Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Často som sa pozeral na svojho psa a hovoril som si: "Keby si bol len trochu múdrejší, dokázal by si mi povedať čo si myslíš", a on na mňa uprel pohľad, ktorým ako by vyjadroval: "Keby si ty bol o niečo chytrejsí nič by som ti hovoriť nemusel. "
Fred Jungclaus
Výroky slavných o psoch
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša: KORA.

KORA
Ahojte priatelia! Moje meno je Kora. Teda aspoň také meno som dostala pred 8 mesiacmi. Vtedy sa začala iná, nová etapa v mojom živote. Našli ma na ulici v zúboženom stave, môj predošlý majiteľ si nepotrpel na starostlivosť o moju srsť, o moje plné bruško. Istý čas som strávila v karanténnej stanici v Banskej Štiavnici, kde som pribrala, dala som sa dokopy, začala pozitívnejšie myslieť. ) Na bývalého majiteľa už nemyslím, nezaslúži si to... Potom ma dievčatá z Túlavej labky prebrali do ich depozitu. Udržujem si tu dobrú postavu. V zime behám po najväčších závejoch, mne studené počasie neprekáža, skôr naopak. Brodím sa v snehu, chytám vločky a behám s bielym ksichtom po tom, čo som mala hlavu zaborenú v záveji. ) V lete plávam! Pozor milí priatelia, pozeráte sa na delovú guľu, ktorá niekedy skáče pupkáče do vody. ) Mám rada vodu... Tak isto nevynechám neustále behanie po lúke s inými obyvateľmi útulku. Chýba mi však rodina... Som síce sebavedomá silná sučka, no srdce mám mäkké. A pocit domova a láska rodiny mi naozaj chýba. Na naplnenie tohto slastného pocitu čakám už 8 mesiacov. Je to pomerne dlho, pretože žiadny útulok nenahradí psovi domov... Som mladá, asi 2-ročná sučka, kríženka francúzskeho alebo nemeckého ovčiaka, kopova. Budem skvelou spoločníčkou pre aktívnych ľudí, či skvelou rodinnou sučkou. Nemám problém s vozením v aute. Mám rada deti, iných psíkov. Mačky naháňam. Nemôžem za to. Moji predkovia boli pravdepodobne lovci a ten pud sa u mňa zachoval. Tak isto lovím aj potkany! Som mohutná, silná sučka, držať za vodítko ma preto nemôže malé dieťa, lebo zažije húsenkovú dráhu v priamom prenose. )) Budem vernou spoločníčkou a priateľkou. Čakám, dúfam a verím, že nájdem aj ja svoju rodinu. Kora je veterinárne ošetrená, kastrovaná a čipovaná. Ďakujeme za podporu a za zdieľanie našej Kory! Fotoalbum: http://tulavalabka.rajce.idnes.cz/Kora/ OZ Túlavá labka, Banská Štiavnica - 0918 050 524, tulavalabka@gmail.com
Autor: Psia duša
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Znalec psí duše - Dog Whisperer

PROSÍM ČTĚTE !!!

Přeji hezkou neděli,
jelikož se konečně podařilo skupince úžasných lidí, odhalit množírnu psů ve Frýdku-Místku, přesněji v Lískovci, odkud také pochází čivava kamarádky, rozhodli jsme se společně se stránkou „Mým koníčkem je psychologie psů“ realizovat projekt, přesněji sepsání petice, jejíž návrh přidám pod tuto zprávu, s cílem nasbírat co nejvíce podpisů a následně zaslat Parlamentu ČR, stejně tak jsme se dohodli, že táto petice bude přepsána a následně poslána Parlamentu SR. K této petici, bychom současně chtěli vytvořit video, ve kterém budou dominovat Vaší pejsci s nějakým vzkazem, právě pro oba orgány republik. Jedno víme určitě jdeme do pomyslné války, ale netušíme zda k vítězství, proto proto bychom Vás chtěli touto cestou požádat o vyjádření, zda byste Náš projekt podpořili, případně jestli byste chtěli k petici něco přidat nebo naopak vytknout. Zatím Vám poskytneme přibližnou podobu petice, která by měla mít online formu.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Miška BezdekováÚtulok Druhá šanca v Partizánskom

Útulok Partizánske:Kamila stále čaká na nový domov.Kamila je prítulná,hravá a priateľská fenka malého vzrastu,stará približne 2 roky,je sterilizovaná,s fenkami sa neznesie,no so psíkmi nemá problém.Kontakt: http://www.facebook.com/pages/%C3%9A...m/367812833585 Tel:0904317243
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

PaedDr Both Zsu.ĽUDSKÁ BEZCITNOSŤ NEMÁ HRANÍC !!! Ide o 15 ročného sopliaka

2011.11.20 – + 2012.12.15 (
Hektor Žitňan , SPKP 4743, nemecký drótovitý stavač – Marci
Milý priatelia, známi aj neznámí, ktorí ste nám pomáhali , čo aj s jediným zdieľaním pri hľadaní nášho psa Marciho …mám smutnú správu, Marci už nežije. Bolo dokázané, že ešte v ten deň, keď zmizol ho surovo a bezcitne zabili. Jeho vrahom je 15 -ročný N. Á., obce Lándor pri Komárne, ktorý pravdepodobne nekonal sám. Postupne sme dostávali také informácie a telefonáty od ľudí ( pravda, každý chcel zostať v anonymite ), že ho už zbytočne hľadáme, už dávno nežije. Títo dvaja dementi sa s tým aj vychvaľovali, údajne už sa takto aj viackrát „ zabávali”. Nechceli sme tomu veriť, hľadali sme ďalej, ale 21. januára ho bohužiaľ manžel našiel pár metrov od domu jeho vraha pri vodárenskej veži, kde bol hodený do kríkov.
Prečo to urobili ? Preto lebo sú krutý, sadistický a bezcitný. Na to si ani nechcem pomyslieť, čo sa z nich ešte môže stať …
Polícia začala vyšetrovanie a my len dúfame, že dostanú zaslúžený trest


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Máte doma lacné šteniatko z inzerátu alebo o ňom uvažujete? Tak práve toto podporujete...

Grandma sa ocitla v útulku Nové Zámky v žalostnom stave. Je to malilinká a staršia fenočka, ktorá má ledva 4 kg, telíčko je úplne vychudnuté, má len pár zúbkov, málinko srsti a je slepá. Je isté, že celý život slúžila ako stroj na šteniatka...

Monika Karaszova neváhala a okamžite ju vzala do dočasky, za čo jej patrí obrovské POĎAKOVANIE! Kiežby takých ľudí bolo viac!

Maličké drobátko bolo už aj na vyšetrení na klinike v Nitre, kde bola komplet ošetrená, aby sa nemusela prispávať viackrát... (má vyčistené ušká, porobené zúbky, je sterilizovaná). Krvné testy má v poriadku.

Grandma je milučká, priateľská fenočka, vďačná za všetko. Rada sa mazná, teší sa prítomnosti človeka. Doslova si až teraz začala užívať život... Až teraz zažíva to, čo mala poznať od šteniatka... Krutý množiteľ jej cca 9-10 rokov vzal, a ten čas sa jej už nedá vrátiť... Hľadáme pre ňu ten najlepší domov, ktorý jej vynahradí všetko, čo doteraz nemala. Ona si to zaslúži, potrebuje a hlavne vráti svojou neuveriteľnou vďačnosťou a oddanosťou.

Bola by vhodná napríklad k starším ľuďom, ktorí ostali sami a v nej získajú spoločnosť. Pomôžu si navzájom.

Fotoalbum a kontakt: http://www.facebook.com/media/set/?s...8820479&type=3

PS - Nepodporute kúpou šteniatok od množiteľov takéto utrpenie!!! - www.lacnesteniatka.sk
GRANDMA (20 fotiek)









0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zachranny korab


SURNE!!! DO pre Hannah a Hermesa padla, psi musia prec! PROSIM!!! HLADAME SURNE DO!!! Volajte kto moze 0944 326 044, nebudem na FB.


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša pridal/a 3 nové fotky do albumu RALFÍK.






0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Lacné šteniatka: Otvorenie výstavy ku kampani v Bratislave.

Otvorenie výstavy ku kampani v Bratislave
Sprievodná výstava ku kampani "lacné šteniatka" zameranej proti množiteľom odštartovala tento víkend v Eurovea Gallery v Bratislave. Bola to úžasná, vydarená akcia, prišlo nás podporiť niekoľko známych osobností, mnoho ľudí sa pristavovalo a verím, že sa podarilo šíriť osvetu. Bolo to skvelé popoludnie a ako to celé prebiehalo si môžete pozrieť na fokách. Dúfam, že takto skvelo to vyjde aj v ostatných mestách Autor: Lacné šteniatka
Fotky: 97
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica


profily všetkých nových a aktuálnych psíkov nájdete od teraz na našej webstránke,,,
na FB budú pridané v najbližších dňoch


Útulok Senica - psíci čakajúci na nový domov
www.utuloksenica.sk
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Prešovskí havkáči

31.1.2013- dnes v noci bola odchytená táto krásna kočka. Vek cca do 2 rokov, priateľská, nekonfliktná so psíkmi. Mala na sebe vlastný kožený obojok a na ňom ešte prichytený krátky kožený pásik. Možno sa z neho niekomu vytrhla. Je v karanténe na Bajkalskej 28 v Prešove. Tel. 0948015944
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov pridal/a 5 nových fotiek do albumu Lara hľadá domov. — v: Zbynov, Zilina.







0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


HERMES A HANNAH

Fenka so šteniatkom z lesa. Vďaka za lesnú stráž, ktorá je normálne a zvieratá neodstrelila!

Malý má asi tri mesiace a pravdepodobne nie je synom Hannah, skôr dobrácka sučka adoptovala bezmocné šteniatko, keď ho nejaký "človek" vyhodil v mraze v lese... Hermes bude v dospelosti pravdepodobne stredného vzrastu.

Hannah je bezproblémová, so psami a mačkami nemá problém. Má cca 3-4 roky.

SÚRNE hľadajú nové domovy alebo dočasné opatery, aj jednotlivo, pretože terajšia dočaska im padla a nemajú kam ísť...

OZ Záchranný koráb, Bratislava - 0944 326 044.

Fotoalbum: http://www.facebook.com/media/set/?s...0868759&type=1




0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica pridal/a 9 nových fotiek do albumu HĽADAJÚ DOMOV - Február 2013.


















0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Zdieľame: SCOTT POTREBUJE NAŠU POMOC!!!

Scottovi už viac ako 2 mesiace neúspešne hľadáme domov alebo DLHODOBÚ dočasnú opateru u skúseného človeka... Momentálne je v hoteli pre psov, ten ale nezvládame platiť... Prosím pomôžte mu aspoň zdieľaním, pýtajte sa známych, nechceme sa vyhrážať utratením, ale naozaj sme už zúfalé a nevieme čo s ním...

Ak máte niekto kontakty na kynológov v zahraničí, alebo na zahraničné organizácie, ktoré by mu vedeli pomôcť, dajte nám prosím vedieť. Pomôže nám akýkoľvek nápad. (Len nie prevýchovy na 2 týždne a pod. krátkodobé riešenia).

Viac info + kontakt v albume: http://www.facebook.com/media/set/?s...2805439&type=3


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša zdieľa album používateľa Útulok šťastný psík: Gucci má zápal pľúc.


SÚRNE!!!

Gucci má zápal pľúc
Je námveľmi ľúto, že na našu prosbu nikto nereagoval, keď sme prosili pre Gucciho DO. Prosili sme o pomoc pre Guccka, že potrebuje do tepla. Bohužiaľ nikto sa nenašiel a dnes veterinár diagnostikoval zápal pľúc. Je námveľmi ľúto, že psíkovia musia tak trpieť aj jeho sestrička Korka ochorela od zimy. Našťastie Kora je už v DO. V útulku sa snažíme pomôcť ako vieme,lenže bez Vašej pomoci dobrí ľudia nemajú psíkovia šancu. Je nám to veľmi ľúto, že Gucci nemal pomocnú ruku. Je to smutné, Guccko trpí a ešte liečenia stojí ďalšie finančné prostriedky. PROSÍME VÁS DOBRÍ ĽUDIA NEPRIZERAJTE SA UTRPENIU POMôŽTE.

Autor: Útulok šťastný psík
Fotky: 4
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica zdieľa fotku.


DAFFYnka hľadá nový domov


DAFFY
sučka, 7 mes., kríž. hrubosrst. jazvečíka, 25 cm, 8 kg
začipovaná


Daffy je veľmi zvedavá, priateľská, mierumilovná a poslušná mladá slečna. Je nebojácna, obľúbi
si hneď každého, je rada s ľuďmi. Daffy je vhodná do rodiny s deťmi, nikomu by neublížila.
Je veľmi skromná, stačí jej, že sa k Vám môže pritúliť, je nerada sama.

http://www.utuloksenica.sk/daffy.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov zdieľa album používateľa Jana Moravcova: Alvin hľadá domov.


Aj tento malinký drobček hľadá domov...

Alvin hľadá domov
Alvin je môj najnovší prírastok, prišiel až z Brezna...Jeho "majitelia" ho chceli spolu s jeho bratčekami otráviť! Drobec je zatiaľ trošku ustráchaný a treba mu pribrať. Má približne 3-4 mesiace, v dospelosti bude stredného vzrastu, je 2x odčervený, očkovaný a bude aj čipovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy. Alvin sa nachádza v okolí Žiliny. V prípade záujmu ma kontaktujte na fb, alebo na čísle 0944 255 710Autor: Jana Moravcova
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica zdieľa fotku.


DUX nevie po francúzsky, zato však viec veeeľa iného :-)


DUX
pes, 1,5 roka, kríž. špica, 25 cm, 9 kg, začipovaný
Dux je maličký vďačný psík, vždy sa teší z prítomnosti ľudí a veselo okolo nás poskakuje. Dux vie
pekne chodiť na vôdzke, nie je veľký, hodil by sa ako na dvor tak i do bytu. Nie je to náročný psík,
výchovu tohto bystrého psíka zvládne každý.

http://www.utuloksenica.sk/dux.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať