Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno tu a aj fajn deň prajem...beriem tu studenú kafu, čo sa tu poneviera od zadesaťsedem, ,vypijem aj takú, lebo nemám kedy, šarkan už 2x vyvenčený, štetky sa mu hárajú a on nestíha to nijako ukočírovať, ani esemesky po nich prečítať a tuším ho mám na dnes dosť, svynejennejstrapatej,neviem, kto mu vymenil duracelky, býval to taký kludný psík, ale posledné dni už len čakám, kedy mi oddrapí ruku od ramena a bude si lietať s ňou a mňa nechá kdesi pri vchode spomínať, ako som vyzerala kompletná!...
..no, asi tak!...a inak nič...obkukané programy v telke,tak tuším dnes spím,ak mi to ten kníkajúci had dovolí...fajn vám čas...

...a o pol šiestej bude bičianka z doliny,stará dobrá, veselá klasika...(žiadne vraždy, ani meče, ani nože a kolty- hurá!)
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

buchač Pozri príspevok
Na fejs som to JA pripol ....na tú príslušnú stránku Porady ....
šak ja viem - len si si ma tuším stále nepridal k priateľom
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
šak ja viem - len si si ma tuším stále nepridal k priateľom
pepsikova 11 Minutes Ago #30130
...Iví, to tak robia gentlemani- nechajú sa vyprosovať,aby boli vzácnejší
...hm....

Ťažká odpoveď ...ale sorry za úprimnosť ...

Priateľstvo ja totiž inak vidím , tu nejde o žiadne gentlemanstvo ...
To moje priateľstvo je viac menej založené na osobnejšom a osobnostnom kontakte , kde som mal možnosť danú osobu spoznať aj v tom reále .
Kto si mňa získa , to je pomaly jak jackpot .
Fejs ako taký neuznávam a beriem ako to nutné zlo ...
Tie klikačky na like , zdieľanie , páči - nepáči je pre niekoho IN , no pre mňa veľmô nie ...
Moje meno je fiktívne ( šak každý vie ) a je iba pre jeden účel vytvorené .
Na stránku som si všimol aj toto :
Zdravim vas moji FCB priatelia.
Chcem s Vami zostat v SUKROMNOM spojení.
S nedávnými zmenami na FCB, može teraz "verejnost" vidiet činnosti na akejkolvek stene.
To sa stane, ked ktorykolvek priatel označí "TO SA MI PACI" alebo "PRIDAT KOMENTAR" ~ automaticky,vsetci jeho priatelia rovnako vidí nase príspevky.
Bohužial, toto nemožeme sami zmenit, Facebook je proste takto mozno i zámerne nakonfigurovany!

PROSÍM chod mysou na moje meno (neklikaj), objavi sa okno, teraz chod na "priatelia" (takisto bez kliknutia), potom na "Nastavenia", kliknite tu a zobrazi sa zoznam, zruš prosím zaškrtnutie u "Komentara a To sa mi paci" a „ Fotky ".
Tymto, nebude moja činnost v suvislosti s mojimi priatelmi a rodinou verejná vsetkym.
Toto prosím zkopíruj a vlož na svoju plochu, nech aj ja mozem toto nastavenie urobit u Teba.
Ako protiklad hentoho som pripol :
Zdravím vás , moji FCBookovia ...
Ak CHCEM s niekým zostať v SÚKOMNOM spojení , tak na to mám iné možnosti ako nejaké " liňajkovanie " a " čo sa mi páči alebo nepáči "...
Ak niečo chcem od nejakého priateľa , tak siahnem po mobile , alebo po kľúčoch od auta ...
Týmto nebude moja činnosť v súvislosti s mojimi priateľmi verejná všetkým .
Toto , prosím , zkopíruj a vlož si kde len chceš ....
Ide o to , že každý môže zatajovať , heslovať , neumožniť prístup na svoju stránku , no nič z toho .
Lebo aj po vymazaní čohokoľvek všetko zostáva na tých serveroch a jeden si ani možno neuvedomuje , kde všade je o ňom zmienka a čo o ňom niekto vie a čo všetko sa dá využiť a zneužiť ...
Aby bolo jasné , nejde o tú nejakú paranoju , no všetkého veľa škodí a Fejs považujem za škodnú...


Ozaj ...to reálne meno mám tiež zaregistrované , prístup naň majú iba členovia rodiny a jeden - dvaja priatelia ( nie kamaráti ) ...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

celkom nechápem. Lui že nie je na FB - v pohode - kopec ľudí tam nie je. Ani moja 1/2.

Juraj, keď FB neuznávaš, tak potom načo tam máš založené 2 mená?

a viem že máš narodky na Juraja - vygúglila som si - súkromie? chlapci, snívajte ďalej
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
celkom nechápem. Lui že nie je na FB - v pohode - kopec ľudí tam nie je. Ani moja 1/2.

Juraj, keď FB neuznávaš, tak potom načo tam máš založené 2 mená?

a viem že máš narodky na Juraja - vygúglila som si - súkromie? chlapci, snívajte ďalej
No jo, súkromie v dnešnej dobe NEEXISTUJE a to nielen na FB, ale nikde, všetci sme "začipovaní", ako tie netopiere niekde v jaskyni...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
celkom nechápem. Lui že nie je na FB - v pohode - kopec ľudí tam nie je. Ani moja 1/2.

Juraj, keď FB neuznávaš, tak potom načo tam máš založené 2 mená?

a viem že máš narodky na Juraja - vygúglila som si - súkromie? chlapci, snívajte ďalej
Hehehe.......polovička Porady o tom vie ... žiadne tajomstvo ...

Súkromie ???...nuž aspoň aké také ..........a snívam rád ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No jo, súkromie v dnešnej dobe NEEXISTUJE a to nielen na FB, ale nikde, všetci sme "začipovaní", ako tie netopiere niekde v jaskyni...
a to aj že sme už tu na Porade, tak aj v tomto ohlade sme už velmi čitateľní a priehľadní...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
Hehehe.......polovička Porady o tom vie ... žiadne tajomstvo ...

Súkromie ???...nuž aspoň aké také ..........a snívam rád ...
buchy, neboj sa- v databáze CIA a Mosad-u určite si...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
buchy, neboj sa- v databáze CIA a Mosad-u určite si...
Aj v databáze PZ, DÚ, SP,ZP.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Aj v databáze PZ, DÚ, SP,ZP.
no, to je ten horší prípad...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
buchy, neboj sa- v databáze CIA a Mosad-u určite si...
no tam sme všetci
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
buchy, neboj sa- v databáze CIA a Mosad-u určite si...
Keby tam , tak mi iba odľahne ......česť by to dokonca bola ....
...skôr by som sa obával tej inej , jednej - nemenovanej ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

niektory cesky dôchodcovia nam zavidia vianocny prispevok,len dajak im uniklo ze oni maju priemernu vysku dôchodkov okolo 420 eur /10500kč/,kym u nás je to okolo 330 eur/8250kč/a oni v zmysle prepočtu priemerného majú ten náš vianocný za 1 mesiac vyrovnaný a to este pri nizsich cenach.
prekvapilo ma ze v preratani cistej mzdy po grekoch maju najvyssi dochodok madari v priemere,nieco cez 100%,my mame okolo 60%.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...hm....

Ťažká odpoveď ...ale sorry za úprimnosť ...

Priateľstvo ja totiž inak vidím , tu nejde o žiadne gentlemanstvo ...
To moje priateľstvo je viac menej založené na osobnejšom a osobnostnom kontakte , kde som mal možnosť danú osobu spoznať aj v tom reále .
Kto si mňa získa , to je pomaly jak jackpot .
Fejs ako taký neuznávam a beriem ako to nutné zlo ...
Tie klikačky na like , zdieľanie , páči - nepáči je pre niekoho IN , no pre mňa veľmô nie ...
Moje meno je fiktívne ( šak každý vie ) a je iba pre jeden účel vytvorené .
Na stránku som si všimol aj toto :

Ako protiklad hentoho som pripol :

Ide o to , že každý môže zatajovať , heslovať , neumožniť prístup na svoju stránku , no nič z toho .
Lebo aj po vymazaní čohokoľvek všetko zostáva na tých serveroch a jeden si ani možno neuvedomuje , kde všade je o ňom zmienka a čo o ňom niekto vie a čo všetko sa dá využiť a zneužiť ...
Aby bolo jasné , nejde o tú nejakú paranoju , no všetkého veľa škodí a Fejs považujem za škodnú...


Ozaj ...to reálne meno mám tiež zaregistrované , prístup naň majú iba členovia rodiny a jeden - dvaja priatelia ( nie kamaráti ) ...
...

..sprostosť!..a trápne výhovorky...lebo aj na porade ťa kopa ľudí nepozná osobne a píšeš s nimi, odpovedáš a , no::::....a triediť ľudí, sa mi vidí podradné, to nie sú škatule, ani ponožky a ak ma niekto, koho nepoznám- a len z písania, požiada o priateľstvo, je to podla mňa väčšia česť, než, keby ma poznal osobne...ten človek ma má v úcte a stojím mu za to....ale tebe takéto čosik asi nič nehovorí...
..mienka o ľuďoch sa netvorí len osobným kontaktom, to dokáže pochopiť hádam už aj malé dieťa...teda, trochu väčšie...ale ty si ešte na také nedorástol asi....
...a toto je môj názor...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ale sorry za úprimnosť ...
...som napísal predsa ...

pepsikova Pozri príspevok
...

..sprostosť!..a trápne výhovorky...lebo aj na porade ťa kopa ľudí nepozná osobne a píšeš s nimi, odpovedáš a , no::::....a triediť ľudí, sa mi vidí podradné, to nie sú škatule, ani ponožky a ak ma niekto, koho nepoznám- a len z písania, požiada o priateľstvo, je to podla mňa väčšia česť, než, keby ma poznal osobne...ten človek ma má v úcte a stojím mu za to....ale tebe takéto čosik asi nič nehovorí...
..mienka o ľuďoch sa netvorí len osobným kontaktom, to dokáže pochopiť hádam už aj malé dieťa...teda, trochu väčšie...ale ty si ešte na také nedorástol asi....
...a toto je môj názor...
Nejdem do polemiky ...nechce sa mi rozpisovať ...takže len v skratke ....
Názor máš ten svoj a ja zasa ten môj ...

Si ma zle pochopila .....ja netriedim ľudí , ako si Ty spomenula ...
Ide o to iné ...
Na Porade si píšem s tým alebo oným človekom , no nik nemá prístup do môjho ja ( podľa uváženia )...
Na fejse sa cez mojich priateľov dostane ( môže ) niekto tam , kde ja nechcem .....( hackerov nerátam , tí vedia aj chlpky na prdely porátať cez net )...

Čo sa týka tej mienky o mne ???....
Nuž spýtaj sa poniektorých , že ako zmenili názor na mňa , keď sa mi do očí pozreli ...

Ver mi , že mienku o ľuďoch si netvorím iba o písanom kontakte ...
Prax ma totiž iné naučila ... je dobré vedieť očíhnuť jedinca na prvý pohľad , keď už s takým máš nejaký ten rok stráviť ..
Tých jedincov bolo jeden čas cca 150 a to je už iná káva , nakoľko na každého iné platí a nie všetko sa dá rozkazom ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

TV MA- Hnízdo, Igor Hnízdo...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
TV MA- Hnízdo, Igor Hnízdo...
Učitelia nástup pred televízor váš výcvikový film Obecná škola beží, tak šup, šup, nezdržovať sa
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
Učitelia nástup pred televízor váš výcvikový film Obecná škola beží, tak šup, šup, nezdržovať sa
no zrovna sa chlapci "hrajú" včerajšia tematika..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
no zrovna sa chlapci "hrajú" včerajšia tematika..
každé povolanie má "svoj" a niektoré aj niekoľko.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Náhodou som natrafila na toto:
http://vas.cas.sk/clanok/7252/mnisi-...om-mieste.html
a verte mi, že mi adrenalín stúpol nad normu. Nie som proti cirkvám, či cirkevným rádom, ale naozaj som proti tomu, aby si - cirkev atď čo mali niekedy viac ako dosť (že odkiaľ nepátram!), teraz robili čo chcú, lebo sú "majiteľmi".
Páni tam hore, nedá sa s tým niečo robiť a stopnúť ich?
... len tak mimo témymoja skúsenosť s nemenovaným pánom (z KDH) čo bol vo veľkej funkcii a ja som šla za ním s prosbou o zamestnanie jedného z rodiny, ktorý prišiel o zamestnanie iba preto, že bol stranníkom...povedal mi toto: vieš dievča, to je jedno, či bol iba radový člen strany a naozaj, je veľmi dobrý odborník vo svojom obore, ale "my" nikdy nepripustíme, aby sa stranníci zamestnali, lebo svojimi chápadlami ovládali doteraz všetko a tomu je už koniec. Spýtala som sa ho " pán profesor a Vy (myslela som tým KDH) nebudete hľadieť iba na svojich a s nimi v politike počítať? a cirkev čo predtým rozkazovala a riadila úbohý malý ľud, držala ich v nevedomosti si nebudú neskôr žiadať neprávom nadobudnuté majetky späť a správať sa bezohľadne?" Onemel, nevedel mi odpovedať, alebo nechcel. A tak je to tu to, proti čomu som - že cirkev by nemala dostať všetky majekty späť a roboť si čo chce.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať