Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ale dokedy
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...trochu sa aj zastanem ...

...to červené beriem , inak sa ani nedá ...

Ale na druhej strane by sa pomaly aj mohlo prejsť na niečo tuhšie ...samozrejme , podľa okolností a názoru lekárov ....
Buchi určite nechcem nič zľahčovať....ale to čo ona dáva tu a na iných fórach.....tak niekedy pochybujem aj o.....sondičke
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

luj, dnes som bol v hrone u barbierov - hore na lavičkách a pri eskalátore ako na zjazde bezdomovcov - humus
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
Buchi určite nechcem nič zľahčovať....ale to čo ona dáva tu a na iných fórach.....tak niekedy pochybujem aj o.....sondičke
Ja určite nezľahčujem ... zvyknem zaujať v takýchto prípadoch objektívno - neurčitý ( ??? ) postoj ...
Videl som onehdá dospelú čajočku ( dcéra môjho bývalého veliteľa ) na vedľajšej posteli ležať ( na JISke ) ... sonda do krku šturená ...brrrrr......fujtajbl ...
Kúúúúa , nerád na to spomínam ... takéto zážitky do najúzadia dávam ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
luj, dnes som bol v hrone u barbierov - hore na lavičkách a pri eskalátore ako na zjazde bezdomovcov - humus
som tam nebola veľmi dlho ani nemám prečo...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
som tam nebola veľmi dlho ani nemám prečo...
ja len ostrihať - tiež tam inak nechodím
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
pepsi - si mi pripomenula, ako nám v detstve mama varila v nedeľu jablkový kompot - strašne sme ho mali radi
..

..jooj, aj moji hadi si pamatajú, ako im mama varila jablkový kompot a nie len v nedeľu-keď boli ešte detičky...a zostalo im to,teda chuťove, navaria si už aj sami...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tá Superstar,poradové číslo neviem aké je jeden veľký ale veľký humus..., akože "osobnosti" na hovado...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dneska ma potešil jeden klient- dobrú poistku si uzavrel, fajnú- dobre sa poistil chalanisko...,taký bol rád,že som sa venoval mu,že doniesol ešte aj 3-oje cigaretky, pivečko, čokolády...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dneska ma potešil jeden klient- dobrú poistku si uzavrel, fajnú- dobre sa poistil chalanisko...,taký bol rád,že som sa venoval mu,že doniesol ešte aj 3-oje cigaretky, pivečko, čokolády...
..

..achjaj!..to zas bude plaču o rok v polovici marca!..zašanuj aspoň jednu čokoládku, nech ti potom obalí nervy a netrpíš tak strašne, ako tento rok..
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tá Superstar,poradové číslo neviem aké je jeden veľký ale veľký humus..., akože "osobnosti" na hovado...
Mi povídej .....
...že Superstar ....nejak sa im tohto roku minuli .......ale sms posielaj do bludu ...a samá reklama ....

Kua ....cca 100 programov a niet na čo kuknúť ........
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..achjaj!..to zas bude plaču o rok v polovici marca!..zašanuj aspoň jednu čokoládku, nech ti potom obalí nervy a netrpíš tak strašne, ako tento rok..
škoda, jednej veci- ale zo 6 tich velkých vecí mi vyšlo 5- škoda, tej jednej veci-inak všetko mohlo byť na 100 %, ale je to dobré..., na dane bude...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
Mi povídej .....
...že Superstar ....nejak saim tohto roku minuli .......ale sms posielaj do bludu ...a samá reklama ....

Kua ....cca 100 programov a niet na čo kuknúť ........
Absolútne mi tam chýba nejaká zaujímavá osobnosť ako bola napr. Zdenka Predná, alebo tak- samý vymletý puberťák, samá ľompa...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Na zajtra hlásia padanie vraj sa ho má nadr..padať aspoň 10 cm tak chystajte alebo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
škoda, jednej veci- ale zo 6 tich velkých vecí mi vyšlo 5- škoda, tej jednej veci-inak všetko mohlo byť na 100 %, ale je to dobré..., na dane bude...
No vidíš ???

Mne keby vyšlo z tých 6 - tich tie 5 , tak idem zajtra do Blavy ....
Hrušku by som Ti cez lievik nalieval do gágora ....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..achjaj!..to zas bude plaču o rok v polovici marca!..zašanuj aspoň jednu čokoládku, nech ti potom obalí nervy a netrpíš tak strašne, ako tento rok..
Neboj sa, zase tu bude žobrať, aby sa mu poraďáci zložili na dane Už aby sa začal hanbiť teraz, aby to stihol do budúceho marca
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Dnes som v spravach zachytila, ze niekde na vychode si lekar uctuje uz len za prekrocenie prahu ambulancie 2eura to uz co je za hovadinu..mala by som ist na kontrolu cholesterolu, no ked som toto videla, normalne sa mi protivi ist k doktorovi..nabehnem asi na tie prirodne lieky, aj tu najdem a zadarmo..len zubarke budem musiet a to ma stve, len to odkladam
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
No vidíš ???

Mne keby vyšlo z tých 6 - tich tie 5 , tak idem zajtra do Blavy ....
Hrušku by som Ti cez lievik nalieval do gágora ....
No vidíš fešák, a ja vo štvrtok idem tam k vám...-pri Optime odbáčam, smerom na Košickú novú ves a Dargov...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
Dnes som v spravach zachytila, ze niekde na vychode si lekar uctuje uz len za prekrocenie prahu ambulancie 2eura to uz co je za hovadinu..mala by som ist na kontrolu cholesterolu, no ked som toto videla, normalne sa mi protivi ist k doktorovi..nabehnem asi na tie prirodne lieky, aj tu najdem a zadarmo..len zubarke budem musiet a to ma stve, len to odkladam
Zuby si daj spraviť na skladanie a nemusíš potom ani tam platiť
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
Dnes som v spravach zachytila, ze niekde na vychode si lekar uctuje uz len za prekrocenie prahu ambulancie 2eura to uz co je za hovadinu..mala by som ist na kontrolu cholesterolu, no ked som toto videla, normalne sa mi protivi ist k doktorovi..nabehnem asi na tie prirodne lieky, aj tu najdem a zadarmo..len zubarke budem musiet a to ma stve, len to odkladam
niektorí tí "lekári" sú fakt zvrátení-Prof. MUDr. Mengele , Phd , má nasledovníkov...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať