Zavrieť

Porady

odmena za vedenie mzdového účtovníctva

Dobrý deň, pošepkajte mi prosím, akú výšku odmeny si mám pýtať za vedenie mzdovej agendy a mzdového účtovníctva živnostníkovi, ktorý má len jedného dohodára. Robila som s ním dohodu, poslala reg.list. Prakticky ide o vystavenie mzdy, mesačného výkazu pre Soc.poist. a mesačný prehľad na daňový úrad. Nerobila som nikomu mzdové, preto vôbec neviem povedať sumu.Jedná sa o Prešovský kraj, nie Bratislavu.
Ďakujem
Usporiadat
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Najprv hladaj Máriška...tu máš plno príspevkov

http://www.porada.sk/t2956-p68-posus...lko-pytat.html
4 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
A na koľko si ceníš takú robotu ? Každý z nás predsa musí vedieť cenu svojej práce. Záleží aj z akého kraja si... aj od finančných možností klienta.
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

prepáčte, ale do témy pošuškajte koľko pýtať, sa mi nedá pridať príspevok s touto otázkou, potrebovala by som poradiť od Vás, otcovi robí jedna pani mzdové účtovníctvo, to účtovníctvo zahrňa 3 zamestnancov na hlavný pracovný pomer a 2 na dohodu, robí všetky potrebné papiere, program na účtovanie a všetky veci k tomu spojené si hradí zamestnávatel sám.... prosím koľko by ste vypýtali asi za tieto práce??? Kraj trnavský... otec jej dáva 100 eur / mesačne, no zdá sa mu to veľa.... moc ďakujem za vašu radu a pomoc....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

martina0203 Pozri príspevok
prepáčte, ale do témy pošuškajte koľko pýtať, sa mi nedá pridať príspevok s touto otázkou, potrebovala by som poradiť od Vás, otcovi robí jedna pani mzdové účtovníctvo, to účtovníctvo zahrňa 3 zamestnancov na hlavný pracovný pomer a 2 na dohodu, robí všetky potrebné papiere, program na účtovanie a všetky veci k tomu spojené si hradí zamestnávatel sám.... prosím koľko by ste vypýtali asi za tieto práce??? Kraj trnavský... otec jej dáva 100 eur / mesačne, no zdá sa mu to veľa.... moc ďakujem za vašu radu a pomoc....
wow......rozmaznáva účtovníčku.....
u nás (Tatry) takéto služby sú ohodnotené na cca 20 € mesačne,,,,,,,
1 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

ježiš to fakt??? on ju tak platí, už asi rok... to myslíte vážne??? 20 eur??? ona si tak vypýtala, že toľko, robí všetko, len teda softvér a ked niečo potrebuje, tak jej zoženie otec...
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
martina0203 Pozri príspevok
prepáčte, ale do témy pošuškajte koľko pýtať, sa mi nedá pridať príspevok s touto otázkou, potrebovala by som poradiť od Vás, otcovi robí jedna pani mzdové účtovníctvo, to účtovníctvo zahrňa 3 zamestnancov na hlavný pracovný pomer a 2 na dohodu, robí všetky potrebné papiere, program na účtovanie a všetky veci k tomu spojené si hradí zamestnávatel sám.... prosím koľko by ste vypýtali asi za tieto práce??? Kraj trnavský... otec jej dáva 100 eur / mesačne, no zdá sa mu to veľa.... moc ďakujem za vašu radu a pomoc....
To je za mzdy určite veľa. Môj cenník je 14.- Eur prvý zamestnanec a tí dvaja ďalší by boli za 10.- Eur. Čiže mzdy dokopy by u mňa vyšli 34.- Eur.
Ak robí okrem miezd aj účtovníctvo, napríklad aj DPH a dokladov tak mesačne cca 70 ks tak to by bola adekvátna cena.

Aha, to mi ušlo Danielka, takže dohodárov mám á 7-.- Eur, takže mzdy v tomto prípade by u mňa boli 48.- Eur. Prehliadla som dohodárov.
Naposledy upravil Economic : 11.11.12 at 11:57 Dôvod: Doplnenie
1 0
kn-alka kn-alka

kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

Jarka jméno mé :)
martina0203 Pozri príspevok
prepáčte, ale do témy pošuškajte koľko pýtať, sa mi nedá pridať príspevok s touto otázkou, potrebovala by som poradiť od Vás, otcovi robí jedna pani mzdové účtovníctvo, to účtovníctvo zahrňa 3 zamestnancov na hlavný pracovný pomer a 2 na dohodu, robí všetky potrebné papiere, program na účtovanie a všetky veci k tomu spojené si hradí zamestnávatel sám.... prosím koľko by ste vypýtali asi za tieto práce??? Kraj trnavský... otec jej dáva 100 eur / mesačne, no zdá sa mu to veľa.... moc ďakujem za vašu radu a pomoc....
to nemyslíš vážne !!!!! .... a ešte si aj platí za soft?????

Ja mám vlastný soft, všetko posielam elektronicky a za mzdy si pýtam 7€ za PP a 5 € za dohodára mesačne. V tomto prípade mi to vyšlo na 31 € ... nie na 100 €
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

ďakujem, to nerobí, to robím ja, mám okolo 6000 položiek ročne, DPH mesačné... naozaj moc ďakujem.... moc mi to pomohlo... veď to je oproti tomuto strašne veľa.... viete povedať, aj koľko by som mala ja dosťa za PU??? Len tak pre info??? Ja to robím otcovi,takže on ma ako extra neplatí.... ja som sa to na jeho firme vlastne učila...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja som zo severu , ale za menej ako 46€ by som to nerobila....teda myslím tie mzdy. A tiež mám vlastný softvér.
1 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Ja som zo severu , ale za menej ako 46€ by som to nerobila.

Ja vždy zastávam taký jednoduchý názor, že každý človek čo robí sám na seba musí vedieť svoju cenu. Ale rozumnú a reálnu, nie premrštenú....
3 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

no oproti 100 eur, je to stále super cena....
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Danielka, takže cenu máme skoro rovnakú.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Dievčatá, ja mám jedného podnikateľa, FO, je mesačným platcom DPH, s dovozom z EU a 8 zamestnancovi.....
dávam mu fa Q. za 500€ bez DPH, podľa toho ako to tu vidím, málo je to.....alebo sa mýlim?
Naposledy upravil Mila123 : 11.11.12 at 12:26
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Aby si si to orientačne mohla porovnať, pretože neviem koľko účtovných položiek máš, ja počítam za položku 0,65 Eur, zahraničné doklady 0,75 Eur. Samotné mzdy ti vychádzajú 84.- Eur podľa môjho cenníka mesačne.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Economic Pozri príspevok
Aby si si to orientačne mohla porovnať, pretože neviem koľko účtovných položiek máš, ja počítam za položku 0,65 Eur, zahraničné doklady 0,75 Eur. Samotné mzdy ti vychádzajú 84.- Eur podľa môjho cenníka mesačne.
dokladov? neskutočne veľa (nie som v práci, zadám zajtra...), sú to 3 maloobchodné predajne a 2 motorové vozidlá.....
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

keď som pozerala v mojom programe v minulých rokoch, tak som mala ja vždy do takých 6000 položiek... takže deleno 12 mesiacov je 500 položiek asi na mesiac * 0,65eur je 325 eur /mesačne... tak to rátam správne???? super, a ja to robím asi za nejakých 150 eur.... ale ako som písala, ja to robím pre rodinu a neplatím software, takže to tiež rozhoduje....
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Mila123 Pozri príspevok
dokladov? neskutočne veľa (nie som v práci, zadám zajtra...), sú to 3 maloobchodné predajne a 2 motorové vozidlá.....
Bez ohľadu teda už na konkrétny počet položiek je to určite málo kvartálne 500.- Eur. Priemerne to je 166.- mesačne, z toho mzdy 84.- a ostatok účtovníctva je len 82.- Eur.... Takže podľa môjho odhadu málo.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

r. 2011 počet zápisov v PD 7326
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Mila123 Pozri príspevok
r. 2011 počet zápisov v PD 7326
Fúúúúúha...... Tak som bezpečne mala pravdu.... Jednoznačne málo....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Economic Pozri príspevok
Fúúúúúha...... Tak som bezpečne mala pravdu.... Jednoznačne málo....
ja teraz neviem, či som ja taký d..........ale ako ich prinútiť, aby viac zaplatili?
alebo ako ďalej s tým? každý jeden žiada 150 % výkony ale platiť je problém.....či už meškajú, alebo iba sľubujú.......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať