Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Pobavilo, a poriadne : ..."zvieratá boli zabíjané v starobe od deviatich do 15 mesiacov" .
http://www.topky.sk/cl/13/1342766/Ta...cakanu-zahadu-
0 0
Peto-M Peto-M

Peto-M je offline (nepripojený) Peto-M

Mňa dnes potešila moja mačka, keď ma pre zmenu nezobudila. Nerozčúlilo ma vďaka tomu zatiaľ nič.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dav Pozri príspevok
Pobavilo, a poriadne : ..."zvieratá boli zabíjané v starobe od deviatich do 15 mesiacov" .
http://www.topky.sk/cl/13/1342766/Ta...cakanu-zahadu-
žeby niektorí novinári išli na kurz slovenčiny alebo sú prekladatelia naprd.
Mal som jeden preklad z angličtiny zariadenie malo svietivosť 30 000 candel, (v angličtine candela = sviečka, medzinárodná jednotka svietivosti = candela) a ten ynteligent napísal zariadenie má svietivosť 30 000 sviečok "to iste ako staroba zvierat nie vek"
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pali - čuduješ sa? Už aj tá "novinárčina" poriadne úpadla. Nielen "papierová" - písaná, textová, ale aj "vizuálna" - stačí pozrieť redaktorov komerčných, ale i verejnoprávnej TV - tie ich prejavy, koktanie, bľakotanie, zasekávanie, slovosled, nesúvislé vety..... niekedy strach a hrôza. Sú síce v teréne, ale niektoré veci sa dorábajú v strižni. Pokiaľ ide o priamy vstup, vedia veľmi dobre, kedy to bude (napr. pri TV novinách musí počítať, že po 19:01 môže kedykoľvek "naskočiť" - hlavne, že držia lajstrá (akože) a pritom nepovie ani jedinú vetu súvisle.
O slovenčine ani nevravím!
6 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft Pozri príspevok
Pali - čuduješ sa? Už aj tá "novinárčina" poriadne úpadla. Nielen "papierová" - písaná, textová, ale aj "vizuálna" - stačí pozrieť redaktorov komerčných, ale i verejnoprávnej TV - tie ich prejavy, koktanie, bľakotanie, zasekávanie, slovosled, nesúvislé vety..... niekedy strach a hrôza. Sú síce v teréne, ale niektoré veci sa dorábajú v strižni. Pokiaľ ide o priamy vstup, vedia veľmi dobre, kedy to bude (napr. pri TV novinách musí počítať, že po 19:01 môže kedykoľvek "naskočiť" - hlavne, že držia lajstrá (akože) a pritom nepovie ani jedinú vetu súvisle.
O slovenčine ani nevravím!
ale veď nič iné nerobia len sa pripravujú na podanie hovorenej alebo písomnej správy. vidieť že nemajú prehľad o tom čo hovoria.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Pali - čuduješ sa? Už aj tá "novinárčina" poriadne úpadla. Nielen "papierová" - písaná, textová, ale aj "vizuálna" - stačí pozrieť redaktorov komerčných, ale i verejnoprávnej TV - tie ich prejavy, koktanie, bľakotanie, zasekávanie, slovosled, nesúvislé vety..... niekedy strach a hrôza. Sú síce v teréne, ale niektoré veci sa dorábajú v strižni. Pokiaľ ide o priamy vstup, vedia veľmi dobre, kedy to bude (napr. pri TV novinách musí počítať, že po 19:01 môže kedykoľvek "naskočiť" - hlavne, že držia lajstrá (akože) a pritom nepovie ani jedinú vetu súvisle.
O slovenčine ani nevravím!
jedna veľká katastrofa...grc maximálny...neobjektívnosť.....nestrannosť na každom kroku ..... "bratríčkovanie" s politikmi tykanie a iné nadštandardné vzťahy...relácie ktoré sú vopred dohodnuté...otázky aj odpovede....a reportáže detto.....nepríjemnou a nečakanou otázkou idú iba na toho ktorého chcú dostať do úzkych.....už len akú objektívne reportáže dá reportérka, ktorej partner bol tajomníkom klubu SDKU
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vraj nasi dochodcovia sa maju lepsie ako americky.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Strašné niečo ako ma to dalo down...- takto down som už nebol asi nejakých možno 15 rokov..., akože kríza jak hovado...

asi takto nejako


Naposledy upravil Stanislav 1975 : 10.03.13 at 19:21
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...môžem tu už zhasnúť, alebo sa ešte niekto chystá do chladničky,sekretára či inej skrýše po niečo dobré?..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Neviem či to sem už niekto neprilepil,
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...môžem tu už zhasnúť, alebo sa ešte niekto chystá do chladničky,sekretára či inej skrýše po niečo dobré?..
Včuľ som prišla a už ma vyháňaš?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pepsikova
...môžem tu už zhasnúť, alebo sa ešte niekto chystá do chladničky,sekretára či inej skrýše po niečo dobré?..
Náááá, osobo - a ty už nevješ, že sme to tu zmodernýzuvali - dneskaj to už máme na hentú - onú - foťobunku - zhasne aj samo.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Náááá, osobo - a ty už nevješ, že sme to tu zmodernýzuvali - dneskaj to už máme na hentú - onú - foťobunku - zhasne aj samo.
..
..
som zvedavá, čo za lajdáka tu tú foťobunku montoval, keď predfčerom si tu naša Iví nošťok narazila!..malo to zažať, keď bolo zhasnuto a ona išla pre zmrzku do chladnice-alebo neviemkamtu!.....daj to opraviť!..

...dobré ráno vám a vydarený deň aj celý týždeň vám prajem..vonku bude všelijako, hádam aj poprší, ale nech vám nič radosť dnes nepokazí...kávu posielam, aj čajík,Macke, babke-ježibabke,bapke a každému...dajte si, čo vám chutí...
..padám ja het, pán primár ma čaká, túžobne, aj ja jeho...
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Asi sa dám na štúdium- rytmus otvára finančnú akadémiu- neuvažujete niekto nad tým , že by som tam nechodil sám ?
www.rytmusovafinancnaakademia.sk


http://www.youtube.com/watch?feature...v=CA-9oatrHec#!
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Asi sa dám na štúdium- rytmus otvára finančnú akadémiu- neuvažujete niekto nad tým , že by som tam nechodil sám ?
www.rytmusovafinancnaakademia.sk


http://www.youtube.com/watch?feature...v=CA-9oatrHec#!
Bracho....ale sak ty si zahojeny....ci co chces fajnove bríle a retázku....diamanty a na prsoch maš parochničky......idem s tebú...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
Bracho....ale sak ty si zahojeny....ci co chces fajnove bríle a retázku....diamanty a na prsoch maš parochničky......idem s tebú...
Nehovorím lujzi , že sa mám zle- ale zasa rytmus je rytmus...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

http://www.topky.sk/cl/10/1342821/Sm...slo-4000-ludi-

pre verných, resp. verné....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mila123 Pozri príspevok
Boli listky k máni.....ale nemusim byt všade........a este aj ráž....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

teda u nás začali čistiť krajnice ciest od zimného nánosu neporiadku, kamienkov a čo ja viem čoho ešte,

ale takáto činnosti sa robí aj na totálne vytlčenej ceste?????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať