Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Kto má chuť na romantiku v telke (namiesto farmy a ostatných hovadín) - práve začína Láska a iné drogy na HBO2. Výborný film!
Kto má chuť na grécku mytológiu ( namiesto farmy , romantiky a ostatných hovadín ) - práve začína remake " Súboj Titanov " na Nove ...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ivuliatko Pozri príspevok
Potešil ma dnešný vydarený výlet na Tematín so super počasím a prekrásnymi farebnými stromami, načerpala som energiu - len dúfam, že dosť na to, aby sa mi neminula pri zajtrajšom šaškovaní pri hrncoch + žehličke a opravovaní 83 diktátov
jejó tam som ako decko na peší výlet z pionierskeho tábora chodila....
kašli na žehlenie ja už nežehlím tie diktáty stačí aj budúcu hodinu...neé?
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
lujza.j Pozri príspevok
jejó tam som ako decko na peší výlet z pionierskeho tábora chodila....
kašli na žehlenie ja už nežehlím tie diktáty stačí aj budúcu hodinu...neé?
išli sme tam z Bezovca, kde boli kedysi tri pionierske tábory - STS, Chirana a Slovakofarma, prechádzali sme okolo bývalého PT Chirana - tie chaty vyzerali, že sú celkom zachovalé a stále sú na nich mená Cyril, Hana, Ivan, Róza, Adam a posledné dve na N a A nebolo vidno za stromami... taká nostalgia ma chytila

P. S.: vďaka za super rady
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ivuliatko Pozri príspevok
išli sme tam z Bezovca, kde boli kedysi tri pionierske tábory - STS, Chirana a Slovakofarma, prechádzali sme okolo bývalého PT Chirana - tie chaty vyzerali, že sú celkom zachovalé a stále sú na nich mená Cyril, Hana, Ivan, Róza, Adam a posledné dve na N a A nebolo vidno za stromami... taká nostalgia ma chytila

P. S.: vďaka za super rady
ja som do Lúky nad Váhom chodila, je tam v dedine taký kaštieľ...bolo tam vždy super....
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Podobné sa stalo aj mne, na gympli som mala spolužiaka zo Smoleníc, kúštik od dediny je dolina Hlboča, na jar tam býva vodopád (keď sa topí sneh) a v skale je vysekaná malinká kaplnka so sochou Panny Márie - pekné miestečko na turistiku, nedávno som mu spomínala, že sme tadiaľ išli na výlet a on tiež ani netušil, že to tam je
1 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Zablúdené semeno chápem - to sa stane aj dobrému chlapovi....hehe.
Ale nechápem že hokkaidó vyrástlo v lesnej pôde. Skôr som čakala medveďa ako tekvicu. Na budúci týždeň si idem pre ďalšiu, lebo mala tam nachytanú ešte maličkú. Ak neprídu prízemné mrazy, tak by mohla dorásť a ja na nej zarobím: zavolám Jojku a ešte si spravím aj omáčku.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...ak nik nechodí ...teda tam ... iné by som nasadil ...
...následne vysušil , podrvil , do vrecúšok po 1/2 kg dal ...
...v určitých lokalitách by potom bol fest záujem ...
...len v jednom je zádrhel ...
...ak by na to prišli určité orgány - nuž tých 8 - 15 rokov za štátne má potom jedinec o všetko postarané ...
v učitých by bol možno záujem aj o toto: http://sk.wikipedia.org/wiki/Bo%C4%B..._obrovsk%C3%BD
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač Pozri príspevok
...he , tak my sme vtipálkovia ....???

...potom Ty si čo ???...s tým durmanom .......háááá ...???

...idem si ja radšej šľahnúť ...aby ma humor neprešiel .....bo inak ma skôr asi trafí šľak ...
http://www.liecive.herba.sk/index.ph...n-obyajny.html
http://www.liecive.herba.sk/index.ph...n-obyajny.html
Veď písala že na výkup. Sama nebude experimentovať.

A vraj aj cyankáli (semená mandlí a marhúľ) vraj pomáha predchádzať rakovine. Teda v primeranom množstve.
http://www.darzdravia.sk/marhulove-jadra.php
Naposledy upravil marjankaj : 21.10.12 at 11:10
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
zloženie Fica (šlohla som....:-) )
FICO3

uhličitan fluoro-jodný
triviálny názov: populičník červený
červené sfarbenie
rozleptáva druhý pilier
silne oxiduje reformy
výpary spôsobujú paranoju
katalyzátor rozpadu opozície
kryštalizuje do hranatého tvaru
slizký na povrchu, vnútri nekonzistentný
v prírode sa vyskytuje spolu so sulfidmi najmä dihydrodeutero sulfidom (H2DS)
disulfidom dusitým (SN2)
v prítomnosti tlačiarenskej farby je prudko výbušný
pôsobí halucinogénne na cca.. 40% dospelej populácie
u zhruba 20% populácie vyvoláva prudké alergické reakcie
u citlivejších jedincov spôsobuje nevoľnosť
technické využitie: ako ochranný prostriedok pri razení tunelov využíva sa v navigačných systémoch v jachtingu na určovanie kurzu (tzv. monacký kompas)
manipulovať s ním opatrne, spôsob zneužitia je široký.


1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Ivana Š Pozri príspevok
prečo si tento jeden môj podnikateľ stále myslí, že si do výdavkov a odpočtu DPH môže dať všetko - ešte aj materiál na opravu dcérinho domu

už som mu to x-krát vysvetlila, že tam môžu ísť iba výdavky súvisiace s podnikaním a on nie a nie to pochopiť prosím toho, čo mu stojí na kábli, nech spraví tri kroky dopredu
Veď mu povedz, že keď tak veľmi potrebuje zvýšiť náklady, tak mu môžeš zvýšiť cenu za účtovníctvo. A bude to mať legálne, bude spokojný a ty ešte viac
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/100535/132844...-tvrdi-Kalinak bla, bla, bla......

nejak si neviem spomenúť, ako to bolo s cigošmi za komančov? tiež takto cicali .... a nič nedávali....
Vtedy bolo pracovať povinnosťou. Kto nepracoval bol stíhaný.
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

lujza.j Pozri príspevok
poznám....moja dvadsať jednotka , v auguste som odmrazovala...dva týždne do zadu opäť, námrazy asi takto
"ráno som si vyberala nanuk - dobre - predobedom - (bolo 11:30, po raňajkách!) a keďže som nechcela tie dvere zacapnúť (ako to má vo zvyku), aby ste ma nehrešili, tak som ich len zľahka zavrela"

ja som ju tiež tak "zľahka" potom priprela, tak makala jak fretka - upratala, povysávala, vedela deva, že má prúser
teraz sa ešte núka, že mi spraví účes -ale toto už vetrím, že niečo bude chcieť
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
vždy lepšie ako zlatka z večne neprítomným pohľadom a pískajúcim S
to neviem zlatka má pre mňa iné vizuálne poruchy
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

terezamaria Pozri príspevok
Potešilo veľmi - dorazili sme v poriadku domov z hrobov zo Záhoria / Skalice a Sekúl /. Teda poviem Vám, tí samovrahovia motorkári, to je sila. Predbiehajú aj tie autá, čo idú nad povolenú rýchlosť, ale predbiehajú už aj v opačnom jazdnom pruhu, oproti protiidúcemu autu. Dala by som im po papuli, keby to aspoň pomohlo. No a keď nechceš skončiť prinajmenšom dolámaný, tak spomaluješ, resp.uhýbaš sa skoro do priekopy. Nepoučia sa ničím.
Želám Vám pekný zvyšok večera....a do nasledujúceho týždňa nech máte kopu optimizmu.
Terezka, aj my sme dorazili domov, v poriadku, len z opačnej strany. A veru aj tých šalených motorkárov sme postretali. Na Donovaloch sme chvíľu stáli, bolo temer plné parkovisko, viditeľnosť úžasná, príroda nádhera. Najhorší bol však úsek Trnava-Bratislava, to som vzadu stískala psa a tichučko som sa modlila. Tá trojprúdovka bez odstavného pruhu mi vždy naháňa hrôzu.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ránko vám a slniečkový pondelok vám prajem...a dnes len milých ľudí stretnite..lebo neny treba sa jedovať pre hlúposť iných!..stačí, ked sa jedujeme kvoli sebe!..ako ja teraz...behnem na face, reku, či dietko niečo nepopísalo, hneď vtip na úvod tam visí a ja plnú hupusu kávy- prrrrsk..no, nezabijem ma?..
..tak tu:

Detektív sa pýta peknej sekretárky:
- Slečna, nemáte nejaký nápad, prečo vyskočil Váš šéf z okna?
- Bohužiaľ nie. A pritom to bol taký milý človek. Minulý mesiac mi kúpil
skutočný kožuch, minulý týždeň športové auto a dnes diamantový prsteň. A
potom mi povedal, ž by sa so mnou chcel vyspať a že čo by som chcela za to.
- A čo ste mu povedali?

- No, že ostatní v kancelárii mi zvykli dať 50 euro...


1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

predsa aj u nás......nielen severanom, aj nám sa ušlo.....http://www.topky.sk/cl/10/1328552/Ko...-ako-hovadzie-
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ráno mi dobre začína. Našli mi moju karimatku, takže mi ušetrili prachy za novú.

No a ešte sa bez mučenia priznám, tiež som tým hluchonemým prispela. Bolo to niekedy v júli, keď začali chodiť po Nitre a poviem Vám, tie papiere vyzerali maximálne dôveryhodne... Nuž, 2 evri v čudu, mohla som mať zmrzlinu...
1 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Dnes som dostala fakturu Orange mailom, otvorila som ju... a maximálne som sa naštvala. Tak ja šetrím živ. prostredie, dám si poslať fa mailom a oni mi tam debility dajú na pol strany svoju plnofarebnú reklamu. Ja budem na svojej tlačiarni vytláčať ICH reklamy. To už sme fakt také ovce, že si neháme páčiť všetko? Volala som na zákaznícku linku, že žiadam slušnú faktúru. A pri telefone mi tajtrlík povie, že on tam nič nevidí. Tak som si ju vylačila a samozrejme s celým ich plagátom. Tak toto teda nie !
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Tweety Pozri príspevok
Tak ci treba, keď ši taký popanetý a neznáš umyc graty ručne. .Šak čítam nie? Máš dajaký návod? KeT nenajdzeš, neznaš ani ručne poumývac, ochab tak, prídze srsková a umyje, nie?
nenavádzaj ho na zlé veci! srsková sa isto poteší, keď príde domov a nájde čisté riady
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať