Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
inak voľajako je tu ticho po dva dni. žeby všetci stáli šóru v rk?
...

...dávajú čosi zadarmo?..či?..alebo nebodaj robotu ponúkajú!..slovač je všetkého schopná!..
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pepsikova Pozri príspevok
...

...dávajú čosi zadarmo?..či?..alebo nebodaj robotu ponúkajú!..slovač je všetkého schopná!..
ale kde....predávajú PHM za 0,99 €/ liter, v 2-km šórach sa stojí, ako niekedy za socíka...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dievčatá posielam....predobednúúúú....
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moj pes ako bez duše........smúti, už pochopil, že jeho šéfinko "pán bytný" je už zase het......len chodí ....ráno ani nejedol....
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Peknú sobotu všetkým, U nás mrholí a počasie pod psa.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Mila123 Pozri príspevok
ale kde....predávajú PHM za 0,99 €/ liter, v 2-km šórach sa stojí, ako niekedy za socíka...
..

..to faaakt?..v rk je tak lacno?..fšak robka može roz*ehodiť od jedu, že mu euráče do susedov putujú!..rakušanom treba, aj lacnejšie, nám nyje, my sme bohatí!..táto naša slovenská odpadová provincia bohatých zemí-hm, any nejdem pokračovať!..

...škoda si kaziť deň!..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
MarcelkaT Pozri príspevok
Peknú sobotu všetkým, U nás mrholí a počasie pod psa.
..

..u mňa slniečkooo!..posielam, Macka...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://vas.cas.sk/clanok/7591/bezhla...alom-vaha.html

toto je aký bájkar .......že metál od kaliho..... halucinogény su sviňa....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
inak voľajako je tu ticho po dva dni. žeby všetci stáli šóru v rk?
pepsikova Pozri príspevok
...
...dávajú čosi zadarmo?..či?..alebo nebodaj robotu ponúkajú!..slovač je všetkého schopná!..
Mila123 Pozri príspevok
ale kde....predávajú PHM za 0,99 €/ liter, v 2-km šórach sa stojí, ako niekedy za socíka...
pepsikova Pozri príspevok
..
..to faaakt?..v rk je tak lacno?..fšak robka može roz*ehodiť od jedu, že mu euráče do susedov putujú!..rakušanom treba, aj lacnejšie, nám nyje, my sme bohatí!..táto naša slovenská odpadová provincia bohatých zemí-hm, any nejdem pokračovať!..
...škoda si kaziť deň!..
Ficko je v tom " nevinne " ...
Všetko nemôže chlapec ovplyvniť ...a ani na Slovensku ...
Ale keby to od neho záviselo , tak máme široko ďaleko najvyššie ceny PHM ( a nemáme aj ???? )...možno aj 70 % daň by švihol ...aj s tým svojím financom Žolíkom vyškľabeným...

BENZÍN ZA 99 CENTOV? RUŽOMBEROK PREKVAPUJE SLOVENSKO
http://www.rkhlas.sk/?id_bl=2087
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
Ficko je v tom " nevinne " ...
Všetko nemôže chlapec ovplyvniť ...a ani na Slovensku ...
Ale keby to od neho záviselo , tak máme široko ďaleko najvyššie ceny PHM ( a nemáme aj ???? )...možno aj 70 % daň by švihol ...aj s tým svojím financom Žolíkom vyškľabeným...

BENZÍN ZA 99 CENTOV? RUŽOMBEROK PREKVAPUJE SLOVENSKO
http://www.rkhlas.sk/?id_bl=2087
nebude to na tej čerpačke čo bola postavená na čierno? Inak ak ma pamäť nemýli tak spotrebnú daň zdvihol vyjebanec mikloš, a znížil Fico, ale aj tak je cena nafty najvyššia(bola nižšia asi mesiac po znížení spotr dane) čím to asi bude že by MOL hrabal pre orbána?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srsković.....neviem v akom štádiu je stavba, ale tu..... http://bratislava.sme.sk/c/6158437/n...-kaufland.html
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..to faaakt?..v rk je tak lacno?..fšak robka može roz*ehodiť od jedu, že mu euráče do susedov putujú!..rakušanom treba, aj lacnejšie, nám nyje, my sme bohatí!..táto naša slovenská odpadová provincia bohatých zemí-hm, any nejdem pokračovať!..

...škoda si kaziť deň!..
To OMW je práve tak naše ako SLOVNAFT(TEDA MOL)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
Ficko je v tom " nevinne " ...
Všetko nemôže chlapec ovplyvniť ...a ani na Slovensku ...
Ale keby to od neho záviselo , tak máme široko ďaleko najvyššie ceny PHM ( a nemáme aj ???? )...možno aj 70 % daň by švihol ...aj s tým svojím financom Žolíkom vyškľabeným...

BENZÍN ZA 99 CENTOV? RUŽOMBEROK PREKVAPUJE SLOVENSKO
http://www.rkhlas.sk/?id_bl=2087
..

..šteže si ma vyviedol z úľaku!..už som si namýšlala, že aj u nás bude dáky štátny plač...jak vo velenuzele...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..šteže si ma vyviedol z úľaku!..už som si namýšlala, že aj u nás bude dáky štátny plač...jak vo velenuzele...
...a vieš , žeby som si aj trochu poplakal na rodnej hrude ( a nebol by som určite sám ) ...
Lenže to by Čávo musel dať kapurkovú ...no ON je v kondičke , tisíce klikov ( kľukov ) denne robí ....

...Slovensko by " plakalo " ......jak v RIU ....
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Potešilo -všetko je na webe - dátum narodenia Wendy ( 20.11.2000) som našla v evidencii čipovaných psov. Zrejme doktorka použila údaje z útulkovej evidencie.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975



0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

srska Pozri príspevok
inak voľajako je tu ticho po dva dni. žeby všetci stáli šóru v rk?
vám poviem, tam bola riadna šóra išli sme okolo tej benzínky z tatier a len sme čumeli cez okno -že toto čó?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Dnes som sa už v druhom výťahu ("hovoriacom") takmer rozčúlila - na 6. poschodí zahlásil príjemný hlas: šieste podlažie.
Šieste poschodie je predsa siedme podlažie a šieste podlažie je už na 5. poschodí, pretože prvé podlažie = prízemie.
Či sa to v poslednej dobe zmenilo a nedali mi vedieť?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Dnes som sa už v druhom výťahu ("hovoriacom") takmer rozčúlila - na 6. poschodí zahlásil príjemný hlas: šieste podlažie.
Šieste poschodie je predsa siedme podlažie a šieste podlažie je už na 5. poschodí, pretože prvé podlažie = prízemie.
Či sa to v poslednej dobe zmenilo a nedali mi vedieť?
...hm ....mňa by zaujímalo , že prečo počujem niekoho titulovať ....že Ph.D ... piː eɪtʃ di: .....
Vysvetlí neznalému niekto ???
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nefungíruje Ti ujo goglovatý?
Ph.D.
, zkratka latinského philosophiæ doctor (na Slovensku ve zkratce PhD., pro umělecké obory artis doctorArtD.; v některých zemích též alternativně doctor philosophiæ,D.Phil), je mezinárodně uznávaný akademický titul, uváděný za jménem, který představuje vědeckou hodnost doktora.

Philosophiæ doctor v doslovném překladu znamená doktor filozofie (původně pak toto označení vychází ze starořeckého Διδάκτωρ Φιλοσοφίας, tj. „Učitel filosofie“). Tento titul je udělován osobám, které v rámci svého vysokoškolského studijního programu dokončily dostatečně komplexní výzkumnou práci o předmětu svého studia a případně završily některé další podmínky přesněji definované studijními zvyklostmi dané země.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať