Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
Ja mam este stromcek....
včera večer nejaký "zabudnutý" vyhadzoval z nášho baráku z balkónu. ale porádny chalanisko to je - odtiahol ho ku smecákom.

dnes smola - pp reflektorom som v 130-ke načal voľajakého vtáka a v reflektore dzúra. mám zarobené
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

srska Pozri príspevok
včera večer nejaký "zabudnutý" vyhadzoval z nášho baráku z balkónu. ale porádny chalanisko to je - odtiahol ho ku smecákom.

dnes smola - pp reflektorom som v 130-ke načal voľajakého vtáka a v reflektore dzúra. mám zarobené
...a Ty nevieš, že vták nepatrí do reflektora, ale inam ???
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

evuš Pozri príspevok
...a Ty nevieš, že vták nepatrí do reflektora, ale inam ???
no vidíš - ten si lietal ako bezprízorný
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
včera večer nejaký "zabudnutý" vyhadzoval z nášho baráku z balkónu. ale porádny chalanisko to je - odtiahol ho ku smecákom.

dnes smola - pp reflektorom som v 130-ke načal voľajakého vtáka a v reflektore dzúra. mám zarobené
No .....so mnou je to horsie,ja ho mam este od predchadzajucich vianoc....vymenila som gule...dala medovniky....aky osud bude mat neviem.....
fuha to kde si si dovolil...tak tuho ist.....ze by na SK..bolo fajna cesta?
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
No .....so mnou je to horsie,ja ho mam este od predchadzajucich vianoc....vymenila som gule...dala medovniky....aky osud bude mat neviem.....
fuha to kde si si dovolil...tak tuho ist.....ze by na SK..bolo fajna cesta?
0600 z ba - 0745 káva na omw pred bb - snežilo okolo tt, nr až po hronský beňadik. naspäť ok 130 nasadených + mokrá cesta od nr až pred ba
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
0600 z ba - 0745 káva na omw pred bb - snežilo okolo tt, nr až po hronský beňadik. naspäť ok 130 nasadených + mokrá cesta od nr až pred ba
Jaj tak ty mas vylet...zmizol....si zo zdochnutej BA- cky
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
Jaj tak ty mas vylet...zmizol....si zo zdochnutej BA- cky
o 13-stej som už z ba bytu objednával reflektor. išiel som len na otočku s komplet účto + 2x dp fob
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Lui, neseď tu a iď robiť šalát, vieš koľkí prídeme?
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Donesiem oplátky, suseda mi včera priniesla, aj medu mám v 7dcl pohári.
Aj jabĺčka do sita sa nájdu, aj orechy - všetko domáce
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka Pozri príspevok
Lui, neseď tu a iď robiť šalát, vieš koľkí prídeme?
Ved ja v robote..........ale inak normalne by sme zmakli vánoce...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak ste ma napašmali na tie vianoce, že normálne mám chuť na stromček a sviečky!..len nemám plac,už je obsadený postieľkou, a tú nejdem zrušiť, zajtra zas príde vnúčik!..ale kuknem na fotečku, sme sa spolu fotili na vianoce a sneh si domyslím...a budem vám nahlas závidieť!..
..posielam kafu poobednú a idem so šarkanom vella vody..
4 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

lujza.j Pozri príspevok
Ved ja v robote..........ale inak normalne by sme zmakli vánoce...
Ja pridám medvedie labky z mrazáku, sneh poletoval, veď VN ako VN.
Ale fakt, toto počasie ma o veľa pripravilo. Depka je sviňa a ja budem tiež.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Takto by to malo byť, tak mu treba, nenažrancovi. Také platy majú a ešte im nestači?? Rýchla akcia.
http://aktualne.atlas.sk/bude-vas-to...ta/dnes/kauzy/
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka Pozri príspevok
Ja pridám medvedie labky z mrazáku, sneh poletoval, veď VN ako VN.
Ale fakt, toto počasie ma o veľa pripravilo. Depka je sviňa a ja budem tiež.
AKO deti sme milovali medvedie labky, zaujímavé čerstvo upečené neboli také dobré ako pár dní odležané
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Medvedie labky alebo šuhajdy sú dobré aj terazky, keď už deťmi nie sme, či sa až tak zmenili chute?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://www.shmu.sk/sk/?page=987&d=1 už sa teším na tie snehové jazyky - paradox je, že cesty sú suché, sneh je akurát na horách, kde je viac o sto metrov nadmorskej výšky( teda na dedinou) Že by ten sneh prišiel z hôr k nám? Že by ho vietor dofúkal? Iba neviem aký vietor, keď sľubujú 10m/s - t.j.36km/h. Už asi nevedia čo predpovedať, ale že by oskárka poslali to ich ani nenapadne
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety Pozri príspevok
Medvedie labky alebo šuhajdy sú dobré aj terazky, keď už deťmi nie sme, či sa až tak zmenili chute?
terazky je výrobca v dúchodu( cez 82) tak si môžem nechať chuť, už len v predstavách, ale klasika makovník orechovník ak má kto vytrepať cesto sa ešte urobí.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Medvedie labky alebo šuhajdy sú dobré aj terazky, keď už deťmi nie sme, či sa až tak zmenili chute?
..

..chute sa nezmenili...tlapky a šuhajdy musia byť-lebo sme si tak naučili...aj medovníčky...našťastie u nás sa pri výrobe pomáha,inak by nemali!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
AKO deti sme milovali medvedie labky, zaujímavé čerstvo upečené neboli také dobré ako pár dní odležané
..

..kedysi som musela piecť, keď boli hadi v škole, aby nevideli, a schovať, lebo nemali kedy odležať!..dovtedy koštovali, či sú dobré, pokial nebola misa prázdna!..smola, že to koštovanie im zostalo..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
terazky je výrobca v dúchodu( cez 82) tak si môžem nechať chuť, už len v predstavách, ale klasika makovník orechovník ak má kto vytrepať cesto sa ešte urobí.
..

..u nás je to teraz tak, že "ak si zamiesiš"...a tak si chalani zamiesia a ja dorobím..miesenie im ide, sily majú dosť!..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať