Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
Najzaujímavejšie bolo, že vedeli, čo je zač ten exekútor - veď preto ukončili s ním "spoluprácu" - ale peniaze nepýtali od neho, ale od "dlžníka". Pritom to už bol vzťah Soc.poisťovňa -> exekútor -> dlžník a peniaze mali ísť dlzník -> exekútor -> Soc. poisťovňa. No a to posledné nebolo. Niekde súdruhovia chybu urobili. Ale sú vraj svätí - zmrdi jedni!
mne sa páčilo ako hovorca zabil niečo v zmysle - "vedenie zmenilo interné pokyny" . interné pokyny teda mali na dve veci ... a čo chmuľov exekútorov sa boja skásnuť?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

inak ešte k tým exekútorom - niektorí to pekne v ex rozlišujú - dlh sp ide od povinného na účet sp a čo patrí exekútorovi, to ide na jeho
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...a tu čo je?..inventúra?..či zavreté?..any káva poobedná, any obed, o koláčiku any neriešim,čo ste všecci zlenyvely?..
..no, leniví asi nie, ale tuším už v záhrade obkuky sa robia, kam, čo, ako, a prečo zasadiť...alebo všetci v robote bez prístupu do kaviarne...vidím úpadok národa!..
u nás precvičujeme slovinu, dcéra píše na budúci týždeň maturitné písomky, tak sme prelúskali testy SJL 2010, 2011 a 2012... už toho máme plné brejle, dávame si teraz kafe, posielam podvečernú voňavú aj posledné kúsky koláča od nedele http://www.porada.sk/t200638-p154-co...ml#post2266369
3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Naši vodári už uplatňujú bruselskú cenu Poslali faktúru - odpočet 29kubíkov a naviac napísali ročná spotreba 85 kubíkov. Spolu to činilo cez dvesto €. Keďže mesačne platím 13€, doplatok cez sto € Skoro ma vystrelo. Zavolala som tam a pustila som si hubu na špacír. Baba pozrela do PC, nevedela vysvetliť Vraj mám napísať, tak napíšem. Len sa musím ukľudniť, lebo by som im napísala tie pravé slovenské nadávky. K..... vodárenské zdieračské a to spravujú vodovod, ktorý im dala do správy obec. A to za kubík platíme 1,5€
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Naši vodári už uplatňujú bruselskú cenu Poslali faktúru - odpočet 29kubíkov a naviac napísali ročná spotreba 85 kubíkov. Spolu to činilo cez dvesto €. Keďže mesačne platím 13€, doplatok cez sto € Skoro ma vystrelo. Zavolala som tam a pustila som si hubu na špacír. Baba pozrela do PC, nevedela vysvetliť Vraj mám napísať, tak napíšem. Len sa musím ukľudniť, lebo by som im napísala tie pravé slovenské nadávky. K..... vodárenské zdieračské a to spravujú vodovod, ktorý im dala do správy obec. A to za kubík platíme 1,5€
VEOLIA ?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
prosím vás nevie niekto koľko je platba na povinné ZP pre dobrovoľne nezamestnaného tohto roku? a minimálne dôchodkové poistenie dtto?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Asi hnev boží- strašne mi je zle, asi nikdy ešte takto mi nebolo, 39 horúčka, do plúc ako keby mi nožom pichali a už ani nevládzem vstať , už sa len plazím- zmizla svatožiara, rastú rohy , rastú kopytá...- dám si jedno pivo, 2 cigaretky a ked nepomože pojdem na pohotovosť, naštastie ju mám skoro pri dome- tam sa aj doplazím...,hádam do rána dožijem, slúbil som tu ešte jednu vec a rád by som to dodržal...

brúúúú noc...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j




klobásku si upečte
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Asi hnev boží- strašne mi je zle, asi nikdy ešte takto mi nebolo, 39 horúčka, do plúc ako keby mi nožom pichali a už ani nevládzem vstať , už sa len plazím- zmizla svatožiara, rastú rohy , rastú kopytá...- dám si jedno pivo, 2 cigaretky a ked nepomože pojdem na pohotovosť, naštastie ju mám skoro pri dome- tam sa aj doplazím...,hádam do rána dožijem, slúbil som tu ešte jednu vec a rád by som to dodržal...

brúúúú noc...
Stando radšej vybehni hned!!!!.....skoré uzdravenie...želáám
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Asi hnev boží- strašne mi je zle, asi nikdy ešte takto mi nebolo, 39 horúčka, do plúc ako keby mi nožom pichali a už ani nevládzem vstať , už sa len plazím- zmizla svatožiara, rastú rohy , rastú kopytá...- dám si jedno pivo, 2 cigaretky a ked nepomože pojdem na pohotovosť, naštastie ju mám skoro pri dome- tam sa aj doplazím...,hádam do rána dožijem, slúbil som tu ešte jednu vec a rád by som to dodržal...

brúúúú noc...
Stando, len Ty si nedávaj ani cigaretľu ani pifko ale radšej liečivý čajík s nejakým paracetamolom. A ráno šup šup k lekárovi. Prajem skoré uzdravenie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....toto bolo v športových správach .....akože " Frajer " na záver ...





Moderát po skončení klipu povedal ...." úúúžasnééé " .....

Ty môj onýýýý .......čo je už len na tomto úúúúžasnééééééééé .......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
....toto bolo v športových správach .....akože " Frajer " na záver ...





Moderát po skončení klipu povedal ...." úúúžasnééé " .....

Ty môj onýýýý .......čo je už len na tomto úúúúžasnééééééééé .......
.....niekto to preženie s drogami a celý svet sa ide z toho po.rať...teda okrem mňa...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
.....niekto to preženie s drogami a celý svet sa ide z toho po.rať...teda okrem mňa...
...jj......len vidím ( počujem ) , hneď ma pritlačí ......spotreba toaleťáku sa zvyšuje úmerne s vysielaním ...

Diaľkáč okamžite funguje ....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....júúúúúúúj..............zdrhám z betónovej džungle do lesa .....






...ozaj , kto vie , ako sa povie tri škaredé ženy jedným slovom ????
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

finančáci to s tou červenou prehnali a ešte aj čierny text - to koho za toto platím?
červená_jedem.jpg  
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oliwa
Pôvodca textu príspevku: misoft
Najzaujímavejšie bolo, že vedeli, čo je zač ten exekútor - veď preto ukončili s ním "spoluprácu" - ale peniaze nepýtali od neho, ale od "dlžníka". Pritom to už bol vzťah Soc.poisťovňa -> exekútor -> dlžník a peniaze mali ísť dlzník -> exekútor -> Soc. poisťovňa. No a to posledné nebolo. Niekde súdruhovia chybu urobili. Ale sú vraj svätí - zmrdi jedni!
A ešte zaujímavejšie bolo zistenie príčiny - chyba v legislatíve. Pajkovia na hradnom kopci totiž schválili zákon, podľa ktorého Sociálna poisťovňa ako štátny orgán nemá právo vymáhať dlžobu od exekútora - tiež zástupcu štátu, ale ten to mal pekne poukázať na 8180 - čiže do štátnej pokladne, odkiaľ im to malo prísť. S možnosťou, že aj z exekútora sa môže vykľuť zlodej, akosi nik nepočítal... Ktovie, či vôbec bolo nejaké pripomienkové konanie, koľkí poslanci hlasovali, koľkí boli v bufete, a koľkí na ceste domov a kde-kade...
A čo je ešte najsamlepšie - v správach priznala Soc.poist., že podali na neho tr.oznámenie, ale problém sa nevyriešil - ten chlapík je i naďalej dlžník - SP s tým nič neurobila.
Takže chudák možno o niekoľko mesiacov bude mať na krku ďalšieho exekútora (a zoberú mu toho ešte viacej).
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

charakteristika nasich subjektov na slobodnom trhu-zly a este horsi.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
VEOLIA ?
Áno, odpočet asi budem hlásiť riaditeľovi do B.Bystrice a majiteľovi voľakde do p.... Aj tak vyfakturujú to, čo budú chcieť oni a nie skutkový stav. Že by som mala pozdraviť nejakú TV? Lebo bez toho ma neprestanú otravovať? Majú toho na rováši u mňa toľko, že už "pretiekol pohár trpezlivosti" k...... vodárenské
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchač Pozri príspevok
...jj......len vidím ( počujem ) , hneď ma pritlačí ......spotreba toaleťáku sa zvyšuje úmerne s vysielaním ...

Diaľkáč okamžite funguje ....
A nám si tu načo prilepil????
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka Pozri príspevok
A nám si tu načo prilepil????
...nuž odpovedí je viacero ...:

1. že nech si aj ostatní urobia názor ( prípadne ...)
2. že nech si aj ostatní zvýšia spotrebu toaleťáku ....
3. že ......aby sa poniektorí čudovali .....žeby TY ????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať