Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
...mladosť - pochabosť ???

Krčovinky ani nie ...niečo inšie - horšie ( ??? ) ...že lymfedém - následok onko operácie...
na škole jeden spolužiak bol tiež v cca 27 na operácii s krčovými žilami a jeden profesor že " Mladý muž zmeňte večer v parku technológiu "
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

buchač Pozri príspevok
Nech povie lekárovi , aby mu predpísal 60 kusové balenie ...duas ( dve balenia ) ...
Lepšie sa cenovo vyplatí ...
Holt , môj doktor furt najprv do PC pozrie , či sa cena určitého lieku nezmenila a následne vyberie najvariantu ...

http://www.zoznam-liekov.sk/liek/det...468e4220208/1/

P.S.:
...na hentú cenu v linku nepozeraj , nakoľko je to iba základná - bez marže lekárne ...
Písal si, že za 17,50 máš 60ks, tých 90ks je za 22, tak čo je lepšie?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pepsikova Pozri príspevok
KOSICE - DOLNE KVP - Moskovska, ako je luka na vencenie psov ... Nepoznate ju niekto ?????????????????????




30. januára 2013 19:20


Dĺžka: ‎1:19
..

Psia duša


Na sídlisko KVP v Košiciach chodí "venčiť" svojho psa táto slečna, údajne býva na Bauerovej ulici. Nepoznáte ju niekto? Ak áno, napíšte prosím do správy útulku Košice (http://www.facebook.com/utulok.kosice?group_id=0), ktorý to už bude ďalej riešiť s políciou...


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a jeden z face..na príjemný večer...

Chlápek přijde se ženou do luxusního obchodu s kožešinovým zbožím. Obrátí se k prodavačovi a říká:
"Ukažte mé paní nejlepší kožich ze sobola!"
Prodavač zmizí vzadu a vrátí se s nádherným dlouhým kožichem. Zatímco si jej paní zkouší, prodavač se nakloní k chlápkovi a šeptá mu:
"Konkrétně tenhle kus je za 353 000 Kč."
"Žádný problém, hned vám vypíšu šek."
"Výborně, pane. Dnes máme sobotu, to znamená, že v pondělí si můžete pro kožich přijít, až budeme mít ověřeno krytí šeku."
Tak manželé odejdou. V pondělí se objeví chlápek sám. Prodavač na něj hned vyjede:
"Jak si vůbec dovolujete sem chodit? Na tom účtu nebyla ani koruna!"
"Já se prostě musel zastavit, abych vám poděkoval za nejhezčí víkend svého života!"


2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka Pozri príspevok
Písal si, že za 17,50 máš 60ks, tých 90ks je za 22, tak čo je lepšie?
Pre mňa určite tých 120 ks ...zaplatím o pár centov viac na jednom kuse ( 0,05 € ) , celkovo je rozdiel 1,5 € / 30 ks...

Na druhej strane si vezmi , že zasa je to pre mňa výhodnejšie ...
- cesta k lekárovi
- čakanie na recept
- prispôsobenie sa ordinačným hodinám
....

...môj čas je niekedy vzácny a nemienim k lekárovi behať jak na klavír ...nevraviac o tom , že mám dva mesiace pokoj ....

.......či ????
0 0
Negoti Negoti

Negoti je offline (nepripojený) Negoti

moja 1/2 videl teraz Fica na STV.....a zvolal....vyzerá ako plánkový jež.....
je neoholený.....zarastený......
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

No, písal si, že tvoje balenie sa lepšie cenovo vyplatí, že tvoj doktor sa pozrie do počítača na cenu, tak .... Ale asi som zle čítala.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka Pozri príspevok
No, písal si, že tvoje balenie sa lepšie cenovo vyplatí, že tvoj doktor sa pozrie do počítača na cenu, tak .... Ale asi som zle čítala.
Mňa čítaj poriadne ...stále
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zdrazit mnohonasobne lieky pre onkologicke chore deticky to je riadne svinstvo a vraj ministerstvo z tym nemoze nic robit,bodaj by,ked ich sponzori vlastnia distribucne siete./nuz silny zaludok a absencia akehokolvek kuska svedomia su znakom bezbrehej chamtivosti/
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j Pozri príspevok
Neporovnavala som zlozenie...byv.svagrina....zdrav.sestra.....ritno-zaludkova ambulancia aj s vykonom hadicoidnych a fukajucich vysetreni.... ze odporucaju ako nahradu
zloženie je rovnaké,zaujímavá diskusia tu:http://www.zdravie.sk/forum/1483091/...erzus-mobiven/
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

trisestri Pozri príspevok
zdrazit mnohonasobne lieky pre onkologicke chore deticky to je riadne svinstvo a vraj ministerstvo z tym nemoze nic robit,bodaj by,ked ich sponzori vlastnia distribucne siete./nuz silny zaludok a absencia akehokolvek kuska svedomia su znakom bezbrehej chamtivosti/
Lenže oni s tým naozaj nespravia nič.Upozornuju lekári vo všetkých diskusiách,aby sme sa nehrali s farma firmami,že pôjdeme pre lieky do Viedne a už sa to začína naplno.Na charitu majú farma firmy Afriku,k nám prišli zarobiť,ak nie,urobia toto.Alebo sa uplne vykašľú a stiahnu ho z nášho trhu.A nebude jediný.Toto nie je prvý raz čo to sem píšem a nie som jediný lekár,ktorý na to za posledné roky takto reaguje.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

BXLmiami Pozri príspevok
Lenže oni s tým naozaj nespravia nič.Upozornuju lekári vo všetkých diskusiách,aby sme sa nehrali s farma firmami,že pôjdeme pre lieky do Viedne a už sa to začína naplno.Na charitu majú farma firmy Afriku,k nám prišli zarobiť,ak nie,urobia toto.Alebo sa uplne vykašľú a stiahnu ho z nášho trhu.A nebude jediný.Toto nie je prvý raz čo to sem píšem a nie som jediný lekár,ktorý na to za posledné roky takto reaguje.
Veď napr. taký predseda parlamentu sám mal nie tak dávno farma firmu, nepôjdu predsa proti sebe. Škoda len, že idú proti nám ostatným.
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tweety Pozri príspevok
Veď napr. taký predseda parlamentu sám mal nie tak dávno farma firmu, nepôjdu predsa proti sebe. Škoda len, že idú proti nám ostatným.
Paška ako Uhliarik,jeden čert.Ale v dnešnom Sme som postrehla,že sa farma firmy začali brániť.Rozhodne nevydržali toľko okydávania ako lekári.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka Pozri príspevok
zloženie je rovnaké,zaujímavá diskusia tu:http://www.zdravie.sk/forum/1483091/...erzus-mobiven/
...skoro rovnaké ....len skoro ...

Mobivenal zloženie :
Diosmin 450mg, hesperidín 50mg, Alfa aescín 30mg (150 mg 20% extraktu z pagaštanu konského) v jednej filmom obalenej tablete.
http://www.docsimon.sk/tovar/mobivenal-micro-tbl-60

Detralex :
Léčivou látkou je Flavonoidorum fractio purificata micronisata 500 mg: Diosminum 450 mg, Flavonoida 50 mg vyjádřené jako Hesperidinum v jedné potahované tabletě.
Pomocnými látkami jsou: sodná sůl karboxymethylškrobu, mikrokrystalická celulosa, želatina, magnesium-stearát, mastek, glycerol,
hydroxypropylmethylcelulosa, makrogol 6000, natrium-lauryl-sulfát, oxid titaničitý, barviva (červený a žlutý oxid železitý).
http://farmaceutika.info/detralex

Z diskusie ...
čeča
25.08.12 15:30
??.??.68.99
Súhlasím s tým, že Detralex je najlepší a najvhodnejší a registrovaný liek, je síce veľmi drahý, ale radšej si priplatím.
...a ja potvrdzujem ... a zároveň tvrdím , aj z vlastnej skúsenosti :

Aj keď je to " to isté " , nie je to to isté .....
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Takýchto prípadov som už čítala dosť. Akú má dnes človek istotu, že ho nepochovajú živého?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

jnovota Pozri príspevok
Preto je dobré mať pri sebe mobil so silnou batériou.

(Zavoláš : Poďte ma vykopať, nejaký som smädný )
A ešte poraď, čo v peci. Morbídne, ale možné.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

jnovota Pozri príspevok
Preto je dobré mať pri sebe mobil so silnou batériou.

(Zavoláš : Poďte ma vykopať, nejaký som smädný )
jááj - máme už moderné výdobytky - voľakedy stačil motúz a hore zvonček ...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Katy a R Pozri príspevok
jááj - máme už moderné výdobytky - voľakedy stačil motúz a hore zvonček ...
No, aspoň tak, lebo dnes by ten zvonček nikto nepočul. Mobil, to áno.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka Pozri príspevok
A ešte poraď, čo v peci. Morbídne, ale možné.
....šak teplo .....určite ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať