Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to je dosť,hm ale 1000 to nieje...
Však včera priznal 960, možno má aj tisíc. Však za to ho voláme tisíc nickový
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

https://www.facebook.com/events/512951975395003/


Naposledy upravil kopretinka : 13.01.13 at 21:43
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

wagner
Neosočujem, mám takú neblahú skúsenosť a názor na červených nemením. Prekážala mi podstata toho, čo robili, ako využívali moc, ako zneužívali to, že sú pri moci, ako obyčajný človek musel pred nimi ohnúť chrbát, keď chcel prežiť. Koľkých dostali do väzenia, len za to, že im zavadzal? Vedela by som tu písať veľmi veľa, nechcem sa k tomu vracať. Ani nechcem nikoho urážať. Je to svedomie každého človeka. A nemienim to už ďalej rozpitvávať, lebo by som Vám toho asi veľa napísala. A mnohým by sa to tu asi ťažko čítalo.
Možno podstata nebola taká "čistá", no týmto si zhodila všetkých do jedného vreca - bez rozdielu, či to bol inteligent, robotník, roľník, vedúci a pod., ale v strane - podľa teba boli VŠETCI ha*zli. Všetci boli asi "rovnakí - neviem teda, ale potom po 89 by 2/3 národa malo byť "odstavených na vedľajšiu koľaj".
A práve si začala urážať, práve tých obyčajných malých ľudí, roľníkov, robotníkov a iných, ktorí dennodenne makali a mali červenú knižočku - urazila si ich tým, že si ich prirovnala k tým vyšším.

Neviem, kto ti čo urobil - ale toto si fakt na celej čiare pohnojila.

A propó - týmto si urazila i mňa - musel som byť (nedobrovoľne) v tej partaji, pričom som sa s nimi nestotožňoval na celej čiare.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Dobré ránko,káva,čaj a cereálie s ovocím na stole.Nejako si neviem prehodiť časy a straším tu celkom skoro.
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Sadnem do auta, dvakrát nažhavím otočím kľúčom na štart a .......................... ani ťuk, ja takto a moje dítko školopovinné
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

willma Pozri príspevok
Sadnem do auta, dvakrát nažhavím otočím kľúčom na štart a .......................... ani ťuk, ja takto a moje dítko školopovinné
bude len jedno z veľa, ktorí prídu na 2. hodinu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...vidím úpadok kaviarne!..vedúca-hubatá sa túla od rána kaetae, alebo si ešte vyspáva,alebo ju zasnehovalo, srska kávu nenavarí...čo som tu posledná?..

...tak posielam kaficu, čajík pre MAcku,aj komu chutí,nech si naleje,jazmínový so štipkou škorice a nič viac...šarkan raňajkoval s hadom sardinky, ale sa nepodelil, takže ešte neviem, čo ja budem, ale nedám mu anyzanyč!...no, asi tak...
..a už len fajn deň vám a pozor na cestách,aby sme sa tu večer zišli tak, ako ráno...lebo venku už snehuje...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
willma Pozri príspevok
Sadnem do auta, dvakrát nažhavím otočím kľúčom na štart a .......................... ani ťuk, ja takto a moje dítko školopovinné
..

..mojenko, mimika slúži na vyhladenie vrások-ale to asik tvoje deco vie lepšie ako ty!...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
willma Pozri príspevok
Sadnem do auta, dvakrát nažhavím otočím kľúčom na štart a .......................... ani ťuk, ja takto a moje dítko školopovinné
Môj postup :

Prídem k autu ...
Pár krát nažhavím ...
Otočím kľúčom..
Na prvý šup...


..... jáj , nepovedal som ...šak z domu čerstvo nabitú beriem so sebou ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
...vidím úpadok kaviarne!..vedúca-hubatá sa túla od rána kaetae, alebo si ešte vyspáva,alebo ju zasnehovalo, srska kávu nenavarí...čo som tu posledná?..

...tak posielam kaficu, čajík pre MAcku,aj komu chutí,nech si naleje,jazmínový so štipkou škorice a nič viac...šarkan raňajkoval s hadom sardinky, ale sa nepodelil, takže ešte neviem, čo ja budem, ale nedám mu anyzanyč!...no, asi tak...
..a už len fajn deň vám a pozor na cestách,aby sme sa tu večer zišli tak, ako ráno...lebo venku už snehuje...
no ja najprv dačo z chladničky a až tak za hodinku kafíno. výnimka sú sobota a nedeľa - to varím kafé pre dvoch ako prvé
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
Môj postup :

Prídem k autu ...
Pár krát nažhavím ...
Otočím kľúčom..
Na prvý šup...


..... jáj , nepovedal som ...šak z domu čerstvo nabitú beriem so sebou ...
zabudol si start pilot
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Dobré ránko,káva,čaj a cereálie s ovocím na stole.Nejako si neviem prehodiť časy a straším tu celkom skoro.
..

..no toto!..ja som tu kafu nevidela!..ale to preto, že načítavalo do nemoty a rovno na poslednú stranu!..tých cereálií ešte zostalo, mojík?..to by mohol byť dobrý začiatok, šarkan neľúbi,mohlo by mi ostať viac!..ďakujeeem..
..a fajn deň dnes!..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchy, v mojej lokalite sa neoplatí terazky ani štartovať - do petržalky odhadom hodina (10km)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Neosočujem, mám takú neblahú skúsenosť a názor na červených nemením. Prekážala mi podstata toho, čo robili, ako využívali moc, ako zneužívali to, že sú pri moci, ako obyčajný človek musel pred nimi ohnúť chrbát, keď chcel prežiť. Koľkých dostali do väzenia, len za to, že im zavadzal? Vedela by som tu písať veľmi veľa, nechcem sa k tomu vracať. Ani nechcem nikoho urážať. Je to svedomie každého človeka. A nemienim to už ďalej rozpitvávať, lebo by som Vám toho asi veľa napísala. A mnohým by sa to tu asi ťažko čítalo.
..

..ja k tomuto dám len toľko-buď rada, že v tomto čase ,v tejto dobe ,nie si mladá...lebo pocit bezmocnosti, ktorý nahlodáva sebavedomie mladých ľudí, žijúcich v tejto dobe, je horší, ako to, čo robili komunisti...dnes nie sú žiadne istoty, ako boli kedysi a je ťažko zarobiť si na každodenné žitie...píšem "žitie",nie prežívanie...ak dnes nemajú mladí bohatých rodičov, veru, nechcela by som byť mladá!...a je načase skončiť s nenávisťou, lebo teraz je to o veľa horšie...poznáš to "bóóže, zase do roboty"!...dnes je to "bože, čo budem robiť"?..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a jeden na dnes...(šlohla som na face)

Služka požadovala zvýšení platu.
Paní se rozhněvaně zeptala: No, dobrý Marie, řekni, jeden důvod proč
si myslíš, že zasloužíš zvýšení?
Marie: Není jeden, ale tři důvody.
Paní: Dobře, tak mi řekni první.
Marie: První důvod je ten, že lépe žehlím než Vy.
Paní: Kdo to říká?
Marie: To říká váš manžel.
Paní: A druhý důvod?
Marie: Protože vařím lépe než Vy.
Paní: Neříkej mi zase že toto říká můj manžel.
Marie: Ano, to říká váš manžel
Paní: A třetí důvod?
Marie: Třetí důvod je to, že jsem lepší milenka než Vy.
Paní: (nyní už červená v tváří): Neříkej mi zas, že toto říká můj manžel.
Marie: Ne paní, to říká Váš zahradník.
Paní: Marie, kolik bys chtěla?


8 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Pekný deň a pekný začiatok týždňaprajem.
Naštvala má naša poštárka,prišiel mi časopis a ona mi miesto neho do schránky hodila žltý oznamovací lístok.Tak dnes ráno som cupitala na poštu, že čo také z Bratislavy mi došlo dôležité, a to bol ten časopis........
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
buchy, v mojej lokalite sa neoplatí terazky ani štartovať - do petržalky odhadom hodina (10km)
06.35h...start......07.35h.....hradny kopec........takze teraz aj horsie......takze stredovek.....dosla som bez ujmy aj ja aj vóz.....ale 2x na cervenu.....musela som,ved kym sa ostatni rozbehli.....alebo aj nerozbehli......srsković ked nemusis ani nechod...
vsetkym krasny pondelok,zelam....:-))
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
tu ho tak kydá! Až no....
ráno odchod z domu 7,20, príchod do práce 7 km - 7:55...
Na ceste krokom, odhŕňač sme nestretli ani jeden, ešteže išiel na aute môj starý, ten má auto väčšie, aj autoriť ťažšiu, lebo ja na tom mojom létadélku neviem kam by som doletela... hádam do kanála...
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
06.35h...start......07.35h.....hradny kopec........takze teraz aj horsie......takze stredovek.....dosla som bez ujmy aj ja aj vóz.....ale 2x na cervenu.....musela som,ved kym sa ostatni rozbehli.....alebo aj nerozbehli......srsković ked nemusis ani nechod...
vsetkym krasny pondelok,zelam....:-))
kukol som z okna - fronta od svornosti po komárovskú až billu nejdem
2 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Aj ja sa hlásim dnes z Bratislavy, moja malá má prijímačky na VŠVU, tak jej držte palce .
Sneh Vám tu nakydal teda dosť, ale ku škole sme sa dostali v pohode.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať