Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pepsikova Pozri príspevok
..

..u nás na pošte povedali, že doklady má predložiť len ten, u koho sa zmenili podmienky..keďže u mňa nyje, tak vraj nemusím...asi to pojdem skontrolovať!..ja som dávala v roku 2007..hnus, čo si už nevymyslia!..
Ak si doklady o ŤZP odovzdávala na pošte a nie priamo na rtvs, pracovníčka pošty ťa neinformovala správne.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
dušan, dobrý ako dobrý. ja mám hneď od rána deň na h - hnedé. zubárka ma očakáva. a už sa mi podarilo tanierik rozbiť. a nie môj, ale susedin. budem cvakať. ledaže by som si dala tých ružových čo necvakajú?
a tú bolesť u zubárky, už teraz plačem. tú si musím nielen vychutnať, ale aj cvaknúť idem arivederči
na zuby sa používa zlomkové zlato nie zlomkový porcelán tak nerozbíjaj
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
Potešilo ma dnes ...a celkom som aj rád ...

Bol som totiž u psychológa na vyšetrení ...
V čase cca 9,00 - 11,30 som všeliaké testy musel absolvovať ...

Ale som normálny ...a mám aj na to dokonca papier , pekne - krásne do fólie zaliaty ...

P.S.:
Dávam na vedomie hlavne poniektorým ...

P.S.1:
Len dúfam , že v tomto príspevku nie som vulgárny , respektíve som sa niekoho nedotkol ...
...pre istotu som tri krát skontroloval ...
aké hodnotenie si mal? ja na posledných psychotestoch som už mal len za dva tie svetlá guličky páčky rýchlo behali rýchlejšie ako pred 30 rokmi
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..u nás na pošte povedali, že doklady má predložiť len ten, u koho sa zmenili podmienky..keďže u mňa nyje, tak vraj nemusím...asi to pojdem skontrolovať!..ja som dávala v roku 2007..hnus, čo si už nevymyslia!..
A dúfam že si už vymenila aj starý preukaz, lebo ten z roku 2007 Ti bude za chvíľu na dve veci - na riť a na hovno. Potrebuješ europsky preukaz ŤZP. A čo Ti povedia na pošte si môžeš iba niekde strčiť. Ako keby si nevedela - štátni zamestnanci vedia len to, čo im štát naservíruje na tanieri. Mám ich rada. Toť nedávno ma presviedčala poštárka, že tá generálna plná moc čo mám od vnučky u nich neplatí, vraj si musí prísť k nim podpísať plnú moc. Išla som na poštu prevziať zásielku do vlastných rúk pre vnučku s plnou mocou a čakala som, čo pani podšéfová zavelí.(inak som bola poriadne nasr..dená kvôli vyjadreniam poštárky). Pani podšéfová pozrela, odpísala si číslo a list do vlastných rúk mi vydala. Bez komentára - asi má viac rozumu a tá uličná behačka.
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://www.shmu.sk/sk/?page=1741#x79 východňare pripravte si lopaty a závažia(teda tí ľahší na váhu)
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Pozývam aj v tejto téme - navštívte Veľkonočný MňamFest v Bánovciach n/Bebravou, 23.3.2013 - už sa to blíži
https://www.facebook.com/MnamFest?filter=3
4 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Ak to nestihnete, tak jeden tip na nákup kvalitných slovenských výrobkov u nás. Obchody sú na hlavnej, Trenčianskej ceste, žiadna zachádzka do mesta.
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=rVKz6kcT5g4
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Pozývam aj v tejto téme - navštívte Veľkonočný MňamFest v Bánovciach n/Bebravou, 23.3.2013 - už sa to blíži
https://www.facebook.com/MnamFest?filter=3
nie je niekde program a zoznam predajcov?
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

trisestri Pozri príspevok
nie je niekde program a zoznam predajcov?
budú to potraviny z regiónu, takže súkromníci, družstvá, farmy... nenašla som konkrétne, ak nájdem, poinformujem.
program:
10,00 oficiálne otvorenie
12,00 - 13,30 Majstrovstvá Slovenska v pletení maxikorbáčov
13,30 žrebovanie farmárskej tomboly
Počas celého dňa:
- zabíjačka v traktorovej vlečke
- maľovanie kraslíc
- zdobenie perníkov
- pletenie korbáčov
- strihanie oviec
- hudobné a tanečné súbory
- môžete si adoptovať kravičku
16,00 slávnostný koniec
1 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

z produktov :
poctivé farmárske šunky, klobásy, slaniny, oškvarky
domáce vajíčka
veľkonočné jahňatá a kozľatá
čerstvé hovädzie a bravčové mäso
chutné syry a syrové špeciality
šťavnaté jablká z nášho regiónu
....
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
aké hodnotenie si mal? ja na posledných psychotestoch som už mal len za dva tie svetlá guličky páčky rýchlo behali rýchlejšie ako pred 30 rokmi
Hodnotenie ako také sa nedáva ...myslím tým ten účel , za ktorým som bol ja na tých testoch ...
Len výsledok ...schopný - neschopný ...
Zvyšok nie je podstatný pre každého žiadateľa..

Teraz žiadne guličky a či páčky , iné sa sledovalo ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
Hodnotenie ako také sa nedáva ...myslím tým ten účel , za ktorým som bol ja na tých testoch ...
Len výsledok ...schopný - neschopný ...
Zvyšok nie je podstatný pre každého žiadateľa..

Teraz žiadne guličky a či páčky , iné sa sledovalo ...
aha lebo na vodenie áut kategória N treba psychotesty a tie sa hodnotia síce na preukaze to nie je napísané
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
aha lebo na vodenie áut kategória N treba psychotesty a tie sa hodnotia síce na preukaze to nie je napísané
Nie , o iné sa jedná ...

" A " by som už mal...
"E " a " F " - o rozšírenie ZP sa jedná...

Po novom musíš mať pri dokladoch aj hentú kartičku od psychológa ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Spomínal som minule - zhorela telka OTF - už je náhrada za ňu . Thomson 32" (81cm) - moja 3/4 bude lebediť a z postele pohodlne čumieť

a len za 219€.
(I keď inde sú aj pod 200€ - ale také obchody u nás nemáme - len tie "drahšie").
Trošku som sa "pobavkal" a - telka telkuje
4 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://www.shmu.sk/sk/?page=987&d=1 pridávajú stupne výstrahy Inak vetrisko fučí, neviem ako budem spať, pretože na poschodí to véééééééééééľmi počuť.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

všetci čerti sa vonku ženia
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ivana Š Pozri príspevok
všetci čerti sa vonku ženia
Starí ľudia niekedy na takéto počasie vraveli, že sa určite niekto obesil, keď sa vonku čerti ženia.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nechápem kam sa ľudia ponáhľajú s prezúvaním gúm na letné
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tweety Pozri príspevok
Starí ľudia niekedy na takéto počasie vraveli, že sa určite niekto obesil, keď sa vonku čerti ženia.
Na takýto vetrisko sa musela obesiť celá dedina
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Tweety Pozri príspevok
Starí ľudia niekedy na takéto počasie vraveli, že sa určite niekto obesil, keď sa vonku čerti ženia.
Áno tak sa vraví, ale trocha ma zamrazilo, keď som to teraz prečítala. Pred pár dňami sa obesil jeden, ktorého som poznala....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať