Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wagner Pozri príspevok
Na takýto vetrisko sa musela obesiť celá dedina
Dedina má od tých ( povedzme ) 500 duší ...

Myslím si , že by sme zniesli aj silnejší vietor ....
Stačilo by bohate , ak by sa na šranek zavesilo tých cca 200 ľudí ...z tých zákonodarcov a podobne ...
Jeden pán by mohol aj Jánošíka nasledovať ...že za rebro ...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
Dedina má od tých ( povedzme ) 500 duší ...

Myslím si , že by sme zniesli aj silnejší vietor ....
Stačilo by bohate , ak by sa na šranek zavesilo tých cca 200 ľudí ...z tých zákonodarcov a podobne ...
Jeden pán by mohol aj Jánošíka nasledovať ...že za rebro ...
Súhlasím, ten pán už mohol dávno Jánošíka nasledovať, nemusí čakať na vetrisko. Aj tí ostatní si už mohli kúpiť poriadne šnúry na prádlo, aby ich udržali. Teda u nás nezvykne bývať veľký vietor, takže na naše pomery je to dosť. Podľa webu na moju dedinku vietor 60 km/hod, nárazy 85 km/hod.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
wagner Pozri príspevok
Súhlasím, ten pán už mohol dávno Jánošíka nasledovať, nemusí čakať na vetrisko. Aj tí ostatní si už mohli kúpiť poriadne šnúry na prádlo, aby ich udržali. Teda u nás nezvykne bývať veľký vietor, takže na naše pomery je to dosť. Podľa webu na moju dedinku vietor 60 km/hod, nárazy 85 km/hod.
Zdenka hoď prosím link, na ktorom Ty pozeráš, díky.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Zdenka 0705 Pozri príspevok
z produktov :
poctivé farmárske šunky, klobásy, slaniny, oškvarky
domáce vajíčka
veľkonočné jahňatá a kozľatá
čerstvé hovädzie a bravčové mäso
chutné syry a syrové špeciality
šťavnaté jablká z nášho regiónu
....
vdaka za uzitocne informacie.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

terezamaria Pozri príspevok
Zdenka hoď prosím link, na ktorom Ty pozeráš, díky.
Ja mám viac, ale nastav si pocasie.aktuality.sk - tam Vašu obec nastavíš, meteopress.sk,- otvoríš meteo a tam ťukneš na mapu a vpravo Ti ponúkne možnosť napísať obec. shmu - dáš si model aladin, nastavíš obec, ponúkne Ti tam tlačítko aj na dva dni, osem dní, desať dní. A ešte aj cez mynoviny.sk Nič nie je horšie, ako informovaný človek v počasí.
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
AlaNR Pozri príspevok
fujačí jak v decembri, idem si čistiť čižmy, lebo na pošte ráno hovorili, že bude chodiť Mikuláš...
A zima jeeee, fúúúúka!
Brrr, dnes keď nebude treba, nevystrčím nofftek!
Aj chodil: dnes som videla jedného pána oblečeného za Mikuláša, cupital pri Dome služieb, takto som čumela skoro som nabúrala ...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
nechápem kam sa ľudia ponáhľajú s prezúvaním gúm na letné
sú aj zimné? lebo ja som celú zimu jazdil na na takých s jemným vzorom, sused keď ma videl tak sa pýtal či om mám miesto lyží. Ale dával som si pozor aby som nejazdil vtedy keď bol sneh, respektíve súvislá pokrývka snehová.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Nehnevajte sa na mňa, ale Alabut je kekec- dojde jak najvačší Jeffo, šéf všetkých šéfov, BOSS všetkých BOSSOV ,pouráža, nahádže neužitočné, dobre sa pritom doma za pc baví a toť vsjo...Pokora veškéra žádna...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 14.03.13 at 19:43
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
vôbec ma pred chvíľou nepotešil ohňostroj spod snežného pluhu predo mnou, tá cesta si to fakt nezaslúži...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Rozalka Pozri príspevok
Aj chodil: dnes som videla jedného pána oblečeného za Mikuláša, cupital pri Dome služieb, takto som čumela skoro som nabúrala ...
u nás jeden chlapec chodí ako Mikuláš celý rok, chodí koše vyberať, vonku +35 a on s mikulášskou čiapkou, s gongolčekom a hrkálkou na konci...- akože celkom mu to sekne...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
Potešilo ma dnes ...a celkom som aj rád ...

Bol som totiž u psychológa na vyšetrení ...
V čase cca 9,00 - 11,30 som všeliaké testy musel absolvovať ...

Ale som normálny ...a mám aj na to dokonca papier , pekne - krásne do fólie zaliaty ...

P.S.:
Dávam na vedomie hlavne poniektorým ...

P.S.1:
Len dúfam , že v tomto príspevku nie som vulgárny , respektíve som sa niekoho nedotkol ...
...pre istotu som tri krát skontroloval ...
..

..já ti nevim...ale pochybujem o tom, že niekoho z tých, ktorí sem chodia, by napadlo strkať sem svedectvo o svojej normálnosti a presviedčať národ o tom, že som normálny...
..my vieme, že sme normálni...ale keď u teba platí, že "papier nepustí", tak dobre, no..buď normálny..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale nóóó: on len potreboval jeden papierčok (v lamináte) k druhému papierčoku (s pečiatkou) - to aby ten prvý potvrdzoval ten druhý, ktorý potvrdzuje, že môže......... - a môže (bo istotne aj z kešene € pustil).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..
..já ti nevim...ale pochybujem o tom, že niekoho z tých, ktorí sem chodia, by napadlo strkať sem svedectvo o svojej normálnosti a presviedčať národ o tom, že som normálny...
..my vieme, že sme normálni...ale keď u teba platí, že "papier nepustí", tak dobre, no..buď normálny..
Jeden krk mám ...a aj ten by som dal na to , že zareaguješ ...nepochyboval som ani chvíľku ...
Ten príspevok ( ak si nepochopila ešte môj štýl ) bol totiž vyslovene jedným smerom namierený a iba za týmto účelom napísaný ...

Práve to , čo si zvýraznila
P.S.:
Dávam na vedomie hlavne poniektorým ..
sa týkalo toho hydu domáceho - tým husiam bolo nasmerované...povedané poľovníckym žargónom (mala by si vedieť , nakoľko si mala doma fúzateho bradáča - poľovníka ) , že :

Trafená hus zagágala ...

P.S.:
...a určite som normálnejší ako poniektorí .....( mám aj menovať ??? ) ...a už vonkoncom o tom nemusím nikoho presvedčovať ...
Ty ale nie si " ten národ " .....Ty si len a len trepsikova ...........
Kto ma pozná , vie čo som zač , ostatných mám niekde inde ...

P.S.1 :
...je ale samozrejmé a isté , že budeš argumentovať tým svojim spôsobom , že si vedela ...atď ...blá , blá ....ale to je už iná káva ...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zo šuťáka, dobre som sa pobavila :
[Dnes 12:56] Indeed: ...tu je oddychová tema, ak si si nevšimol, klikni na zelené plusko a založ novú tému.... [Dnes 12:19] Richard: To že zbor kardinálov zvolil nového pápeža ešte vôbec neznamená že ho Gašparovič vymenuje či?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Som si dnes "privstal" a zdokumentoval to, čo sa deje u nás (pekne spoza okna):
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
sú aj zimné? lebo ja som celú zimu jazdil na na takých s jemným vzorom, sused keď ma videl tak sa pýtal či om mám miesto lyží. Ale dával som si pozor aby som nejazdil vtedy keď bol sneh, respektíve súvislá pokrývka snehová.
Palino ja musim az do 15.4 do vtedy povinnost u At susedov....vieš že pravidelne do ich štatneho rozpočtu prispievam
tu v Ba by sa nedalo tuto zimu....na letnych,ani.moje zimne aj ked ako nove....ale iba zn.Kleber...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

kurňa, som sa dokocil - inovecká, brot, vianočka, maslo, matový čaj, káva už bola o 1/2 5-tej.
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

lujza.j Pozri príspevok
Palino ja musim az do 15.4 do vtedy povinnost u At susedov....vieš že pravidelne do ich štatneho rozpočtu prispievam
tu v Ba by sa nedalo tuto zimu....na letnych,ani.moje zimne aj ked ako nove....ale iba zn.Kleber...
Kleber ???

Tie musia aj na ľade držať ako hluchý dvere.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať