať aj naďalej ako nekvalifikovaná učiteľka a za akých podmienok alebo musím ukončiť pracovný pomer? Baví ma táto práca ale neviem ako by som sa mohla rekvalifikovať Znova študovať VŠ ?
    poradte mi niekto
    ďakujem

    rondos je offline (nepripojený) rondos

    rondos
    áno, zákon poznám ale chcela vy som vedieť, či má niekto skúsenosť s takouto situáciou.

    Safriana je offline (nepripojený) Safriana

    Safriana
    Ahoj, ja mam Bc. sociálna pedagogika a vychovávateľstvo a v máji 2013 končím Mgr. Chcela by som pracovať v MŠ a našla som novinku, ktorú ponúka UK v BA v rámci celoživotného vzdelávania a predĺžili aj prihlášky. Už som tam písala, či môžem ako vychovávateľka navštevovať 4-semestrálne rozširujúce štúdium predprimárnej pedagogiky. Tu je link: http://www.fedu.uniba.sk/index.php?id=2924
    Safriana Takže môžeme s našim odborom ísť študovať rozširujúce štúdium, za tie dva roky vyjde 1700 eur s možnosťou 10 splátok, prihlášku treba poslať do 15.9. 2012. Ja by som na to išla, ale chcela by som ešte s niekým ísť. Napíš: elenakrkoskova@gmail.com

    Učiteľka v MŠ ako nekvalifikovaná.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.