Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

AlaNR Pozri príspevok
z tohoto mi vyplýva otázka: zmestili by ste sa do tej vane obaja?
vieš ty ale koľko vody by zašetrili
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
z tohoto mi vyplýva otázka: zmestili by ste sa do tej vane obaja?
Nooo.....teraz su rozne...velkosti
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Pomóóóóc, menilo sa niečo v kalendári?.. U nás začína zase zima, všetko je biele.. Ja si už neprosíííím..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Potešilo ma - celý deň snehuje, našťastie ho zase nie je až tak veľa A to nám hlásia že bude snehovať do zajtra do 9 hod ráno Teším sa, že ho nebudem lopatovať, počkám až sa spustí. Nemusel napadať, no nie? Prekvapili ma s mimoriadnym odpočtom vody - banda vypočítavá, asi si myslia, že som minula toľko vody, koľko chceli odo mňa vopred zaplatiť. Ale majú smolu, bežná spotreba, mesačné platby uhradené. Som zvedavá, čo mi odpíšu na moju reklamáciu vymyslenej faktúry.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
Co to,co to flintu....ma aj nejaku historiu...
...každá zbraň má to svoje...
Anna Garajova-Hruskova 1 Hour Ago #37827
to je flobertka, nie ? s takou sme prasa zabijali
1. ...hm , flóbertkou svinku ???...síce trochu pochybujem , ale budiž ...
2. ...flóbertka ???...nuž v súvislosti s týmto príspevkom http://www.porada.sk/t200637-p455-co...ml#post2276364 to v žiadnom prípade nemôže byť flóbertka ...
3. ...hm , flóbertka ???..ma urážaš ???...
4. ...nie , nie je to flóbertka ... ide o 22 LR ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

typicke slovenske,statny uradnik safari a sudruh Caplovic ho nakopne z jednej funkcie do druhej.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

šľak ma ide trafiť...písala som na daňový, za mojeho chlapa, že DP podá do 30.9.2013...dnes v schránke pošta...predvolanie...na urýchlenú opravu oznamu o padaní DP....som zvedavá čo mi zajtra pani povie ked jej zavolám
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

lujza.j Pozri príspevok
šľak ma ide trafiť...písala som na daňový, za mojeho chlapa, že DP podá do 30.9.2013...dnes v schránke pošta...predvolanie...na urýchlenú opravu oznamu o padaní DP....som zvedavá čo mi zajtra pani povie ked jej zavolám
Je zmena , a ja som to pochopila tak že predlžiť lehotu na podanie DP pri príjme zo zahraničia možno najviac o tri mesiace v odôvodených prípadoch možno požiadať D.Ú, o ďalšie predĺženie najneskôr 15 dní pred skončením tejto lehoty, Asi sa nedá naraz o 6 mesiacov požiadať.
4 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j Pozri príspevok
šľak ma ide trafiť...písala som na daňový, za mojeho chlapa, že DP podá do 30.9.2013...dnes v schránke pošta...predvolanie...na urýchlenú opravu oznamu o padaní DP....som zvedavá čo mi zajtra pani povie ked jej zavolám
Lui, platí za rok 2012 v roku 2013, že oznamuješ DU predlženie lehoty z dôvodu, že dotyčný- á má príjem zp zahraničia , najdlhšie o 3 mesiace a potom už môžeš iba žiadať o predlženie (to predlženie ti môžu ale nemusia vyhovieť, a žiadosť musíš dať aspoň 15 dní pred uvedeným termíno, a zároveň platí, keď ti DU neodpovie, nie je lehota predlžená)
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

lujza.j Pozri príspevok
šľak ma ide trafiť...písala som na daňový, za mojeho chlapa, že DP podá do 30.9.2013...dnes v schránke pošta...predvolanie...na urýchlenú opravu oznamu o padaní DP....som zvedavá čo mi zajtra pani povie ked jej zavolám
Nevolaj, choď v stredu na DU osobne. Možno sa so správkyňou (v mene tvojho chlapa) dohodneš na oprave dátumu.
2 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Čafte, lidičky,
chcem sa pochváliť - keďže domov chodím už necelé dva mesaice za tmy (vrátane víkendov) a moja nezákonná polovička má pripomienky k stavu našich okien (ja by som to rozšírila aj na zrkadlá), dala som sa ovplyvniť takou žlto-čiernou reklamou na nemeckú firmu s anglickým prízvukom....a dnes som si víťazoslavne domov doniesla tú zaázračnú vecičku. Hodím vlastnú skúsenosť - pevne verím, že pozitívnu. Minimálne v časti - zanechávanie šmúch - keďže určite výrobok bude použitý po západe slnka...a to sklo (asi ho fakt chlap vymyslel) vyzerá úplne odlišne po zasiahnutí slnečných lúčov
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Tictac, chceš povedať, že máš super prípravok na umývanie okien a zrkadiel?
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Kvaka Pozri príspevok
Tictac, chceš povedať, že máš super prípravok na umývanie okien a zrkadiel?
presne to chem povedať ...a ani nie prípravok - to je taký výrobok...že odsáva a čmuhy potom nemáš....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
tictac7 Pozri príspevok
...a dnes som si víťazoslavne domov doniesla tú zaázračnú vecičku. s takou žlto-čiernou
tictac7 Pozri príspevok
presne to chem povedať ...a ani nie prípravok - to je taký výrobok... čmuhy potom nemáš....
Verím .....

2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

tictac7 Pozri príspevok
presne to chem povedať ...a ani nie prípravok - to je taký výrobok...že odsáva a čmuhy potom nemáš....
A nechceš to prísť vyskúšať aj na moje okná? Teda či to čistí všetky okná alebo len Tvoje
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Baby, čím čistíte rámy plástových okien ?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

veronikasad Pozri príspevok
Baby, čím čistíte rámy plástových okien ?
Jarovou vodou.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Kvaka Pozri príspevok
Jarovou vodou.
Bývam pri žel.trati - po zime jarová voda nestačí.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

veronikasad Pozri príspevok
Bývam pri žel.trati - po zime jarová voda nestačí.
Tak jemným práškom a špongiou, kde je treba viac.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity...tce-bruny.html


Ufff, že major Zeman- studna- vrah Stanislav Jelínek, dúfam ,že to nieje nejaký moj dedo...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať