Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak zatial takto.....tak takýto som teraz....už som mal rok pred mesiacom
Naposledy upravil lujza.j : 12.03.13 at 21:04
DSC_0049[1].jpg  
DSC_0010[1].jpg  
DSC_0009[1].jpg  
1/1
6 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ako ich naucili tak ich maju,ochranuju ich spolu aj z debilmi ktory sa hraju na ludskopravnych aktivistov a jedine tak aktivne podporuju neprisposobivych ciganov v ich protispolocenskom konani a v tom ze sa naucili pri vsetkom opakovat slova fasisti, rasisti a nuz ciganiska si zvykli ze su statom chraneny a ze vsetko im prejde.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
tak zatial takto.....tak takýto som teraz....už som mal rok pred mesiacom
Pekný havko káble mu už nechutia?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Pekný havko káble mu už nechutia?
dakujem...už nie, ale stále vie niečo zožrať
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

brat mi dnes v kuchyni išiel prerobiť vodu a potreboval ísť kúpiť nejaký materiál. Ja som potrebovala ísť do mesta na SP a tak som sa ponúkla, že to zájdem kúpiť. A on sa schuti zasmial tak aktuálne. "To vieš predstav si, že som prišiel s kamarátom a opýtam sa ťa- spravíš mu daňové, alebo spravím ja?
4 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Už tri hodiny chodím pozerať do chladničky, či tam niečo nepribudlo a chladnička je stále prázdna Hladná som ako Čenkovej deti na trinástej strane a nikto tu nič neponúka. Ja ponúkam aspoň niečo sladké aj keď neviem čo by som jedla
6 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

wagner Pozri príspevok
Už tri hodiny chodím pozerať do chladničky, či tam niečo nepribudlo a chladnička je stále prázdna Hladná som ako Čenkovej deti na trinástej strane a nikto tu nič neponúka. Ja ponúkam aspoň niečo sladké aj keď neviem čo by som jedla
Treba pozerať aj do mrazničky, čo tam ešte ostalo. Možno nejaké mrazené jahody by ti bodli.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Kvaka Pozri príspevok
Treba pozerať aj do mrazničky, čo tam ešte ostalo. Možno nejaké mrazené jahody by ti bodli.
Tam je iba slepačie mäso - naporcované, brokolica, hokaido a slepačí vývar. Jahody - kdeže tie lanské chute sú?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Odchádzam, idem spať. Dúfam že od hladu zaspím Dobrú noc.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..toto je tu na porazenie!..také vysmažené hokaido a zemiačková kašša, alebo vňaťkové krumpličky, no nezjedz to!..snívať sa mi bude týždeň!..naučte sa konečne jesť do piatej, potom už len voda, víno, dolče,alebo samotný gusto-len tak, pre chuť a posilnenie svalstva- a nyje behať do chladničky a potom hladný spať!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
tak zatial takto.....tak takýto som teraz....už som mal rok pred mesiacom
..

..však mu musím ušiť nejaké poduštičky, krásavcovi môjmu a prísť ho pozrieť už konečne!..vyzerá rozumne, hádam aj pokecáme spolu...daj mu cmuka na ňufíka!!..aj tri!..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Pekný zamračený deň. Študujem tu, že sme zadlžení po uši. http://www.aktuality.sk/clanok/22474...red-bankrotom/ A minule ma tu niekto presviedčal, že to nie je veľa? Nemal pravdu, už to potvrdzujú aj iní - znalejší podmienok. A vláda len rozhadzuje a rozhadzuje a rozhadzuje a Ty sprostá slovač len plať a plať a plať Za chvíľu nás z kože zderú Posielam desiatové jablko a odchádzam pracovať
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..však mu musím ušiť nejaké poduštičky, krásavcovi môjmu a prísť ho pozrieť už konečne!..vyzerá rozumne, hádam aj pokecáme spolu...daj mu cmuka na ňufíka!!..aj tri!..
No uz by sa patrilo dojst kuknut.....pokecate urcite....inak taky pusinkovaci typ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Posielam ocisteny nakrajany kalerab.....
.....decko mi vcera zakupilo tie jej sacky- stravu na dva tyzdne....potom nahlasim,ze aky ubytok...dufam bude
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mňa dnes nepotešilo zatiaľ nič. a zubárka ma zas znivočila, beštia. jedna.sadistická. fujtajbl

Volá bača na druhý kopec:
- Ty, Jano, vieš, čo je nového? Vláda padla!
- Čože?
- Vláda padla!
- Čo si hovoril?
- Vláda padla, si hluchý?
- Nie, ale tak pekne to znie!
4 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

a pápeža furt nemáme?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

zmenila som nick ... z 1Dara na avalik

pekny den prajem vsetkym milym poradakom
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Jednou z největších civilizačních pohrom je učený hlupák.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ivana Š Pozri príspevok
Jednou z největších civilizačních pohrom je učený hlupák.
TO ešte nie je všetko, ešte je jeden level,ak má ten hlupák v rukách moc rozhodovať.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

- Jano počul si?
- A čóóó? *
- Rusi pristali na Mesiaci!!!
- A všetci???

*Skúste si predstaviť Ďuska Pántika
Naposledy upravil kukučka : 13.03.13 at 20:21
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať