Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Potešil ma telefonát s pepsinou- dohodli sme sa,že v lete dáme kaficu a pojde nám ukázať hrochy do Zoo v Bojnicoch...
Pozerala som ZOO aké zvieratá sú tam. Nenašla som hrocha,teda neukázalo mi ho v zoo, ale že majú zviera Pieskomil Wagnerov. Vraj žije v povodí Nílu,patrí medzi cicavce, hlodavce myšovité.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Pozerala som ZOO aké zvieratá sú tam. Nenašla som hrocha,teda neukázalo mi ho v zoo, ale že majú zviera Pieskomil Wagnerov. Vraj žije v povodí Nílu,patrí medzi cicavce, hlodavce myšovité.
žeby v Bojniciach nemali hrocha?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
žeby v Bojniciach nemali hrocha?
Stanko, ja som v ZOO nebola viac ako desať rokov. Tak neviem, ale v zozname mi ho neponúklo. Skús pozrieť, možno máš lepší vyhľadávač.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

toto je pieskomil Wagnerov
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
toto je pieskomil Wagnerov
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
žeby v Bojniciach nemali hrocha?
Stanko, tu je zoznam zvierat, ktoré chovajú v ZOO Bojnice a hroch tam nie je
http://www.zoobojnice.sk/encyclopedia?page=14 A nech rozmýšľam ako chcem, neviem kde by tam mali vytvorené také priestory vhodné pre hrochov.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

wagner Pozri príspevok
Stanko, tu je zoznam zvierat, ktoré chovajú v ZOO Bojnice a hroch tam nie je
http://www.zoobojnice.sk/encyclopedia?page=14 A nech rozmýšľam ako chcem, neviem kde by tam mali vytvorené také priestory vhodné pre hrochov.
ále! určite sa tam nejaký "hroch" nájde

nevyéš (taký lahký) že "HROCH" ... to je taký malý, guľatý, zelený .. na ktorom vyje..al Jáánošík
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Katy a R Pozri príspevok
ále! určite sa tam nejaký "hroch" nájde

nevyéš (taký lahký) že "HROCH" ... to je taký malý, guľatý, zelený .. na ktorom vyje..al Jáánošík
Dobre som sa zasmiala, neviem či od smiechu zaspím
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

wagner
Pozerala som ZOO aké zvieratá sú tam. Nenašla som hrocha,teda neukázalo mi ho v zoo, ale že majú zviera Pieskomil Wagnerov. Vraj žije v povodí Nílu,patrí medzi cicavce, hlodavce myšovité.
Nenašla hrocha? Myslíš toho tu?
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  hroch4.jpg
Zobrazení: 16
Veľkosť:  68.4 KB
Tak sa kochaj, ale pozor na:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  nosoroh.jpg
Zobrazení: 18
Veľkosť:  125.6 KB
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Potešil ma telefonát s pepsinou- dohodli sme sa,že v lete dáme kaficu a pojde nám ukázať hrochy do Zoo v Bojnicoch...
..

..ale Staník!..o hrochoch nebola reč!..nedám ťa predsa zožrať!...inak všetko platí!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno tu a krásny piatok prajem...vonku vyzerá, že aj slnko vyjde,je fajn,tak posielam kávu na terasu,aj čajík a nejako to vydržte do poobedia, ide víkend!..
..prajem vám pohodu a oddych,slniečko a motyka nech má kvalitnú rúčku, nyje ako tá potvora mojej susedy, čo ju skoro zabila, keď sa suseda zahnala a motyka vyletela do luftu a porisko skoro tiež!..suseda mala stavy,koktala a nevedela sa spamatovať- čo jej to tá svynajenna vykonala!..zabiť ju chcela!...takú dobrú ženu, pracovitúúú!...
..no, fajn čas vám...
3 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno tu a krásny piatok prajem...vonku vyzerá, že aj slnko vyjde,je fajn,tak posielam kávu na terasu,aj čajík a nejako to vydržte do poobedia, ide víkend!..
Milí workoholici - nedajte sa vystrašiť. Len tri razy sa vyspíme - a je tu pondelóóóók
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

a koľkokrát sa nevyspíme, kým bude 3.4?
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dnes je Svetový deň vody. Hygienici aj niektoré vodárenské spoločnosti ponúkajú ľuďom, že im vyšetria vodu zo studní.

Ak si chcete dat urobit rozbor vasej vody zo studne, dnes je spravny den,vascina hyg. stanic robi rozbor zdarma,alebo za minimalny poplatok.
/ u nas stoji pocas roka zakladny rozbor 350€,rozsiahlejsi az 500€ /
Takze idem nacapovat ...
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

arizona Pozri príspevok
Dnes je Svetový deň vody. Hygienici aj niektoré vodárenské spoločnosti ponúkajú ľuďom, že im vyšetria vodu zo studní.

Ak si chcete dat urobit rozbor vasej vody zo studne, dnes je spravny den,vascina hyg. stanic robi rozbor zdarma,alebo za minimalny poplatok.
/ u nas stoji pocas roka zakladny rozbor 350€,rozsiahlejsi az 500€ /
Takze idem nacapovat ...
...veru tak, Svetový deň vody - včera som musela chystať deťom modré oblečenie do školy a navyše im prichystať z výkresu kvapôčky na pripnutie na tričká
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanislav 1975 Pozri príspevok
žeby v Bojniciach nemali hrocha?
..veru tak Stando, hrocha /toho ozajstného / v Bojniciach nenájdeš....môj syn je blázon do hrochov /neviem odkiaľ to vzal /, ale pozrieť hrocha sme išli k Vám do BA - aj to nebol ozajstný hroch, ale Hrošík libérijský... a to je proti klasickému hrochovi iba taký "drobček"
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
evuš Pozri príspevok
..veru tak Stando, hrocha /toho ozajstného / v Bojniciach nenájdeš....môj syn je blázon do hrochov /neviem odkiaľ to vzal /, ale pozrieť hrocha sme išli k Vám do BA - aj to nebol ozajstný hroch, ale Hrošík libérijský... a to je proti klasickému hrochovi iba taký "drobček"
..

..ale no!..veď keby bol taký akútny nedostatok hroškov, dodám aj ja, som malému fčera kúpila do postieľky takého krásneho, červeného...takže Staník svojho hrošíka na kuknutie bude mať!..
..a keď uschne, tak pošlem aj vám...lebo som ho oprala najskorej!..
0 0
jetam1234 jetam1234

jetam1234 je offline (nepripojený) jetam1234

4 päťminutove vstupy reklamy počas filmu - je to ešte na niečo dobré? Veď už nestačí pridať na planované nahranie relacie 30 min plusovú rezervu? To už su tie "komerčné televízie" na tom tak zle? Veď už nepoznajú mieru - tá reklama im napokon zničí sledovanosť.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
arizona Pozri príspevok
Dnes je Svetový deň vody. Hygienici aj niektoré vodárenské spoločnosti ponúkajú ľuďom, že im vyšetria vodu zo studní.

Ak si chcete dat urobit rozbor vasej vody zo studne, dnes je spravny den,vascina hyg. stanic robi rozbor zdarma,alebo za minimalny poplatok.
/ u nas stoji pocas roka zakladny rozbor 350€,rozsiahlejsi az 500€ /
Takze idem nacapovat ...
..

..fšak to mohli nechať na velkú noc...by sa menej plytvalo..
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať