Zavrieť

Porady

anketa: vyhladavate v google alebo v katalogoch

Dobrý deň ludkovia, chcel by som sa opýtať, a urobiť si prehľad čo používate na vyhľadávanie firiem alebo služieb na internete. Google alebo rôzne katalógy? Ide o to, že v poslednom čase ma otravujú zo vseliakych katalogovych portalov, tvária sa akí su experti na marketing a oháňajú sa návštenosťou, všetci majú samozrejme najväčšiu, a pýtajú za to "zviditeľnenie" nemalé peniaze. Keby som mal každému za to zaplatiť tak by sa mi asi ani neoplatilo podnikať, preto ta otázka, čo používate na vyhľadávanie...
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Nemyslim si, ze by to ako ludkovia na porade vyhladavaju, suviselo s tym, ci sa oplati platit za katalogove zapisy. :-) Portaly vacsinou ziskavaju traffic z vyhladavacov, ktory su potom schopni smerovat na Vase stranky. Platena reklama na portaloch sa vacsinou neoplati, ale su portaly a katalogy, kde sa o tom da uvazovat, ale vzdy zavisi od toho v akom obore podnikate, ci chcete traffic pre web, alebo reklamu na nejaku kamennu pobocku.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    google... otravovali aj mna... aj ma dostali hoci som to zobral az po vsetkych moznych zlavach, ale aj tak vyhodene peniaze... takze skoda casu s nimi.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    jednoznačne google. Toto mám aj ako domovskú stránku.

    anketa: vyhladavate v google alebo v katalogoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.